Insanın başına böyle bir talihsizlik gelir mi ?

Konu tam olarak şöyle kuyumcunun birinden sevgilime evlenme teklif etmek için yüzük aldım gelirken yolun kenarında bir kadın gördüm centilmen ve yardımsever biri olduğum için yardım etmek istedim başıma gelmeyen kalmadı kadının ayakkabısının topuğu kırılmış yardım etmek istedim yürüyemiyordu yardım teklifimi kabul etti bende en yakın ayakkabıcıya götürmek için kucağıma aldım kucağımda taşıyarak en yakın ayakkabıcıya girdik kadına bir ayakkabı aldım parasını ödedim. ve sonra sevgilim bizi gördü kadın bunun farkında değildi bir anda dudaklarıma yapıştı teşekkür ederim dedi sevgilim bunları gördü ve benden ayrıldı insanın başına böyle bir talihsizlik gelir mi ? sizce ne yapsam beni affeder ?

Güncellemeler:
bu soruyu silmek istiyorum nasıl silebilirim ?

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• Kucağına almana ne gerek vardı?Bu soruya cevap ver,ona göre tavsiye vereceğim.

1|0
    0|0
    • kadın yürüyemiyordu sordum yürüyemem dedi bende kucağıma aldım

• yardımlarınız için çok teşekkürler :)

• Yardımcı olmak nasip olduysa ne güzel.

Kızlar Ne Diyor 15

• ne taşıyon kadını be çıkarsın ayakkabısını yürüsün !

0|0
    0|0
    • centilmenlik yapmak için taşıdım artık maçoyum centilmenlik bitti

• tanımadığı adama beni kucağına al diyen kadın zaten yolludur birde erkek olacan çakamadın mı davayı .Neyse kıza uzun süre yaklaşma yaklaşırsanda alttan al .ama şunu bil ömrünün sonuna kadar aldatıcak bu beni diyerek bakacak sana.istesende değiştiremezsin artık .bol şans ..

• teşekkürler ederim :)

• Çok fena ya, o kadın da nasıl bir kadın mı, film sahnesi gibi olmuş. :D Sen bir kadını kucağına alıp taşıyorsun, o da seni dudaklarından öpüyor. Topuğunun kırılmasıyla başına ne geliyor ki yürüyemiyor. İcabındabelinden tutarsın o omuzuna kolunu atar bir şekilde yürünür. Saf mı davranmışsın bilemiyorum. Kadın bilerek yapmış gibi görünüyor. Belki bir şekilde aranızda birşeyler olabilirse diye ümit etmiş olmalı.

Kötü bir amacın olmasa da kucağına almamalıydın, yolu sen açmışsın... Sevgilinin hemen affetmesini bekleme bence...

0|0
    0|0
    • kadına sordum yürüyemiyorum beni kucağına al dedi bende safım o anda beynim mi durdu bilmiyorum kucağıma aldım

• evlenme teklif etsem belki beni affeder yüzükleri de almıştım boşa gitmesin

• Altın mı yüzükler? bu ara altın çok yükseldi, koy dursun biraz daha yükselince bozdurursun.

• Şu sucuk kadar itici bir durum..

Kadının ayakkabısının topuğu kırılmıs ayagının topuğu değil.. Yerlerde sürüncek kadar zor durumda olan kadın ki biz kadınlar rezil olmaktan çekiniriz bazı zamanlarda.. Hele sokakta basına böyle birsey gelmısse bır taksıye atlayp evine gitseydi.. Kucak makul gelmıs sanada iyi olmuş. Ben olsam kırılan topuğu senın kafana sokardım.

0|0
    0|0
    • galiba ben çok saf biriyim bunları hiç düşünemedim taksi çağırıp evine gönderebilirdim

• Gelir

0|0
    0|0
  • biraz değişiklik yap hikayelerinde

0|0
    0|0
  • atmaaaa :D

0|0
    0|0
    • atmıyorum çok ciddiyim :(

• bilemedmki:(( nasıl gördü seni ya ona sasırıyorum

• şanssızlık diyelim hiç karşılaşma ihtimalim olmadığı bir yerde gördü

• Nelerı var ya :) Zor bı durum.. sevgılınn sana guvenmesı ınanması lazm ona ınandr konus

0|0
    0|0
  • affetmez yani sende çapkınmısın tabiri caizse ohaaaa:)

1|0
    0|0
    • sanki bana tuzak kurulmuş gibi her şey üst üste geldi ne güzel evlenme teklif edecektim

• Olmamış bu .Daha inandırıcı olsun bir sonraki..

