Sevgilim özgürlüğünü kısıtlıyorum, herşeye karışıp tartışıyoruz diye benden ayrıldı

Sevgilim özgürlüğünü kısıtlıyorum çok herşeye karışıp tartışıyoruz diye benden ayrıldı ne kadar yalvardıysam daha barışamadık aslında biraz rahat bırakıp kafasını dinlese dönücek fakat dün de eski sevgilisinin faceden eklediğini öğrendim tabi ayrı olduğumuz içn kızamadım sadece neden kabul ettin dedim benimle bu yüzden mi barışmıyosun diye sordum o benim için bitti eğer öyle bi niyeti olursa siliceğimden emin olabilirsin dedi fakat beni de istemediğini söylüyor barışsak sen şimdi yine onu sil neden kabul ettin diye başıma kakıcaksın diyor ilk amacım barışmak sonra nasılsa sildiririm fakat ne yapmalıyım kaç gecedir rahatca uyuyamıyorum

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin özgürlüğünü hangi konularda kısıtladığını söylemek ister misin ? ona göre karar verelim sevgilin mi haksız yoksa siz mi ?

0|0
    0|0
    • bir örnek vereyim size okuldan bir arkadaşı günaydın mesajı attı diye kıyameti kopardım yok ayrıldık bitti sana güvenmiyorum diyip sonra da pişman olup döndüm

• ekliyorum sizi

• sakıncası yok ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• bence sevgllin senden ayrılmak için kendince bi bahane uydurmuş.kendini böyle yıpratmaya değmez bence

0|0
    0|0
    • bunlar yaşadıklarımızın birikimi

• sevdiğine eminim gerçekten dozunu çok kaçırıyorum hatamı bliyorum ama düzeltemiyorum

• o zaman sıkma sevgilini

• bence bişeyleri bahane edip seni göndermiş..niiyetinide belli etmiş seni sewmiş olsa hiç bişey umrunda olmazdı hatta budurum hoşuna bile giderdi..

0|0
    0|0
    • yok çok şans verdi ben değerlendiremedim =(

• yaww ne şansı sewen insan her türlü sewer diyorum uyan..

• Haklı ama o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "ilk amacım barışmak sonra nasılsa sildiririm" gibi bir cümle kullandığın için bunlar gelmiş başına.

2|0
    0|0
    • biliyorum ama engel olamıyorum kendime nasıl olur da kabul eder daha önce o kıza kız arkadaşm var rahatsız oluyo diyip silmişti kız da engellemişti bunu nerden aklına geldi de engelini kaldırıp ekledi yaa of kabullenemiyorum bi türlü

• bnce o snden bıktı artık snde sülük gibi yapışmassan iyi olur

0|0
    0|0
    • evet ama kızma ne olur yapamıyorum ki istemiyorum dediğinde istiyceksin diyip hakaretler ediyorum kabullenemiyorum ayrılmayı

• bazen diyorum tamam bitti arayıp sormıycam ama sonra bi bakıyorum ki telefonda yalvarır pozisyonda buluyorum kendimi fakat bu sefer tamamen bitiricem sanırım annem de salak mısın bunun için ağlıyosun daha kaç tanesi çıkar karşına istemiyosa istemiyodur onursuz olma bu kadar diyor

• arkdşm bn 16 yasındaım sana akıl veriorm artık sana ne diim onu kaybetmek istemiosun çnkü onu seviosun bu yüzden o naparsa yapsın bırakamıosun bnce başka birisine yer açmalsın yoksa o çocukla boşuna zmn harcarsın

• yalvararak tamamen kaybetmissin cocugu bi kere

0|0
    0|0
    • ama bekleyemiyorum ve kabullenemiyorum

• ben olsam direk konusmayı keserdim

• çok zor ama deniycem

• Bu senden ayrılma bahanesiydi canım.

1|0
    1|0
Yükleniyor...