Galatasaray'ın kötü performansını neye bağlıyorsunuz?

Galatasaray'ın son 3 maçında bu kadar kötü oynmasını neye baglıyorsunuz?

0|0
14|37

En İyi Erkek Görüşü

• en baştan başlıyalım galatasarayın sistemi 4-4-2 diyorlar ben öyle düşünmüyorum umut ve burak forvet ama top rakipteyken umutun gelip rakibe basması 4-4-2 sistemi değildir madem umut bulut orta sahada adama basacak neden umutu oynatıyonki onun yerine daha iyi koşan forvete top atabilecek oyuncu olması gerekiyo onu anlamadım ve geldik galatasarayın en büyük sorunu 4-4-2 sisteminin getirmiş olduğu dezavantajlardır burada şampiyonlar liginde gördüğüz m.united 4-5-1 oynuyo galatasaray ı yeniyor 1-0 (ki bnce çok kötü oynadığı maçtı) 2.olarak braga buraya gelip 4-5-1 sistemi ile oynuyo bize 2 atıp gidiyo ve bana göre türkiyenin en iyi teknik tretörü fatih terim sahada olup biteni sadece izliyo ve maçtan sonra diyorki burası avrupa arenası burda türkiyedeki gibi oynuyamassınız diyo ozaman neden 4-4-2 oynuyonki onu anlamadım 4-4-2 oynarken melo ve selçuk adam kovalamaktan kendilerine top geldiğinde çok fazla birşey yapamıyorlar ve buda doğal olrak onların performanslarını etkiliyor galatsaraylı taraftarlar kendilerine şunu sormalı biz çok istiyoruz maçı çok iyi mücadele ediyoruz çok tempolu oynuyoruz ama maçı kazanamıyoruz neden işte bu sistem ve birazda fatih terim yüzünden. ve bugünki maçta şunu gördüm oyuncularda ben lik başlamış selçuk benci olmuş burak benci yani bu olursa galatasay için çok kötü olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bütün takımlar kötü şu ara ...

bu bir 1907'li yorumudur..

0|2
    1|0
  • Havalardan.

0|1
    0|1
  • Bir Allahın kulu çıkıp demiyor ki bu adamlar haftaortası Avrupa maçında ter döktü diye.

0|1
    0|0
    • avrupa maçını da gördük adamlar favori oldukları maçta 2-0 yenildi.senenin başından belliydi bu takımın haftada en az iki maç yapacagı ona göre çalışmalar yapılamazmıydı.

• o burağa beşiktaştayken az mı küfür etmiştim şimdi galatasayylı arkadaşlarım ediyo yaw yazık adama yaw

• Demezler bizim toplumun genel sorunu bu iyi olduğunda yere göğe sığdırmaz kötü olduğğunda yerden yere vururuz ;)

• eski takım ruhu yokk bence. özellikle felipe meloo vasat :S hamit united maçında iyidi ama şimdi gene bocalamaya başladı :S:S maçda çokk az kişi uğraşıyorr bunuda geçen seneki takım ruhunun bir şekildee kaybolduğunu düşünyrm :S bu aralar sadece kalecimiz fernando musleraaa çokk iyii :) emre çolak gibi alt yapıdan kişileri 11'e almalıyız bnce :)

0|0
    0|0
  • Ordu yenilgisi demoralize etti bence hala onun etkileri sürüyor ama toparlanır bi şekilde hiç bisey olmasa kadro yeter alayına.. Hani millet kendini düsünsün gs yi dert etmesinler şu gs düşmanları :) Kolay değil süper lig + Avrupa + dünya kupası burdan izlerken eğlenceli oluyo yorum ama sahada öyle değildir heralde :)

0|1
    1|1
  • beceriksizler çnkü :D

1|3
    2|1
  • İzlemedim maçı. Gs canımı sıkıyo bu ara..

