Reddedildim ve çok mutsuzum arkadaşlar ne yapayım sizce?

Hayatımın en büyük reddini yedim lanet olsun!Çok mutsuzum dün ben seni sevmiyorum dediği an aklımdan çıkmıyor.Of ölesim geliyor ölesimmmmmmmmm.Ya lütfen yardım edin hayattan iyice koptum ya.Onun yaptığı ne peki beni hiç takmıyor gidip kendisinin bana seni sevmiyorum demesi lazım gidip ben sordum bide.Yarın cevabını söylersin dedim gelmedi ben gittim sordum yok.O beni hiç takmıyor ki benim yaptığım ne peki!Ne oluır yardım edin ölesim geliyor her gün görüyorum zaten o mutlu ben mutsuz!

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak işin iyi tarafından bak.Artık reddedildin ve kaybedecek hiç bir şeyin yok.Cesursun demekki ve 1 kere öldün.Korkaklar 1000 kere ölür.Artık istediğin kıza çıkma teklifi edersin.Reddedilsen bile umrumda olmaz.Kız mı yok?

0|1
    0|0
    • Haklısın ama kimse onun gibi değil be dostum ben o varken kimseyi sevemiyorum ki

• Tamam dsotum sağol deneyeceğim savaşacağım artık kin tutmuyorum nefret de etmiyorum sadece artık kafama takmayacağım muhattap da olmayacağım sağol Allah razı olsun

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasil iyi anliyorum biliyo musun. Hatta icten ice abi bi gun olur mu ya geri gelmek ister mi napsam ikna ederim diye planlar yapmaya calistigini biliyorum

0|0
    0|0
    • Evet beni anlıyorsun.Sence ne yapayım ey güzel kardeşim çok kötüyüm burda ciddi bir şey konuşalım

• Kelin ilaci olsa basina surer. Sana vericek en ufak akil kirintim yok. Kafam kendim icin de calismiyo artik. Ruzgarda ucan yaprak gibi yasiyorum. Biraktim

• alşırsın

0|0
    0|0
  • ne güzel işte en azından kafanda "acaba" larla yaşamıyosun.

0|0
    0|0
  • hiç takma ya bi terfı kalkmış onun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence kafaya fazla takma. Sonuçta seni istemiyor. Peki sen, neden seni istemeyen birisi için morelini bozuyorsun? Zorla güzellik olmaz. Mesela onu unutmayı deneyebilirsin. Birkaç gün samimi olduğun arkadaşlarınla zaman geçirerek onu aklından çıkarmayı dene. Zaman her şeyin ilacı. Zamanla unuttuğunu göreceksin.

0|0
    0|0
    • Olmuyor ama kardeşim çok zor Allah kimseye vermesin geçen sene de çektim bu sene de.Her gün görüyorum unutmam imkansız.

• Sevmiyorsa Boşuna Uğraşma Kardes. Sevipte Sevilmiyorsan Kendi Haline Bırak. Bundan Önceki Cıktıgım Kızlardan Birisi Ayrıldıktan Sonra Tekrar Bana Geri Dönmek İstedi. Sen Haklıydın Ben Hata Yaptım, Kimse Senin Gibi Değilmiş Dedi ve Geri Dönmek İstedi. ama İş İşten Geçmişti ve Kabul Etmedim. Bırak Hatasını Anlasın, Geri Dönerse Bir Tekmede Sen vur.

0|0
    0|0
    • İnşallah geri döner kardeş Allah'dan umut kesilmez.Benim yapacağım tek şey şu artık ben de onu kafaya takmayacağım ben de onu sallayayım o benle konuşmak istediğinde cevap vermeyeyim ya da ona önceden çok bakardım şimdi bakmayayım da görsün Allah kahretsin be!

• Lanet Okumak iyi birşey değildir. sende onu tınlama. pişman olupta dönerse kabul etme. intikam almaya calısma bu acizlerin işidir

• Valla kardeş aynı dertteyiz bende red edildim beklemekten başka çare yok aha buraya takılıyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum iki saat sonrada içmaya başlarım ir kaç ay böyle herhalde ama sen içme sakın buarası baya kafa dağıtıyor

0|0
    0|0
    • :( Allah kimseye vermesin zor ne yapacağım bilmiyorum valla

• he vallah bende bilmirem kafa dağıtcam diye klanyem gelişti ag

• daha önce hiç reddedilmedin mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...