Sarışın kızlarla esmer kızlar arasındaki asıl fark nedir?

Sarışınların zekasını küçümsüyoruz.. sizce sarışın kızlarla esmer kızlar arasındaki asıl fark nedir

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• sarı renk geçiciliği ifade eder ve genelde yanındakının beynıne rahatlama sınyalı verir. Aslında aptal olan dogal sarısınlar degıl sacını sonradan sarıya boyayan sarının etkısınde kalmıs ınsanlar ve onlarla sohbette bulununca gevseyen erkeklerdır.

farkındaysanız sarı genelde yıyecek fırmalarında bulunan bır tondur karnı acıktırır mıdeye sinyal gonderır. bir erkek açken o yemekten baska bırsey dusunmez hale gelır.

Bir dogal sarısın olarak soylemelıyım kı o cırt renkli yapay sarı aptallık verıyor olabılır ama asıl sorun o sarıyı bırsey sanıp onun yanında gevseme yasayan erkektedır.

Bence bir zeka küçümsemek istiyorsak bunu iyi bi düşünelim

0|0
    1|0
    • sari elbise giydim nolcak :D.ar

• soruyu soran arkadas sahte sarısın heralde oryalle sac acıyolar ya ıste o beyın hucrelerıne napıyorsa olay esra ceydaya dönüyo neyse ben kacar ısım var

• cinsel istek yapıor onlara bakınca kuzen

Kızlar Ne Diyor 6

• zeka bakımından hiç bir fark yok.

0|0
    0|0
  • bütün sarışınlar esra ceyda kardeşler gibi değil bence saçma

1|0
    0|0
  • biri koyu renk sac boyası kullanır.biri acık renk

0|0
    0|0
    • hatun beni engellemis nilca bebegim :-). ay koptum. sari elbise giyeyim ben. millet saldirmasin ama bak bvsfjhfjkfg.

• ben bu sari elbisenin cevabini alamadim ona yaniyorum :-(.

• cok bozuldu bu ise :-).

• Kıskançlık işte

0|0
    0|0
  • sarisin erkekler de salak o zaman. cok sacma. sarisin olup zeki olan da var, salak olan da :-).

0|0
    0|0
    • kimse snn diline düşmesin

• beni de engellemis ozguvensiz ergen :)

• burası hayvan barınağı değil susun

• Kardeşim sarışın(doğal).Benden akıllı ve zekidir.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• asıl fark! renk farkı işte.

0|0
    0|0
  • Cekemiyorlarki bence sarisinlar daha akıllı

1|0
    0|0
Yükleniyor...