Fitness ile ilgili olanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar şu an param olmadıgı için spor salonuna gidemiyorum. anca oruçtan sonra gidebilirim heralde o zaman kadar para biriktirebilirsem. spor salonuna gidinceye kadar evde yapabileceğim bişeyler önerir misiniz. hem salona gittigim de eziklikten başlamam. yanlız evimde hiç bir spor aleti yok. şınav mekik barfiks çekebilirim. önerebileceginiz programlar var mı. ayrıca bacak kaslarımı da geliştirmem lazım. teşekkürler şimdiden herkese.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 4*20 düz şınav 4*25 ayakları yükseyeğe koyarak şınav üst göğüs için kanat için barfiks mide için youtube ta videoları var zaten 8 dakikada karın kası diye bacaklar içinde damacanayı al otur kalk otur kalk evde bunlar olur anca:)

0|1
    0|0
    • güzel. 4*20 başlangıc için biraz zor değil mi? aralarda kaç dk durmam lazım

• hmm. ozaman şöyle yapsam. pazartesi şınav salı mekik çarşamba barfiks diye. böyle tekrarlayıp gitsem. yoksa bu üç hareketi 1 günde yapıp 2 günmü ara veriyim

• gün gün yap daha verim alırsın

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilo ve yağ oranınız yüksek ise cardıo dan başlamalısınız.

0|1
    0|0
    • yag oranımı bilmiyom ama kilom 70 boy 1.78 yag oranın fazla olacagını sanmıyorum

• öncce netten ısınma hareketlerıne bak onu yap
    sonra 30ar tane mekık ve ters mekıkle başla
    el kol hareketlerı vs vs
    soğuk su tuketme
    nefes aıp verıslerını kontrol et
    nefes alıp vermeyı unutma
    mekıkten sonra karnın yanarsa hafıfçe bı kac kez vur
    en son soğuma hareketlerını yap

0|0
    0|0
  • Arkadaşım param yok demissin insanlık halide. Ayda elli liraya belediyelerin spor tesisleri var. Bende gidiyorum aylardır çok da memnunum.

0|1
    0|0
    • benim gidecegim yerde 50 tl

• Ha anladım o zaman sıkıntı. Sen alternatif mi istiyon. Al iki tane iki litrelik su şişesi dumble niyetine kullan. Ağırlıkları ikiyi geçmesin ilk defa spora başlıyorsan, hafiften agira doğru. Ayrıca kaldırırken nefes verip indirirken alman gerekir bu önemli. Sonra. Sandalyeye sırtını ver, oturulan yerden destek alip eğilip kalkabilirsin. ya da farkli bisi dersen daha zoru yanı, iki sandalye al. Birine ellerini birine ayaklarını koy eğil kalk, sırtüstü tabi. başka bisi gelirse aklıma söylerim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Beslenme bu sporun herşeyi yani salona gidiceksen iyi brslenemezse olumlu anlamda iyi bişeyler bekleme

0|1
    0|0
  • Al 2 dambıl 8 10 tane hareket çıkar zaten

0|0
    0|0
    • biz bilmiyoz sanki almasını. para yok diyoruz düzgün oku sonra yorum yap.

• Özel mesaj at kardeşim

• xper in yetmiyor diyor.

Yükleniyor...