Erkekler de prostat kanseri için Facebook'ta bir şeyler yapsın mı? Ne yapsınlar?

bayanlar her sene meme kanserini hatırlatmak için bazı etkinlikler düzenliyor. erkekler de prostatı hatırlatmak için yapsalar ne yaparlardı.

kızlar ilişki durumunu, sütyeninin rengini yazdı, kız arkadaşlarının facebook'taki duvarına kalp yaptı, doğum gününü şifreli bir şekilde yazdı...

Güncellemeler:
mesela ilk defa kaç yaşında aşık olduklarını yazabilirler, boxerlarının rengini yazabilirler :)

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• bunu paylaşıyoruz link hiç görmedin mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Saçma sapan bir şey. Hatırlatınca ne oluyor? Kanser oranı mı azalıyor? Daha fazla mı doktor mezun oluyor?

Kişinin şikayeti varsa gider muayane olur bitti gitti. Sen hatırlatınca devlet daha çok cihaz almıyor veya doktorlara ikramiye vermiyor. Nerede boş iş, insanlar orada. Bırakın kardeşim bu işleri. Bir birinize dostluğu, barışı, çalışkanlığı, dürüstlüğü, iyi erdemleri hatırlatın. Çünkü böyle şeyler paylaşılıp hatırlandıkça büyür. Prostat veya meme kanserine öyle aman aman bir etkisi olmaz.

0|0
    1|0
  • PROSTAT HASTALIĞI TEDİRGİNLİĞİ BULUNAN TÜM ERKEKLERE SÖYLÜYORUM,BU HASTALIKTAN YAKALANMAMA RİSKİNİZİ EN AZA İNDİRECEK BİRŞEY,ÇOK İNCE BİR DETAY ANCAK DEVAMLI YAPARSANIZ GERÇEKTEN İLERİDE ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ...ŞİFASI: 1 GÜNDE EN AZ 3 ZEYTİNİ (SİYAH OLANI GENELLİKLE) ÇEKİRDEĞİYLE BERABER YUTMAK!...BELKİ SİZE İNANDIRICI GELMEMEYEBİLİR YUTAMAM DERSİNİZ BELKİ BAŞTA AMA GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI...doktor değilim ama bu bilgilerim çok sağlam yerden..bu yazımı dikkate alın yada almayın seçim sizin!,

1|0
    0|0
    • insanları bu konuda uyardığın için teşekkürler...

• bence bu şekilde bir hatırlanma olmuyor, kaç kişi bu garip sözde şifreli şeyi paylaştıktan sonra kontrole gitti acaba? Bence yok denecek kadar az kişi gitmiştir.

0|0
    0|0
  • Kaç santim olduğunu yazsak en şifrelisinden :)

1|0
    0|1
  • Ne oldu millet onu yazdı ne oldu yani gidp bagıs mı yapıldı kurumlara hayır. Kadınlar eglendi bitti.

0|0
    1|0
  • Hiç düşünmemiştim aslında güzel bir fikir. Sanırım en son kaç gün önce orgazm olduğumu yazardım ben

1|0
    0|0
  • Meme Kanserini Hatırlatsalar Nolur Hatırlatmasalar Nolur. Tıbba Gerek Kalmadan Bir Cok Bitkiler, Meyveler,Sebzeler Var Kanseri Öldüren. Kanseri Tetikleyen Gıdalarda Var. MEsela Şeker, Bildiğimiz toz ve Küp ŞEkerler. Prostata Gelincede Oturarak İhtiyac Gidermek. Ayakta İhtiyac Giderilmez.

0|0
    0|0
  • converse giymesinler, facebook a girmesinler, tüketime harcanan para tıbba ayrılabilsin, kanser manser kalmasın.

0|0
    0|0
  • ayakta yapmasın millet zaten çok günahmış boşuna değil

0|0
    0|0
  • boxer renginimi yazalım.

0|0
    0|0
    • sütyene alternetif olabilir :)

• boxer giymem, kilodumda beyaz olur genelde. Ya şimdi soru güzelde önce bu soruyu gizlenmeden sorma medeni cesaretinde erişmiş olmalı.

0|0
    0|0
  • sence ne yapabilir erkekler?prosttatan ölen çok kişi duydum ilerleyince ameliyat olunca felan rsik oluyor

0|0
    0|0
  • bamya, salatalık, patlıcan falan yazalım. zannedersem bamya yazan olmaz idi.

0|0
    0|0
    • ne kadar çengelköy hıyarı, yamula patlıcanı varsa doluşurdu :D

ve evet bamya yazan çıkmazdı :)

• ben bamya yazardım hacı

• face de bişey yapmalarına gerek yok.ayakta işemesinler yeter:D

0|0
    0|0
  • çok gereksiz bir aktivite. erkekler rağbet etmezdi bence.

0|0
    0|0
  • her erkek prostat olmaz

0|0
    0|0
  • ıkı yumurta bı sucuk resmi koysunlar.

0|0
    0|0
  • Ayakta işeme! diye bir levha yapıp face kapağına koyalım bizde. =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• penis büyüklüklerini yazsınlar cm olarak

0|0
    0|0
    • sana tek birşey söyliyeyim o sayılar alta kalmayayim mantiği ile 3-4 haneli rakamlara çikar

• ahah işte o zaman yine anlaşılamaz ve amacınıza ulaşmış olursunuz

• Etkinlik facebooktan?

Oraya girmeyen milyonlarca insan var..

0|0
    0|0
    • onları da mı biz düşünelim? facebook'a girmeyen milyonlarca bayan da var ama olduğu kadar artık :)

• kadın dergileri bazı çalışmalar yapıyo bir de avon tarzı çoğunlukla bayanlara hitap eden markaların çalışmaları var. pembe kurdeleyi bilirsin mutlaka

• Biliyorum.

Demek istediğimi anladın ama sen değil mi? Ne amaçla dediğimi..

Yükleniyor...