Kız kardeşim sizce kime veya hangi ırka benziyor?

gizemlistar
Evet benim bir kız kardeşim var ve şu sıralar morali bozuk. Çünkü birkaç kişi ona sen tatar mısın ya da moğol musun onlara çok benziyorsun Asyalı kızlara benziyorsun demiş. Kardeşim de gerçekten onlara benzediğini düşünüyor evde annemle benim başımızın etini yiyor. İkide bir anneme soruyor biz göçmen miyiz, nereden göçtük diye. Bu arada babamız Bursalı, annemiz Trabzonlu. Kardeşim beyaz tenli, açık kumral saçlı, hafif çekik siyah gözleri var. 6 yaşına kadar sarışınmış, sonradan koyulaştı

Bence hiç te Tatarlara ya da Moğollara benzemiyor ama ona laf anlatamıyorum ki. Kendine kafayı takmış durumda. Şu sıralar özellikle sarı saç - mavi göze taktı. Renkli lens takmak istiyor ama gözünde astigmat var bu yüzden takamıyor. Avrupai bir güzelliğim olsaydı keşke diyor.

Lütfen fikirlerinizi söyler misiniz kardeşim Tatar ya da Moğol kızlarına benziyor mu? Ya da hangi ırkın kızına? Kardeşimin bu açtığım konudan haberi var ve artık bıktım onun dırdırlarından. Bugün kavga ettik hatta. Biraz gevezedir de benim kardeşim :)

KONUYA FOTOĞRAF EKLEYEMEDİĞİM İÇİN PROFİLİMDEKİ RESİMLERDEN KARDEŞİMİN FOTOĞRAFLARINA ORADAN BAKABİLİRSİNİZ!
Güncellemeler
+1 yıl
Evet arkadaşlar şimdi profil gizliliğimi kaldırdım.
Kız kardeşim sizce kime veya hangi ırka benziyor?