1|2
    0|0
  • Defans yeterince iyi değil, Ve orta sahada iyi bir pas yapan futbollu hizlatan bir oyuncu lazim, iniesta tarzi gibi

0|0
    0|0
  • Burağı topçu sayıp okadar para verdiler ya ona yanıyorum ben.Bi halta yaradığı yok.

1|0
    0|0
  • Alex'in gitmesinden Fenerbahçe'den çok gs etkilenmiş :D

1|1
    1|1
  • alex tendir o da.. bak demedi deme.

0|0
    1|0
  • bence melo parayı aldı ve yan gelip yattı

0|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|0
    1|0
  • normal :) birde iyi mi oynayacaklar

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 36

• Transfer yapılmamalı bence,çünkü eldeki kadro gayet iyi.Sorun oyun şeklinde.Tek forvet oynayıp,forvet arkasında Emre Çolak,yada Engin Baytar oynamalı.Eski Hagi'li kadronun oyun şekline benzer bir diziliş.Tek tek sayacak olursam,Kalede Muslera,önünde iki stoper,Semih ve Dany (iyileşirse ujfalusi),sağ bek eboue,sol bek Hakan Balta,ortada iki ön libero,Selçık ve Melo,sağ kenarda Hamit,sol kenarsa Amrabat,ortada 10 numara mevkiinde Emre Çolak ve onun önünde tek forvet Elmander yada Umut.Bu sayede 5 li ve güçlü bir orta saha bloğu olur.Ayrıca Emre Çolak gibi bir yetenek,yeneteklerini en iyi kullanacağı yerde oynamış olur.Takım savunması güçlenir.Tek forvet oynamak az gol atacağımız anlamına gelmez.Daha geçen sene Musleraya kadar takımda her futbolcu gol attı.Kaldıki tüm büyük takımlar tek forvet oynuyorlar ve takımlarında her oyuncu gol atabili

3|2
    0|0
  • gs ye iyi mi diyorsunuz yoksa?

Bu kaadar buyutelecek bir takım olamaz gs.

umut selcuk iyi oynasa ts bırakırmıydı?

yok burakmış yok sercan

melo?

o takımda bana göre tek oyuncu var o dakulubede oturuyor. oynatmayanın adı da Terim .

Baroş gibi bir adamım yediniz ya.

0|2
    0|1
  • Çünkü kötü takım. Çok normal böyle olması.

5|5
    1|1
  • Senin kadronda Milan Baros gibi bir oyuncu varken gidip yedek kulübesine Sercanı alman başlı başına bir hata golü yedikten sonra Sercanı oyuna kurtarıcı olarak koyuyor Sercan bugüne kadar hangi maçı kurtardiki bu maçı kurtarsın Fatih Terimin inatçılığına bağlıyorum ben kötü gidişi geçen sene bu takım daha iyiydi birde Savunmada yapılan hatalar ve geçen senin banko oyuncuları Ujfalusi.Melo,Elmander,Engin yok Melo var ancak berbat oynuyor.

0|1
    0|0
  • 6S kalite olarak malesef basında şişiriliyor.. bu 6S ye çok büyük zarar vericek, taraftarların beklentisi çok yüksek.. umut ve burak şişirildikleri kadar iyi değiller.. önümüzdeki süreçte 6S ın ligde de gol atmakta sıkıntı çekeceğini hepbirlite göreceğiz.. terim umarım gerekli takviyeleri takıma yapabilir.. umarım şampiyonlar liginde 3.lükle uefa ya kalabilir.. ülke puanımız çok düşeceb bu sene.. bir fenerin aldığı puanlarla yürütemeyiz bu işleri..

