Kız kardeşim sizce kime veya hangi ırka benziyor?

Evet benim bir kız kardeşim var ve şu sıralar morali bozuk. Çünkü birkaç kişi ona sen tatar mısın ya da moğol musun onlara çok benziyorsun Asyalı kızlara benziyorsun demiş. Kardeşim de gerçekten onlara benzediğini düşünüyor evde annemle benim başımızın etini yiyor. İkide bir anneme soruyor biz göçmen miyiz, nereden göçtük diye. Bu arada babamız Bursalı, annemiz Trabzonlu. Kardeşim beyaz tenli, açık kumral saçlı, hafif çekik siyah gözleri var. 6 yaşına kadar sarışınmış, sonradan koyulaştı

Bence hiç te Tatarlara ya da Moğollara benzemiyor ama ona laf anlatamıyorum ki. Kendine kafayı takmış durumda. Şu sıralar özellikle sarı saç - mavi göze taktı. Renkli lens takmak istiyor ama gözünde astigmat var bu yüzden takamıyor. Avrupai bir güzelliğim olsaydı keşke diyor.

Lütfen fikirlerinizi söyler misiniz kardeşim Tatar ya da Moğol kızlarına benziyor mu? Ya da hangi ırkın kızına? Kardeşimin bu açtığım konudan haberi var ve artık bıktım onun dırdırlarından. Bugün kavga ettik hatta. Biraz gevezedir de benim kardeşim :)

KONUYA FOTOĞRAF EKLEYEMEDİĞİM İÇİN PROFİLİMDEKİ RESİMLERDEN KARDEŞİMİN FOTOĞRAFLARINA ORADAN BAKABİLİRSİNİZ!

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar şimdi profil gizliliğimi kaldırdım.

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
    • sıkıntı yok derken? Yani tatarlara filan benzemiyor mu demek istiyorsun?

• yani konuyu açan arkadaşım, benim evimde de var böyle deli bir kızkardeşim, daha bacak kadar kız kendine takmış durumda. sen o kardeşine söyle ayağını denk alsın böyle şeylere kafayı takmasın. zaten güzel yani tatarlara benzese ne olur ki?

• bu yaşlarda olur böyle şeyler

Erkekler Ne Diyor 19

• Tatar matar, ekmek atası çıtır çıtır gider...

Takma(sın) yani böyle şeylere kafayı.

0|0
    0|0
  • Senin resmini de görsek öyle yorum yapsak daha sağlıklı olurdu. Özellikle profilindeki üçüncü resim moğol ırkının özelliklerini gösteriyor.

0|0
    0|0
  • bu bence sensin.Her neyse konuya gelelim.Normal insansın işte.Bence güzel değilsin yani normal bi tipin var ama aşık olmam.Onun dışında ırkçılığı da sevmem.Ne o öyle tatar matar.Gözlerin renkli olunca iq mu artıyor sanki?İnsansın işte takılma böyle şeylere.İlla bir sevgili bulursun kendine.Normalsin yani

0|0
    0|0
  • avrupalıya benziyor aslında

0|0
    0|0
    • Aslında kardeşim senin yorumunu okusa çok sevinir doğrusu, çünkü Avrupai güzel olmak istiyormuş.öyle söylüyor. Ama bence Avrupai bir güzelliği yok, çünkü gözler renkli değil ve Avrupalı kızlar gibi 175-1180 de değil. Tamam Avrupalılar gibi incecik ve boyuna göre bacakları uzun ama sadece 167 boyunda, bu yaştan sonra da uzamaz artık

• bütün avrupalılarda uzun diğildir avrupalıdan tek farkı gözleri ve gerçekten güzel bir kız bu arada kaç yaşında ve birşey söyliyim kardeşin gözleri dışında her yeir avrupalıya benziyor ama benzer yada benzemez çok güzel bir kız

• tatarlara benziyor evet.

0|0
    0|0
  • Öncelikle değerli kız kardeşinin güzel olduğunu söylemeliyim :) Bu resimden sonra erkekler tarafından sürekli arkadaşlık telifi gelirse şaşırma :) Sorunun cevabına gelirsek... Ne moğol ne de tatarlara benziyor... Gayet bizim gibi Has Türk :)

0|0
    0|0
    • Hasan Bey, şimdi size bir tarih dersi veririm, ağzınız açık kalır...

