Sarışın kadın her zaman bir adım önde mi ?

sarışın renkli gözlü kadınlar daha mı çekici ?sanki öyle gibime gelyor .genelde türkiyede sarıiın hastalığı var .ne düşünüyorsunuz ?

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman olduğu gibi genellemeye giden konu. efendim insanlar farklı, tüm erkekler sarışın sever yada çekici diye bir şey yok. kızıl sevenler de olabilir gayet...

Şimdi cümlelerimi daha medeni bir şekilde yazmak gerekirse;

Sarışın bayanlar türkiye'de ilgi görür. bunun nedeni ise bu bayanların sayısının türkiye'de az olmasıdır. nasıl ki esmer hanımefendiler burada saçlarını sarıya boyuyorlarsa, avustralya vb.'nde de sarışın bayanların saçlarını siyaha boyattığını görebiliriz rahatlıkla...

Her ne kadar sarışınlara olan ilgi daha fazla olsa da hiçbir erkek sırf sarışın diye bir bayanla birlikte olmak istemeyecektir. Varsada delidir O.. Hunili..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• sarışın renkli gözmü,içim kıpır kıpır oldu valla:)

1|0
    1|0
  • sarışın benim için çok daha öndedir.çekilim daha fazla daha feminen geliyorlar bana gözleride renkli olacak ama :)

1|0
    0|0
    • oldu başka isteiğin?

• üff sen karektere bak tipe değil

• karakterine de bakıyorum zaten.

• güzel her yerde güzel esmer sarısın kumral farketmez

0|0
    0|0
  • her sarışın renkli gözlü çekici değil ki?

dikkat çektiği için bi bakılır sonra yoluna devam edilir.normal.çünkü esmer ağırlıklı bir toplumuz.

0|0
    0|0
  • aptallıkta açık ara,çekicilikte bir adım...

0|0
    0|0
  • eda taşpınar özlem yıldız hayranıyım.

1|0
    0|0
  • Sanki esmerler daha ateşli geliyor bana... Ya da benim tanıştıklarım öyleydi...

1|0
    0|0
  • öyle birşey yok bence, ama olduğunu düşünüyorsanız illede belkide sarışın sayısı az olduğundan olabilir. az olana her zaman talep fazladır:)

0|0
    0|0
  • benim için öndeler ben esmer olduğum için esmerler bana ailedenmiş gibi geliyor :) zıt kutuplar olayı

0|0
    1|0
  • Benim için esmerlere göre 3 adım öndeler.

2|0
    1|0
  • benim açımdan 10 adım geride

1|0
    0|0
  • esmer

1|0
    0|0
  • hayır değil

1|0
    0|0
  • Alakası bile yok, bu bir zevk meselesidir. Kimisi sarışını severken, kimisi de kumraldan hoşlanır.

0|0
    0|0
  • Sarışın kadın her zaman bir adım geride.

1|0
    0|0
  • bence bı adım gerıde sarısınlar

1|0
    0|0
  • Türkiyede ewet aynen öyle

Ama bence kızıl daha guzel

Yada mor

0|0
    0|0
  • yani dikkat çekiyo tabi

0|0
    0|0
  • hep demişimdir sarılar karizmatik olur diye dikkat cekerler her zaman 1-0 öndeisnn

0|0
    0|0
    • çok saçma

• onayını almama gerek yok

• nee onayı yaa anlamıymm

• esmerler daha uyanıkta ondan

0|0
    0|0
    • yok ya ondan değil .mesela bir yerde oturuyorsun içeriye sarışın mavi gözlü bir hatun giriyor hemen gözler oraya çevriliyor .hatta şişman bile olsa yinede beğenilior

• sübyancı

• gidip kötü şeyler yapmıom beğeniom gerçi oda ilgilenmior değil hani :D

• kadının sarışını erkeğin esmeri daha çok beğenilir bu kuralı unutma.

