Kuaförden çıktığınızdaki ilk duygularınız neler ?

Arkadaşlar kuaförden çıktıktan sonra yani böyle saçınızı, sakalınızı, kızlarda işte saçlarını falaln kestirdikten sonra kuaförden çıkıtıkalrındaki ilk duyguları ne olur ?

Şahsen bende kimseye görünmeden bir an önce eve varayım gibi şeyler olur genelede :)

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen. Hele de kesildikten sonra fön çekildiyse o saça bir an önce eve gidesim geliyor sanki saçlarım havada uçuyormuş gibi hissediyorum. Eve gider gitmez direk yıkıyorum kafamı. :) rezil bir duygu cidden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Nihayet bitti..

çok sevmiyorum sürekli gitmiyorum.

saçlarımı yakıyolar zararlı

0|0
    0|0
  • Gayet hoş hissediyorum ...

0|0
    0|0
  • kestirdikten sonra mutlu olurum zaten 2 parmak bişey kestirdiğimden :D ama fön maşa falan yaptırmayı sevmem hele öyle sokakta gezmeyi hiç sevmem

0|0
    0|0
  • lan bu millet niye bakıyo...? güzel olalım derken palyaçoya mı benzedik diyorum :DD genelde kuaförde yapılan makyajla kendim olmaktan çıkıyorumda ... :DD

0|0
    0|0
  • genelde nişan kına düğün öncesi gittiğim için güzel olup olmadığına bakıyorum başka hissettiğim birşey yok:)

0|0
    0|0
  • kendimi düğüne gitmeye hazır gibi hissediom bi özgüven tavan yapıo :)

0|0
    0|0
  • kadında iş yokki yapamadı cıs etti kaka etti saçlarımı güzelim saçlarım gitti böhüüü diyorum

1|0
    0|0

• Ayneen bu zamana kadar kuafördeki abiye derdimi anlatabildiğimi analtamıyorum bi sefer güzel yapıyor çok beğeniyorum işte ondan yap diyorum iğrenç yapıyor yani bi yaptığı bir yaptığını tutmuyor :( çok gerekli olduğu anda kötü yapar köye gitme üzeri muazzam bir saç yapar o saçla mahallede kızların yanında havayala kasılarak geçerim ama genelde başım önde hızlı adımlar :D

• ah bide eve gitme kısmı var

kaçıyorm

koşuyorum ama ulaşamıyorum eve :D sanki ayağımın altında koşu bandı var

kızlar normalde bi özgüven patlaması yaşıyomuş ama bende olmuyo :D

• Bende her ekekte olduğu gibi :) Eski Bir Üye komik olan ne :)

• asık surat..

0|0
    0|0
  • ohh kurtuldum nihayet bu işkenceden

0|0
    0|0
  • Akşam gidiyorum genelde.

0|0
    0|0
  • kendimi çok yapay hissediyorum :D

0|0
    0|0
  • benim de oyle nedense ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o saçlarla direk manitayla buluşmaya giderim ..kuaförüme güvenirim ben beğenmesem bile çıktığımda herkesten övgü dolu sözler alınca dedim ceyhun abi sen işi bilion

0|1
    0|0
  • bir rahatlık ve özgüven patlaması oluyor resmen:)

0|0
    0|0
  • cikinca hemen arabaya binerim biri gormesin diye sanki hirsizlik yaptik anasini satayim

0|0
    0|0
  • Ben çıkamıyorum bir türlü sürekli kuafördeyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...