• yok ya normal insana benziyor.

0|0
    0|0
  • turkiye deki bütün insanlarda kimlik sorunu var zaten adam gibi türk tarihini öğrenmedikleri ve sistemin onlara yanlış öğrettikleri için. sorun bundan kaynaklanıyor kimliksiz bırakıldık parçalanabilmek için.

0|0
    0|0
  • - gayet güzel bir kardeşin var.

- bursa, trabzon karışımı olmuş.

- tatar, moğol alakası yok.

- bir kaç sene sonra kendi de anlar :)

0|0
    0|0
  • amma dolandırmışsın yaaa :) güzel miyim diye sorsaydın keşke :)) evet güzelsin. özellikle dudaklar süpermiş :)))

0|0
    0|0
  • angolasakson yada aborjin imajı var birazda hintililere benziyor

1|0
    0|0
  • Çerkez'e benziyor.

0|0
    0|0
  • Bunun Neresi Tatarlara Yada Moğollara Benziyo :/ Sıradan bi cins işte

0|0
    0|0
  • Benim Arkadaşımda Japonlara Benziyo ama doğma büyüme bursalı :D

0|0
    0|0
  • bi'de profilin gizli olmasaydı da baksaydık

0|0
    0|0
  • kime benzediğinden ziyade beğenmedim olmamış annengile söyle yeni çalışmalara başlasınlar

0|0
    0|0
  • kardeşin türk kızıda kardeşin böyle ise sen nasıl birisin koysaydın resmini :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani ne demek istedin şimdi? Ayrıca ben fotoğraf çekilmeyi sevmem, çünkü hiç fotojenik değilimdir

• fotojenik değilim diyenler genellikle kendini beğenmezler ama başkaları beğenebilir acımasız olma kendine karşı fotoğraf sevmiyorsun olabilir

• Afro-Amerikanlara benziyor aslında.

0|0
    0|0
  • Kim moğullara benzediğini söylemişse hayatında tatar, moğul, nogay, kırgız vs. hiç bir şey görmemiş

burun ve göz yapısı olarak tacik i andırıyor ama ağız, saç ve alın yapısı da türkmen özelliği taşıyor net birşey değil... genel olarak bakarsak tamamen orta asya Türkleri arasında kırma, avrupai hiç bir yönü yok... ayrıca çok güzel, belirtmek istedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hayır benzemiyor hemde hiç benzemiyor mesela benim tatar kızlarını andırdığımı söylüyor herkes ama ben hiç mi hiç benzetmiyorum boşver kız öyle mutlu herhalde boşver

0|0
    0|0
  • Profilin gizli, ayarlardan aç.

0|0
    0|0
  • değişik olmanın güzel olduğunu söyle ona :) türkiyede birçok ırk karışımı var ailenin genlerinde değişik ırkların özellikleri bulunabilir.bunu kabullenmesini sağla özellikle çok güzel olduğunu ve farklı olmanın güzelliklerini anlat

0|0
    0|0
  • Bence Tatarlara benzemiyor. Ondan ziyade avrupalı gibi. Tatarlar yuvarlak yüzlü, hafif çekik,elmacıkları belirgin bir millettir.

0|0
    0|0
    • Komiksin: Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu, Yalın, İlhan Mansız, Sultan Galiyev, Vladimir Lenin.. bunların hepsi Tatar, hangisi yuvarlak yüzlü. Hepsi bir Avrupalı gibi kafaya yapısına sahip, göz yapısında küçüklük var :D Yani göz yapısı küçük olanlar Tatarlara benzetilebilir.

• profilin gizli olursa göremeyiz üye arkadaşım

0|0
    0|0
  • Yok ya o kadar da benzemiyor.

0|0
    0|0
  • Ee gizli profil :(

0|0
    0|0
  • Kız kardeşin ne güzelmiş senin öyle! seni merak ettim şimdi.

0|0
    0|0
  • evet biraz tatarlara benziyor ama gözleri kapaklı ve çekik biraz

0|0
    0|0
  • çok fazla benzemiyo :D ama emin ol o tiplere hasta olan var.. biri bana öyle dese uçarım sevinçten:D

0|0
    0|0
  • profilin gizli nasil bakcaz

0|0
    0|0
  • Bu kadar uzun anlatmaya çalışacağına bir link atsaydın be binnaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...