1|0
    1|0
    • yoo ben esmer erkek beğenmem

• beyazsın ama sarışın değilsin sanırım?bence o kadar emin olma çok türk-rus sevgili var aralarında duygusal bağ var kabul etmek niye bu kadar zor ki?ruslar da bizim gibi insan hayat kadını filan değiller çoğu otelde kalıyor ve onlarında snein gibi tercih hakkı var, esmerden yana kullanıyor çoğu. sen istisnasın.

• bilmem bence esmer sevmiyor ruslar .belki türk erkeği sıcak kanlı diye ilgilerini çekiyordur ayrıca her rus sanıldğı gibi sarışında olmuyor geneli beyaz tenli ama .evet ben beyazım sarı değilde açık kumralım

Kızlar Ne Diyor 12

• Çakması mı orjinali mi ? Türk sarışını geneli ..

0|0
    0|0
  • Türk erkegi her nekadar esmer severim desede sarisinlara bakmaktan vazgecmezler ;)

0|0
    0|0
  • bu biraz nadirlikten kaynaklanıyor. sarışınım ve türkiye'de çok ilgi çekiyorum. aynı şekilde araplar da çok ilgi gösteriyor. ama isveç ve danimarka'ya gittim kimsenin tınladığı yoktu:)

0|0
    0|0
  • türkiye'de öyle.

0|0
    0|0
  • sarı olsun bı kurus fazla olsıun

0|0
    0|0
  • alakası yok bence her cıcek ayrı guzel kımısı gul der kımı menekşe kımısı kaktüs

0|0
    0|0
    • genelde sarışın seviolar

• şöyle dusun 2 bayan gelıyor karsıdan bırısı sapsarı uzun saclı dıgerı koyu renk hangısı dıkkat ceker tabıkı sarısın olan

• işte ama orda bence farklı şeylerde dikkat çeker sadece sarışın olmak güzel demek değil ama burda öyle görünüor

• turkiyede evet. sarisinlarin bol bulundugu yerlerde hayir.

0|1
    0|0
    • aynen öle

• bana onca lafi ettikten sonra mi? ben cirkin, testosteronu yuksek, kadinsi olmayan kara kuru biriyim :-).

• eheh iyi tamam yaa amann yardım etme

• Evet oyle ne kadar esmer deseler bile

0|0
    0|0
    • bence beyaz tene hasta herkes

• siyah saclı beyaz tenli mavi gözlü erkekler kadar şanslılar

0|0
    0|0
  • türkiyedeki durum böyle

0|0
    0|0
  • Bu ülkede öyle gibi ama yurtdışında değil... Ben sarışın mavi gözlü bir kızım ve sarışın erkeklerden hoşlanıyorum. Üstte bir tanesi Rus kızı muhabbeti yapmış. Yıllarca Rusya'da yaşamış biri olarak o konuyu sana anlatayım.

sohbet ettiğim tüm ruslara bu dediğini sordum, ne ayaksınız diye. hepsi savaşlardan dolayı azalan erkek nüfusu sonucu ortada olan pek çok rus kadın olduğunu söyledi... yani kadın nüfusu bayağı bir fazla erkek nüfusuna kıyasla. bu rus kadınlar da o yüzden başka ülkelere gidiyorlar. asıl hayalleri amerika.

kadınlar şarkılar yazmış bununla alakalı

link

bu da youtube'un ünlü rus bacısı marina orlova... amerika hayalini anlatıyor... nasıl geldim abd'ye vs gibi. bir örnek olarak ekliyorum.

link

abd dışında meksika, i̇talya, i̇sveç, hindistan... her yer rus kadın dolu. "russian mail bride" olayı dehşet yaygın. yani bu kadınlar ülkelerindeki savaşlardan dolayı azalan erkek nüfusunun ve kötü ekonominin ceremesini çekiyorlar. tek evlendikleri adamlar türk erkekleri değil. ulaşabildiklerine gidiyorlar. e para da yedirmeyi seven bir milletiz. hiç şaşırmıyorum. ama sırf türkler de değil radarlarındaki.

yani antalya'da takılan ruslara aldanma... rusların gitmediği ülke yok. alman ve iskandinavlara da hem seks hem de para için çok gidiyorlar.

0|0
    0|0
  • Evet daha göze batıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...