Böyle bir kişiye bakış acınız nasıl olur ?

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım ve hayatım boyunca ne bi sigara içtim, ne alkol kullandım, ne hap kullandım, ne dövme yaptırdım ve neden evlilik dışı ilişki yaşadım ben tüm bunlara karşıyım saydıklarımın bazıları için 6 yaşında yemin etmişliyim var o gün bugündür bunları kattiyen yapmadım 6 yaşından öncede yapmamıştım aynı zamanda bundan sonrada böyle olucak birde ben bunları kullanan kişilere karşı hep biraz ötü gözle bakıyorum gerçi şuanda bizim sınıfta bırakın sigarayı alkol kullanmayan dahi yok sizce bu kişilerin bana bakış açısı ve sizlerin bakış açısı nasıldır ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok iyi bişey yapıyosun.

0|0
    0|0

• Sigaraya Babam yüzünden Alkole eniştem ve diğerleride bazı kişiler yüzünden hep beni soğuttu ondan yeminliyim diyebilirim üstelik dahada büyüyünce bunları ne denli kötü olduğunu anladığımda iyikide yemin etmişim dedim.

• Çok doğru asıl ben teşekkür ederim yorumların ve olumlu görüşün için :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ideal erkeksin canım devam et.kimseyi takma.sonuçta dünyalık zevkler gelip geçiyor.sen en azından günahın az

0|1
    0|0
  • 6 yas olayi pek anlamadım yani o yasda deyipde tutunlami alakali yoksa arkadaş cevrenlemi yada eytimlemi bilemicem ama düşüncem yani sen onlara baska bi Planet gelmiş gibi bakmasan onlarda seni öyle Kabul etceklerini sorun olmaz diye düsünüyorum.

0|0
    0|0

• Zaten öyle yapıyorum nefret içimde yani söylemiyorum kimseye öyle yaparsam arkadaş bulamam.

• Yapan kendine yani nefret edilcek bi durum yok aslinda. Sen kendi yolunu cız ama gururlammadan kücümsemeden. Allah yardimcimiz olsun.

• Ona saygım sonsuz zaten herkesin hayatına saygı duymalıyım saygı duymak zorundayım yoksa arkadaşlık dahi kuramam sağol yorumların için.

• bunları yapmadın tamam ama asosyol değilsin değil mi ne biliym eğlencelisin insanları mutlu etmesini biliyor musun bunlar varsa 10 numara

0|0
    0|0

• Onu gelde kuzenime kardeşime sor :)

• ama şöyle bir şey ben sevdiğim adamla bi deniz yada göl kıyısına gidip balık tutup sonrada rakı içmek isterim senin kız arkadaşınında böyle bir isteği olursa sen çay içersin artık :D

• Öyle biriyle sevgili olmamaki zaten ;) beni böyle kabul ederse bende onu öyle kabul ederim.

• Seninki tercih meselesi.Benim ilgimi çekecek bir tip değilsin.

0|0
    0|1
  • sigara içebilir, alkol fazla olmamak kaydıyla olabilir, dövme olabilir ama hap ve evlilik dışı ilişkilere bende pek olumlu bakmıyorum

0|0
    0|0
  • 6 yaşındayken sen alkol-sigara-hap-dövme-evlilik dışı ilişki yapmamak için mi söz verdin?

6 yaşında!

0|0
    0|0

• Dikkatli oku orayı saydıklarımın bazıları için 6 yaşında yemin etmişliyim var "

Erkekler Ne Diyor 1

• 33 yaşındayım ve bunlardan sadece bir sigara var kötü özellik olarak alkolde kullanmam.dövme de yaptırmadım yaptırmamda.+18 olayımda olmadı herkes kendi değerleri yaşar.kişilerin ne düşündüğü umrumda değil.seninde öyle olman lazım.çoğu insan kendi aciz halini görmez karşıdakini aciz görür halbuki bu tip yaratıklar en acizleridir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...