Kilolu bir kızı güreşte yenebilir miyim?

Kilolu bir kız arkadaşımla iddaya girdik aksam evde toplancaz o beni güreşte yenerse pizza söyletçem herkese ben onu yenersem o söyletçek ama ben 47 kiloyum o 90 kilo sizce kim yener tutup fırlatçakmıs gibi geliyo beni yarısı kadarım?

0|0
219

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece güreşse yenemezsin. O cüssesiyle seni ezer. Vurma hakkın olsa hassas yerlerine bir tane vurup öyle devirirdin ama güreşte çok zor. 90 kilo kızı açıkçası ben bile indiremem.

0|0
    0|0
    • cok mu zor düşürmem onu

• umarım uygulamama fırsat verir

• Direkt yere indirme üzerine hareket et yani saçma sapan boğuşmaya kalkma kaldırır yere çarpar seni.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Memelerinden tut kendinden geçer sende yere dusurursun

0|1
    0|0
  • Teknik bilmen lazım benim kilolu bir arkadaşımı kolundan tuttuğum gibi şlak diye yere yapıştırdığım oldu. onun kilosunu ona karşı kullanman lazım güreşe başladığınızda gardını al sakın attack yapan taraf olma sonu kötü biter :) bekle o sana attack yaptığı anda kenara çekil ensesinden biyerindende destekle şlak diye yere yqpışsın.

0|0
    0|0
  • oha 47 ye 90 :D basenlerine yapış yere yıkmak için. sen daha önce güreştin mi hiç :D

0|0
    0|0
    • şakasına arkadaslarla işte

• diz kapaklarına calıs yaklasmasına izin verme acık ara senden güçlü belli zaten etrafında don diz kapagına tekme at pelt olur

0|0
    0|0
  • videoya da kaydedip YouTube'a yükleyin, hit olursunuz. :)

0|0
    0|0
  • İyide senin iki katın yani göz var nizam var ne diye iddiaya giriyorsunki. Onunla güreşirken sadece tek şey düşün. " Ben onu yeneceğim " aklında sadece bu olsun yatırırsın akşam sonucuda buraya yazarsan sevinirim merak ettim çünkü

0|0
    0|0
    • salaklık bende

• ben bunları ona uygulayana kadar haşatımı cıkarır

• Normal şartlarda yenilirsin zaten fakat akıllı ve uyanık olursan , bir açığını yakalarsan ve yakaladığında affetmezsen , hemen tepesine binersen yıkma şansın var. Dediğim gibi her şey teknik sana bir şey diyeyim mi şu an kendi evindeysen antreman yapabilirsin akşama , unutma insanoğlunun istedikten sonra başaramayacağı hiç bir şey yoktur. Aklında sürekli tekrarla dediğimide ben bu kızı yıkıcam ben yapıcam de ama inanarak yürekten söyle. Gerçektende inan buna. En önemliside dikkat dikkatli ol. Şimdi o senden kilolu olunca içi rahat tabi yenme şansı yüksek bu yüzden sana teknik uygulamayacak üzerine rastgele gelecek ne bileyim kucaklayıp seni yere vurmak gibi dediğim gibi ayakların arkada dursun sana atak yaptığında hemen arkasına geçmeye çalış eğer başarabilirsen dönmeden hemen sarıl arkadan koltuk altından sarıl ama kollarının üstünden değil.

• imkansız =D

0|0
    0|0
    • hic mi şansım yok

• kilo bu kadar önemli mi ya

• boy farkı var mı arada eğer boy farkı varsa ondan uzunsa yukarda cene altlarından tutup itmelisin =D boyun kkilidine felan al başka türlü olmaz bu tarz boyun kilidine alırsan kendini yukarı doğru itip kurtulma ihtimali var http://i.hizliresim.com/OROq6Z.jpg senin tam olarak yapman gereken şey arkasına hızlı ca geç http://i.hizliresim.com/lkR7GX.jpg http://i.hizliresim.com/lkR7GJ.jpg buu tarz 2 dk tutsan böyle nefesi kesilir pes eder

• kız dögusune bayılırım ama acıdım yarı yarıya fark var
    al ızle belkı senı ölumden kurtarır
    https://www.youtube.com/watch?v=hYM6ZFkh9Ew

0|0
    0|0
  • evetf

0|0
    0|0
  • Yarısından 2 kilo fazlasın, hâlâ şansın var.

0|0
    0|0
  • Sen o kiloyla bir şey yapamazsın , dikkat et de seni altına alıp pekmez gibi akıtmasın sonra :)

0|0
    0|0
  • zor bence ya :) yenebildin mi noldu sonuç?

0|0
    0|0
  • güreşe başlamadan pizza siparişlerini ver güreşten sonra beklemeyin çok :D

0|0
    0|0
  • Neyine güvenip gider yaptın ki :)) izlemeyi çok isterdim ayrıca güreş neye göre son bulcak

0|0
    0|0
  • ayıboğanla güreş mi edilir :)

0|0
    0|0
  • Aklına pizza gelirse onun yenilme ihtimali sıfıra çok yakın. Akşam sonucu yaz merak ettim.

0|0
    0|0
  • Bnce sen yavaştan cüzdanı hazırla :D

0|0
    0|0
  • Sen eve giderken pizza al öyle git ben ce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo degil guc onemli.

0|0
    0|0
  • :D Baştan kaybettin beline guvvet üstat :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...