0|0
    0|0
  • Samimi gelmedin bana

1|0
    0|0
  • Açıkla bence kıza

0|0
    0|0
  • Silemezsin.Site yönetimi isterse siler.

0|0
    0|0
    • hadi ya yönetimde silmiyor az önce mesaj attım sorun gayet güzel diyor

• Geçmiş olsun. :)

• neyse bana sorunu gizli yap dedi gizlendim :) sağol

• Sevgilin sakinleştiğinde durumu açık açık anlat.

0|0
    0|0
  • Eh bazen kadınlarda da sapıklık olabiliyor.

0|0
    1|0
    • Düşünsene senin topuklu ayakkabın kırılıyor ve bir adam kucağına alıyor. Bir an için betimleme duygum devreye girdi ve filmlerde bile olmaz bu. :)

• Tamam işte hem fikiriz bak. :)

• İlk kez mi ? :O

• Kadın sana teşekkür etmek için neden dudağından öpsün saçma :D

0|0
    0|0
    • biraz övünüyor gibi olacak ama uzun boylu yakışıklı biriyim

• Türkiye'deyiz ya.. :D

• kadının suçu yok sevgilim yok sandı ama öpmesi gerekmiyordu

Erkekler Ne Diyor 12

• insanın başına böyle bir talihsizlik gelir mi ? Gelmez

sizce ne yapsam beni affeder ? Affetmez

Yukarıda anlattıkların için, kadını bulup sevgilinle konuşturabilirsen bir umut olur.

0|0
    0|0
  • Armageddon2 algılandı !

2|1
    0|0
    • öyle deme be, belki doğrudur :)

• İlk kez sanırım :)

• o da ne dostum ?

• Filmin adı ne ?

1|1
    0|0
  • değişik bır ruya..

0|0
    0|0
  • Sen "de get kumda oyna" lafını duydun mu hiç?

0|0
    0|0
    • siz ne biçim insanlarsınız insanlara yardımcı olmak size göre değil dimi ?

• Arkadaşım bunun saflıkla ilgisi yok, şu yaptığın konuşma gerçekse çok çok özür dileyerekden o saflık değil aptallıktır, kadını kucağına alacan, bide götürüp ayakkabı alacan... Yani sen şu an insanların senin saçma hikayene kafa yorup çözüm aramasını istiyorsun, diyelim ki gerçek sevgilinde senin kadar safsa inanır zaten git anlat inansın olsun bitsin... ama sevgilinde bizim gibiymiş ki inanmamış işte bak :)

• güzel senaryo değil beğenmedim..

1|0
    0|0
  • niye inanmadım !?!?!

0|0
    0|0
    • belkide inancın yoktur

• ben kerizin tekiyim kız yürüyemem kucağına al dedi aldım bunları düşünemedim

• kardeşim kusra bakma ben hala inanmıyorum ama eğer doğruysa :P kıza açıklama yap ama doğruları anlatma :D

• yardım teklifimi kabul etti demen,bunun bi hikaye olduğunun ispatıdır

0|0
    0|0
  • İnsanın başına böyle bir talihsizlik gelir.

0|0
    0|0
    • basküler nolur dalga geçme konu çok ciddi ve hassas bir mesele :(

• soruyu siler misin ? rica etsem

• Bu durumda silmeye yetkim yok.Yönetime mesaj atman gerekiyor silinmesi için.

• Siktiret. Güven çok önemli ama onun sana karşı bir güveni yok.

0|0
    1|0
  • gelebilir ya insanlık hali

0|0
    0|0
  • Kardeş sağlam sıkmışsın :D Hayatta hic bir kadın heleki türk kadını kadar namuslu kadın.Asla yapmaz.Ayakkabı bile aldırmaz aldırsa bile sağol evladım kardeşim der.Sen yabancı kadınlarlamı karıstırdın dudağına felan yapısacak.Seni evladı olarak görür.Senin annenin topugu kırılsa.Cocuk annesi olarak görür ona ayakkabı alsa.Annen cocugun dudağınamı yapısacak teşekkür edecek.Bırak bu hikayeleri reyiz

0|0
    0|0
    • dostum kadın yaşlı değildi uzun boylu güzel bir hatundu bende saf ama yakışıklı biriyim hem kendini kucakta taşıttı hemde ayakkabı aldırdı bu olayın gerçekleşmesi için çok uzağa gitmeye gerek yok

Yükleniyor...