Hoşlandığınız kişi aslında hemcinslerinden hoşlanıyor olsa ne yapardınız?

Hoşlandığınız kişi aslında hemcinslerinden hoşlanıyor olsa ne yapardınız?

Tepki verir misiniz? Nasıl anlamadım diye kendinizi mi suçlarsınız?

Baştan söylemedi diye onu mu suçlarsınız?

Onun böyle olmasına neden olan gelmiş geçmiş tüm koşullara ve doğaya lanet mi edersiniz?

Güncellemeler:
seçenek olarak "vahşi cazibemi ve çekim gücümü kullanarak kendine getiririm ben onu, kiminle dans ettiğinin farkında değil" de eklenmiştir

0|0
1916

En İyi Kız Görüşü

• çok kötü :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Gülme krizine girer "Ya olum git başımdan nereye gidiyorsan git." der yollardım napiiim, adamı yola getirmekle mi uğraşacam ;)

0|1
    0|0
  • gözümde dha bi çekicileşir.

0|1
    0|1
  • oha derdim her şey boşunaymış .

0|1
    0|0
  • ooowww çok fena

0|1
    0|0
  • sevdigi oglanı elinden alırdım :D

2|3
    2|1
  • Hoşlandığı kişiyi ona ayarlamaya çalışırım, beraber sevgili adayları falan seçeriz napalım.

1|1
    0|0
  • canı sag olsun

1|1
    0|0
  • hımm evet ferzan özpetek'in cahil periler filmin vardı aşık olduğu adam gay çıkıyor falan ama bu ne adamın kadına aşık olmasına engel ne de kadının adama.hoşlantıların cinsel yönelimlerden bağımsız geliştiğini düşünüyorum .o yüzden hoşlanmaya devam ederim.

0|1
    0|1
    • hmmm bu da güzel bir yaklaşım

• "Bacımsın!" derim.Kesinlikle rahatsız olmam.Ona karşı bacılıktan başka bir duygum kalmaz.

3|1
    0|0
    • :))) bacımsın dersen bozulur belki bazıları maço da oluyor gay diyince aklınıza stereotipik bazı hareketler geliyordur klişelerden dolayı ama. bacımsın hepsine denmez bence sanki ters tepebilir

• Pasif olduğunun hayalini kurdum ben.Aktif olanları pek düşünmek istemiyorum nedense.

• hehe ben de

• Isimi kolaylastirir iste, daha ne:D.

0|1
    0|0
  • Şansıma küserim.

0|1
    0|0
  • Ağır heteroyum

Ağır heteroları çektigime inaniyorum.

0|2
    0|0
  • aşık olmadığıma dua edip hayatıma devam ederdim

1|1
    0|0
  • bi mi lez mi/bi mi gey mi

Biseksüelse poligam mı?

Kuruntu mu değil mi

Hep önemli bunlar.

0|2
    0|0
  • Cık cık cık cık.

0|1
    1|0
    • niye cık cıkladın kaktüs bunlar oluyor hayatta mars ta yaşamıyor ki eşcinseller, bi lar vb

• doktora götürürdüm destek olurdum zavallıya

0|1
    2|0
  • "i*neler çekiyo beni zaten aq" der kendime kızarım ve üzülürüm yine kendime.

0|1
    2|1
    • hehe yaygın bir önermedir bu, i*nelerin yerine herşeyde kullanılabilir

• yooo manyaklar çekiyor, hastalar çekiyor, dengesizler çekiyor. aslında kişinin kendisi de onları çekiyordur önemli olan budur. ama çekim de iyidir bir yandan

• adam gay değil mi kardeşim? i*ne işte daha başka kelimeye gerek var mı.

• keşke biseksüel olsa derim. beni de alsınlar aralarına.:D

0|1
    0|0
    • haha hoşlanmadım bu cevaptan gizli sanal zahiri

• :D 2 erkeğin birbirinden hoşlanması beni tahrik ediyor. 3 ümüz gül gibi yaşayabiliriz.

Erkekler Ne Diyor 16

• Valla yoldan sapmışı yola getirmekle uğraşacak değilim.

