Özgüvenimi geri nasıl kazanabilirim?

öncelikle şunu söylemeliyim çocukuk ve ergenlik zamanımda özgüvenim çok yerindeydi hep başarılı ve sevilen biriydim kendime güvenim çoktu. Daha sonradan bikaç başarısızlık ve kötü olaylar sonucu özgüvenim yerle bir oldu. Çok panik yapan kenedene güvensiz acayip derecede sessiz biri oldum. Özel hayatımı çok etkiliyor bu durum sürekli sevgilimle aram bozuluyor kendimi sürekli kötülüyorum beceriksizim çirkinim çok anormalim falan diyorum böyle söyleme kendine diye bana kızıyor:/ ben bu özgüvenimi nasıl kazanabilirim bir toplulukta sınıfda falan hep köşelere çekilir sesimi çıkartmam ünv son sınıfdayım..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bi pisikoloğa git ve yardım al. sen dünyanın değil dünya senin etrafında duruyo. ver gazı hayata ve aş kendini millete laf sok gğl eğlen onlar sana la soksun hiç bozulma.bi işe başla yapama ama sonradan hatanı gör ve düzelt. ampul takmaya çalı kır. HİÇ BİR İNSAN YAŞAMAYI ANNE KARNINDA ÖĞRENMEDİ UNUTMA HAYATTAKİ HATALARIN SANA DOĞRUYU GÖSTERECEK. MORALİNİ BOZMA VE HADİ GİT SEVİŞ:):):)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• fırlama olan biriyle takıl ama ayak uydurmayı dene

1|0
    0|0
    • erkek arkadşım öyle aslında ve özgüvenide çok yerinde nasıl katlanıyor bana hala şaşırıyorumm

• seviyodur baska bi sebebi olamaz

• insanların kendilerine has kişilik ve karakterleri var sen ne olamak istersen iste bunu değiştiremezsin bende sessizim pek konuşmam ama konuştumu yerinde konuşurum bazen kendimi değiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor bakıyorum yine kendi haline geliyor örneğin iyi bir insan asla kötü olmaz ben kendimde denedim olmuyor yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki anlatıkların obsesif kompulsif bozuklukla örtüşüyor. Kendini kötülüyorsun ve takıntılısın. Bir doktora görün bence ilerlemeden.

0|0
    0|0
  • Bir aktiviteye katıl.

0|0
    0|0
  • ben kazandrırım sana aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilim var en azından demekle başlayabilirsin bence.Onu bulamayan da var:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...