Sevgilinizin size karşı ilgisiz olduğunu düşünüp aramamazlık yapar mısınız?

kızlar siz hiç sevgilinizin size karşı ilgisiz olduğunu düşünüp kendince ,haftalarca aramamak , mesaj atmamazlık yapar mısınız ..

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaptım. Sonuç; yine de ayrıldık... Yani eğer ilgilenmiyorsan sonunuz ayrılık.

0|0
    0|0
    • hayır ilgilenmeyen ben değilim o ,eskiden 2 güne bi mesaj atan kız ..şimdilerde hiç atmıyor ki..bana geçen gün çok ilgisizsin dedi ..ama öyle değilim ,onu arayan benim mesaj atan yine benim..hayır niyetini tam olarak belli etse ..ortaya konuşacam ..

• sen böyle bir seyi neden yapardın..hangi tarafa daha yakın olurdun ..ayrılığamı ,birlikteliğemi

• Beni aramayanı aramam. Daha da aramazsa zaten ayrılırım...

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce konuşurum baktım olmuyor bir süre mesaj atmam aramam yınede anlamıyorsa ayrılırım

0|0
    0|0
  • Yapmam. Ama o da ilgilensin bi zahmet

0|0
    0|0
  • siktiri çekerim bu kada basit.

0|0
    0|0
  • banane ne hali varsa görsün onun ilgisini ne yapacağım hiç öyle saçma şeyler yapmam

0|0
    0|0
    • eskiden günde bir kere ,hadi 2 günde bir bir kere olsun mesaj atan kız ,haftalardır atmıyorsa ..ama msn gibi olaylarda konuşunca sevgilim ,canım diyorsa ...bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur ..

• evt yaptım ama haftalarca degl tabiki .. bi kac gün ilgimi cektm

oda anladı neyn var vs. demişti bnde umursamaz gbi takılp bnle ilgilenmesni saglamıstım :)

smdi ayrıldık bitti gitti :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...