İstesem getiremem mi? Bilmem hiç denemedim.

Heralde 1 hafta seans yapma şansım olsa 'seve seve' tedavi ederdim de...

Zina yapmıyorum...

Beni hak etmiyor / ben de öylesini hak etmiyorum der yol verirdim.

0|2
    1|0
  • Simdi Seni Dogru anladiysam Erkek , Arkadasin Senden Hoslandiginin söylüyor dogrumu ?

Eger öyle bir durum varsa ve Sen ilgilenmiyorsan kisi olarak acik ve net bir sekilde dersin Imkansiz.

Önemli olan böyle durumlarda her Insanin kendi Ruhunu , kendisini yasamasina izin vermek olur.

Benim Komsumda Ibne bana kahve icmeye geldiginde diyor Güzelsin yakisiklisin ama never ever diyorum . Imkansiz kiziyorum bende kendisine ama genede anlayisli davraniyorum Yasadigi Iliskilerden bahsediyor en Son Türkiyede birisnle Tanismis bu Arada kendisi alman Evlenecekdi Türk cocugunla Türk Cocuguda böylelikle benim Komsumu Kulanacakdi Askerlik yapmamak icin vede demisdim Kulaniyor seni diye sonra Ailesinle tanisdirmya konu gelince Türk cocugu Öldürürler beni demis.

Her insan yasam mücadelesi veriyor bu Hayatda Önemli olan Insanlari Kisitlamak degil Önemli olan Acik ve dürüst Konusmak.

Böylelikle herkez Sinirlarini bilir...

Anlata bildimi

Bu Arada kadin kadina iliskiye giren Arkadaslarimda var yani anliyacagin su Arkadasim herkez hakli Yasarken yasama tercigini yaparken bize düsmez onlari yargilamak.

Bizi Rahatsiz eden bir husus olursa acik bir sekilde söyleriz. Bukadar

0|1
    0|1
  • "ya gerçekten mi? neyse tamam ben gideyim" bu şekilde desem olur mu? Ne yapayım öyle birini bu onun kararı değil yaratılışı gereği öyle olmuş bu yüzden kızamam ve ya tersini de yapamam. :) ama neyse ki öyle birine denk gelmedim iyi getirdin aklıma bundan sonra daha dikkatli bakarım :)

1|1
    0|0
  • Gözümde "insert coin" yazısı çıkar.

Jetonu itekler yeni bir oyuna başlarım.

0|1
    1|0
  • ya ben sevmeye devam ederim.bisex olabilir.şimdi ilgisi olmak ayrı bir şey sevmesi ayrı.severse karşı tarafı olmaz ama ilgileniyorsa yani amaç sadece sex ise varsın olsun hatunum bi hatunla yatsın.ama bana aşık olup sevmeye devam edecek.benim kadınım olduğu sürece sorun yok.

0|1
    0|0
  • Valla Hoşlandığımı Söylediğinde Bunu Söylerse Mesele Yok. Ama Biz konusuruz Bişeyler Olsun Die Sonradan Kalkar Derse Yıkııııl Derim (:

0|1
    0|0
  • ceza olarak kısa film tadında lez sevişiği yaptırabilirim.

0|1
    1|0
  • Tüh Lan şansıma bak... derim :D

1|1
    0|0
  • ensesinin köküne kürekle vurur kendine gel lan derdim

0|1
    0|0
  • Sevinirim lan lezbiyense "izleyebilir miyim?" diye sorarım hatta

0|2
    1|0
  • Bacımsın der yanından koşarak uzaklaşırım :D

1|1
    0|0
  • Hay şansıma tüküreyim deyip koşarak uzaklaşırım :/

1|1
    0|0
  • threesome ikna çabaları başlar

0|1
    1|0
  • kadınını elinden alır gözünün önünde s...ker bumu lan der giderdim

0|1
    1|1
  • BEn bir gay'a aşığım bu durum sayılırmı :)

0|1
    0|0
  • şeyimi süsleyip pudralayıp o iğrendiği şeyi sevdirirdim :D

0|1
    1|0
    • sugar coating derler buna pazarlamacı mısın birader

• yani :D

Yükleniyor...