Sevgilinize böyle yakalansaydınız ne yapardınız beyler?

Böyle yakalansaydınız ne yapardınız beyler?Kızlar sizin tepkiniz ne olurdu? link Böyle yakalansaydınız ne yapardınız beyler?Kızlar sizin tepkiniz ne olurdu?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan söylemem ki yakalanayım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• öyle bir ihtimal yok çünkü bir sevgilim yok... :D ayrıca sevgilim olsaydı da ona asla yalan söylemezdim... :)

0|0
    0|0
  • Böle hiç arkamı dönmeden kaçardım , ama çaktırmadan böle götüm götüm biraz uzaklaşcan sora vınnn... eve gider hemen mesaj atardım aşkım uyku tutmadı beni uyandım sen napıyorsun diye... Gelecek olan büyük fırtınaya kendimi hazırlamak için gerekli vakti bulmuş olurdum böylece...

0|0
    0|0
  • Küçük bir şaka.

:)

0|0
    0|0
  • belki barda uyucam :D

3|0
    0|1
  • Gel bi tekila ısmarlayayım o zaman derdim sonra bir tekila daha bir tekila daha derken durumu izah etmek için ortamı müsait bir hale getirirdim;)

0|0
    0|0
  • Bu mesajlaşmada takıldığım nokta, kızın sevgilisine Selam Aşkım demesi. İnsanaşkına hiç selam der mi be?

Selam Dostum der gibi :D

0|0
    0|0
  • sen napıyosun burda diye cevap atar yüzsüzlüğe vururdum heralde :)

0|0
    0|0
  • yakalanmazdım çünkü nerdeysem söylerdim yalan yok.

0|0
    0|0
  • Özel bir şey yapmazdım ben.

0|0
    0|0
  • ups... çok fena :)

0|0
    0|0
  • O duruma düşecek yalanlar söylemeyeceğim için, birşey yapmama gerek yok :d

0|0
    0|0
  • O an artık ne dersem diyeyim pişkinliğin son noktası olucak diyecek birşey bulamazdım

0|0
    0|0
  • n e yapardım üste çkardım bi şekilde uydururdum bi şeyler işte ne blymm

0|0
    0|0
  • bar a gitmiyorum:)o yüzden sorun olmazdı herhalde:)

0|0
    0|0
  • Ben bara giderken ona haber vermiş miyim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 2|1
    0|1
  • Aa lanet olsun bütün sürprizi bozuldu amaaa olmazki şimdi üff

Senin için parti hazırlıyodum bgn birlikteliğimizin bilmem kaçıncı günü nasıl hatrlamazsın bi kere elinde çiçekle gelmemiş bi kere parti hazırlamamış utanmamış takp etmş off neler beklysn bnden yalancımıym bn iftra mı atysn bna sana ztn hiç yaranlmaz erkk milleti değil mi o.O

0|0
    0|0
  • yani böyle bir şey mümkün değil ama diyelim ki oldu yerin dibine girerdim herhalde daha fazla söylenecek bir söz olmazdı

1|0
    0|0
  • adrenalin olurdu biraz:D

0|0
    0|0
  • o da benım uzmanlık alanım ıste her durumda üste cıkmayı bılıyorum sıkıntı yok :))

0|0
    0|1
  • benden habersiz ne işin var barda diyerek üste çıkmaya çalışırdım heralde

0|0
    0|1
  • Susmaları en mantıklı olanı.

0|0
    0|1
  • yalan söylediğim birine yakalanmak umrumda olmazdı

0|0
    0|1
  • arkasından basardım tekmeyı :D

0|0
    0|1
  • Sana soyleyemedım sonra konusalım bozma geceyı derdım. Sonrada ben ordaydım da sen ne yapıodun der alltan gırer ustten cıkardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...