Fenerin Ts Den Kadıköyde Dayak Yemesi Sizce?

Kadıköyde yaklaşık 15 bin ts taraftarı saraçoğlunu sarması ve sonraları https://www.youtube.com/watch?v=Dbu3cZhAsrY

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Sırf şu hareketler ve benzeri zihinler yüzünden deplasman yasağı var hoş mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Trabzonu rakipten bile saymıyorum

0|0
    0|0
  • ne saçma insanlar var dayağı bile seviniyorlar gerzekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 3 adama 30 kişi girecek kadar ezik ruhlu hadsiz haysiyetsiz insanlar topluluğunu trabzon taaftarı olarak genellemen kötü olmuş.

2|2
    0|0
    • 30 mu o sayı 15 bin dostum fener adamsa nie arabalarından inmio bide bu olay Kadıköyde oluyor siz trabzonun herhangi bir yerinde yapsanıza o olayı yiyosa

• Fener Alayı Gelsin Bir Şey Olmz Git İstediğin Herkese Sorabilirsin Ts Hİç bir Yerde Durrdurulamaz

• Tamam Paşam siz en güçlüsünüz. Rahat ol.

• İzledim bunu ama ben trabzonda saniyodum kadikoymuymus? Yapilanlar dogru degik bu arada.

0|1
    0|0
  • bu bir palavra. geçen sene kadıköyde Fenerbahçe formasıyla bir arkadaşımla yürürken tsli 3 kişi laf attılar. sonrasını uzatmayayım. itfaiye sokağı tazyikli suyla temizledi. trabzonun pis kanı mahallede kalmadı.

0|2
    0|1
  • La olm onu bırak siz eses e geldiniz bize heryer trabzon dediniz bizde sizi kovduk la :D burası heryer degil ulan i*ne trabzon burası ESKİŞEHİR!

1|2
    0|0
  • Trabzon halkının güneydoğu halkından tek farkı deniz görmüş olmalarıdır.

0|2
    0|0
  • 15 yazacakken yanına yanlışlıkla bin yazmışsın birader...

0|1
    0|0
    • yok yok 15 bin

• Videoda 15-20 kişi var da, gerisi nerde? Ayrıca bugün 10 kişi yanyana gelelim Marmariste gezen 4-5 amerikan askerini çok rahat döveriz... Sonra da buraya yazarız '' 10 kişiyle dünyanın en büyüğü dedikleri ameriga ordusunu yendik heey yavrum heey '' :)

• Orda fb liler yok allahtan :)

0|2
    0|1
  • Bizde Galatasaraylıyız bağdatı basmadıkmı? Kadıköyü yakmadık mı?

0|1
    0|1
  • Koduğumun hamsiler şiddet kanlarında var pisliklerin

1|1
    0|1
  • adama bak yobazlığıyla övünüyor kurşun 2 tl yiğidim

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...