0|0
    0|0
  • ben performansımızdan memnunum sadece gol atamıyoruz. braga macında direge carpan top gol olsa vs hiç bunları konusmayacaktık. ayrıca takım olarak bazı eksikler var hala. melo hazır degil mesela.

bence sampiyonlar ligi dısında cokta onemsenecek bi surec degil. sadece tekrardan gol atmaya baslamak lazım. ordu macını izlemedim onun dısındaki iki macta da ustunduk ama gol olmayınca bişi ifade etmiyor bu

0|0
    0|0
  • Dany iyi oyuncu ama semihle uyumsuzlugu,Melo ve Hamitin Agır olusu,burak cok fazla pozisyona girip atamayısı son vuruslarında pasif kalısı ve fatih terimin oyun sablonundaki bazı hatalar takımı kotu oynuyor diyemeyiz ancak savunmayı ve hucumu cok iyi yurumuyor

0|1
    0|0
  • oyuncular ben oldum havasına girmiş.. maç içerisinde okadar pozisyonumuz var ama golcüler cömertce harcıyor. rakiplere baktığınızda adamlar her maç 1-2 kez gelip gol atıp gidiyorlar

0|1
    0|0
  • Melo ve Selçuk formsuz.Golcüler beceriksiz bu ara,defans uyumsuz.Terimde kör.Hepsi birleşince kötü futbol ve sonuçlar geliyor arka arkaya

1|1
    0|0
  • şampiyonlar ligi etkiledi uzun zamandır şampiyonlar ligi ve süper ligi bir arada oynamamıştık en büyük etken bu

0|0
    0|0
  • gereksiz yere transfer yaptılar baros yok necati gitti böyle olur

0|1
    0|0
  • Galatasaray bana göre gayet iyi oynuyor ama bu oyunun sonucu skorlara yansımıyor.Aslında uluslararası bir forvet alınsa yeterli olabilir.

0|1
    0|0
  • Galatasarayın defansın ortası birde forvetlerde iş yok o burağı bela aldı gs o kadar solıceklerımn

1|1
    0|0
  • defans hattında ikide bir değişiklik yapılmasından , orda istikrar sağlanamadı... ama yine de bi doğrulamak için samete sormak lazım :P

0|0
    0|0
  • tamamen konsantrasyon ve ciddiyetsizlik var takım içinde fatih terimi hayatta suçlamam vede selçukta gördüğüm burak yılmaza ağırlıklı pas yapması sinirlendirdi beni

0|1
    0|0
  • melo ve hamitin formsuzlugu ujfalusinin defansta sakatlıgı semih ve dany gibi oyundcuların avrupada tecrübesiz forvetlerin gol kacırması son vuruslarda beceriksizlikleri ozellikle burak

0|0
    0|0
  • büyük takımlardan teklif aldığını sanan futbolcuların perfonması düştü !muslera! hariç

0|0
    0|0
  • Semih ile dany'nin birbirini tanımamasına, defans hattımızın geriye dönüş yapmamasına, melonun formsuzluğuna, Bir de gol yollarında ki oyuncularımızın şansızlığına.

0|0
    0|0
  • Hepsi tayyip in işleri :D :D :D Herifi günah keçisi yaptık yaa :D

0|0
    0|0
  • aslında gs pekte köyü oynamıyor bence braga maçını kaybetmek etkili oldu son maçta

gs pas yapıyor ama boş pas

0|0
    0|0
  • galatasarayın defansında problem var ve de forvet yok.

1|0
    0|0
  • ben fenerliyim ama bence galatasaray iyi oynuyor, bazı oyuncularının verimliliği düştü sadece..

0|1
    0|0
  • ufaloji sakatlanmayaydı iyidi ^^

0|1
    0|0
  • Yüksek özgüven ve her ne kadar inkar etseler de rüya takım oldukları algısı.

0|1
    0|0
  • fazla poh pohlandılar

0|2
    0|2
  • defansda bir eksik var

0|0
    0|0
  • Havaya girdiler

0|1
    0|0
  • burak ve umuta boyle gereksız oyuncuları atsınlar

1|0
    0|0
    • benmi yanlış gördüm senmi futboldan anlamıyosun galatasarayın en önemli golcülerinden bahsediyosun farkında mısın basket takımından falanmı bahsediosun yoksa?

• Avrupa da başarısız olununca ligi de etkiliyor tabi ...

0|1
    0|0
  • galatasaray çok pompaya geldi... forvetlerinde iş yok.. burak yılmaz aynı burak yılmaz...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...