Preud'homme: Beşiktaş hâla favori?

Club Brugge teknik direktörü alınan 2-1 lik galibiyete rağmen hala Beşiktaşın favori olduğunu söyledi. Kendi sahalarinda bile Beşiktaş taraftarinin ufak bir cehennem yaşattiklarini, İstanbul'da daha buyuk bir cehennem yaşayacaklarini kabul etti.

Benim herkese tavsiyem : "Sakinlik..." Rakip teknik direktör bile bunlari söylerken biz neden hemen telaşa kapilip gemileri yakiyoruz. Hadi içimizde ki irlandalilari anliyorum onlar Liverpool maçi sonrasi da bayram yapmişti, ikinci maçtan sonra ortadan kayboldular. 2-1 lik skor bence 0-0 dan daha iyi bir skor deplasmanda gol atmanin avantaji büyük.
Bir maçtan sonra, sezon başindan beri deplasmanda oynamasina ragmen hem ligde hem avrupa da başariyla devam eden takima guvenmemek bize yakişmaz. Son yillarin en başarili golcü performansi sergileyen Demba Ba ya bir maç kötü oynadi diye sirtini dönmek bize yakişmaz (Bu karalama kampanyasini genelde renkliler yapiyor.)
Doğum günümüz olan bir tarih, 80 bin kisilik muhtesem bir atmosfer. Önce ki turda ki performansimiz neler yapabileceğimizin kaniti. İslak olmayan iyi bir zemin...
Turu geçeceğiz, Sadece biraz Sakinlik...

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten öyle..

Beşiktaş buradaki maçı en az iki farkla alacak izleyin ve görün..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim sinirim yenilmeye filan değil açıkçası. Evet herşey berbattı bizim açımızdan Atiba Yok Sosa yok orta daha kısır zemin bir tuhaf. Biz o turu geçeriz orda sorun yok. Ama rövanştan sonra oynayacağımız fb deplasmanı var sinirimi bozan o idi. yani orda halledip burada dahat oynayabilirdi ama şans kaçtı elden. Kızmam bundan. 2 maça karalar satar mıyım ASLA. Maç esnasında bile küfür etmem şanlı armamızı tasıyorlar diye.

0|0
    0|0
    • Bu macta yenseydik bile rotasyona gidecek oyuncu yok ki, bir eskişehir maçinda rotasyona gittik onda da mahvolduk. Artik kaliplaşmiş bir kadro var ortada butun maçlari bu kadroyla oynamamiz gerek. Tek sıkıntı maç tarihlerinin birbirine yakınlığı.

• Kastım rotasyon değildi zaten daha rahat oynardık mental yorgunluk uzak olurdu. iki maçta zorlayacak şimdi bizi :)

• Uyuz oldum dün. Taraftarı oyuncusu böyle çirkeflik görmedim. İstanbul'da turu geçicez inanıyorum

0|1
    0|0
  • 1-0 oldugunda çok sevindim ama uzun sürmedi. Umarım tur atlarız

0|0
    0|0
  • Insallah :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adam hakli olimpiyatta atiba pedro ve sosayla farkli olacagiz

0|0
    0|0
  • Kazandığımız maçı ellerimizle iade etmek üzdü ve yıprattı (en azından beni). 2. si de Balıkesir maçında rakibi küçümsememeleri gerektiğini anlamaları gerekiyordu. Hala anlamamakta ısrar ediyorlar.

Arsenal deplasmanında iyi oynadık, 2 penaltımız verilmedi ve uefa öyle istediği için yenildik.

İçerdeki Rize maçında tek kale oynadık orada da baya penaltımız verilmedi.

İçerdeki Eses maçında hakem sayesinde 1 puan aldık.

Derbilerde hakemler yüzünden mağlup olduk.

Liverpool'a saçma bir bireysel hata yüzünden yenildik.

Eskişehir deplasmanında Liverpool için rotasyon yapmamız gerekiyordu o yüzden yenildik. (Feda olsun)

Kupa yoruyor diye kupadan elendiler.

AMA...

89da önde olduğun Erciyes mağlubiyetinin

82 de önde olduğun Balıkesir beraberliğinin

87 de önde olduğun Asteras beraberliğinin

70 te 2-0 önde olduğun Asteras beraberliğinin

60 dk tek kale oynayıp öne geçtiğin Brugge mağlubiyetinin

hiçbir şekilde açıklaması yok.

0|0
    0|0
    • Öne geçtikten sonra maç verme olayı beni de çok sinirlendiren bir olay. Bu durumla ilgili çalışma yapilmiyor mu yoksa yapilan çalişmalar işe yaramiyor mu bilmiyorum. Bilic, teknik ve taktik açidan çok iyi bir antrenör değil bence. Ama mental açidan takimi çok iyi motive ediyor. Beşiktaş iyisiyle kötüsüyle bu durumdaysa aslan payı Bilicindir.

• Bilic'e asla laf etmedim. Adam bana göre dünyanın en iyi 4. teknik direktörü (guardiola > klopp > simeone > bilic > emery > schmidt diye gider). Beşiktaş 2 yıldır stadsız. Arsenal, Liverpool transfere 100 milyon harcarken Beşiktaş 5 milyon harcıyor. Gökhan Töre'nin buraya gelmeden golü yoktu, şimdi tam bir terminatör. Demba kariyerinin en golcü sezonunu yaşıyor. Bilic az paraya inanılmaz verim gösteriyor. Ben de üzülüyorum takımın öne geçtikten sonra geri çekilmesine ama Bilic'in yaptıkları ortadayken bu nedenden dolayı da kızamıyorum. İnşallah en az 10 yıl daha bizimle kalır. Gidince kafamızı duvarlara vururuz. Bilic gitsin diyenler seba ve lucescu'yu da yollamıştı, şimdi bilic gitsin lucescu gelsin diyorlar.

• Hepsine katiliyorum kardesim. Bizim taraftarlarimiz çok sabırsız. Yönetime de Bilice de güvenmek lazim, bu takim üç sene öncesine kadar sol bekte uğur boral, orta sahada hasan türkle oynuyordu. Birkaç sene içinde Beşiktaş Türkiye standartlarinin çok üstünde bir takım olacak.

Yükleniyor...