Ooo bakıyorum aramızda ki hainler sevinmeye başlamış😂?

Good bye Beșiktaș diyen mi ararsın, hızlı uçtu hızlı çakıldı diyen mi 😂😂 siz gidip niye Survivoru izlemiyosunuz gençler? Ayıp olmuyo mu?

1|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Rahmetli Liverpool da ilk maçı penaltıdan gol atarak kazanmıştı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• İcerideki fransizlarin hevesini girtlaginda birakmak biZim isimiz oldu dusunusenize araenal ve liverpool maci oncesi konusulanlari

0|0
    0|0
  • Çarsi israel diye bayrak bastirip aciyorsunuz ,, real madrid bayragi , ve juventus atkisi basiyorsunuz. Sonrada serefsizligi filanci takimlar vatan haini oluyor degilmi. Neyin kafasini yasiyorsunuz ...

1|2
    2|1
    • Onu fedayla dalga geçip para komidinin üstünde diye pankart açmadan önce düşüncektiniz

• Cekemeyenlere gelsin bu lafim biz o uefa tarihini hakkimizla yazdik birdefa... Bu senede 4 cü yildizi alip gene paşalar gibi avrupa yoluna gideriz...

• Bugun yanlislikla stari actim bir baktim ne goreyimmm 3-1 amannn tanrimmmmmm didimmmmmmm

• Klasik olacak ama sonuna kadar Beşiktaş'ı destekleyen bir Fenerbahçe'liyim. Avrupa maçlarında rakiplerimizi destekleyen Beşiktaşlılar veya Galatasaraylılar yüzünden bir Türk takımını desteklememe hatta aleyhine konuşma karaktersizliğini yapmam. Onların karaktersiz oluşu benimde karaktersiz olmamı gerektirmez. Ben destekliyorum inşallah rövanşta alırlar.

0|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak bu maçı nasıl kaybettiğimize inanamıyorum. Hele 2. golden sonra yıkıldım. Ama İstanbul'da paramparça edicez o hıyarları. Özelliklede o sol bek oynayan kıvırcığa ayar oldum penaltıyı yaptıran ilk golde şut atan mala. Ben inanıyorum bjk alcak kupayı inşallah.

0|1
    1|0
  • Galatasarayliyim, Turk takimi oldugu icin Galatasarayi destekledigim gibi ayrim yapmadan destekliyorum besiktasi avrupada. Liverpoolu elemeleri surpriz olmadi ama Turk takimlari iste.. Bu macin boyle gececegini bekliyordum, club brugge guclu oldugundan degil bizim Turk takimlari boyle. Baktim besiktas fena baslamadi neyse yenecek dedim herhalde, one gecti salladi maci.. Yazik oldu, İstanbul'da insallah elerler ve devam ederler:)

0|0
    0|0
  • beşiktaş bu turu geçecektir İstanbul'da buna inanıyorum inşallah bir trabzonspor taraftarı olarak beşiktaşa avrupada başarılar diliyorum sonuçta bir türk takımı hem kendisi için hemde milli takımımız için aldığı puanlara çok ihtiyacımız var...

1|1
    0|0
    • Geçicez güzel kardeşim kimsenin şüphesi yok kuduranlar oluyor 😂

• aramızdaki belçikalılar lütfen dışarı çıksın rica ediyorum...

• Haberleri yok Beşiktaş Türkiye nin iki senesini kurtardi. Eger seneye gs ya da fb şl ye direk katilirsa bu bizim sayemizde. Ama ben onlari kaale almiyorum Türk olduklarina da inanmiyorum. İlk liverpool macinda da çok sevinen olmuştu ikinci mactan sonra hicbirini gormedim. Yine 80 bin muhtesem taraftarin onunde brugge yi eledigimizde kaybolacaklar.

0|0
    0|0
    • Aynen güzel kardeşim benim 😂 kuduruyorlar be 😂

• Sakin olun Rahmetli Liverpool da böyle sevinmişti sonra Olimpiyatta ellerine vermiştik kale almayın :D

1|0
    0|0
    • Bu renkliler ötüyor ya o çok garip 😂

• Bjk o takımı İstanbul'da harcıyacak inş

2|1
    0|0
  • dem BABA yı aldınız

0|1
    1|0
  • Galatasaraylıyım bu aralar Beşiktaşa çok kıl oluyorum kumda oynasınlar:)
    İyi Napoli ya da Sevilla çıkmadı 3-5 yerdi kesin:)
    Böyle zevksiz maç mı olur izlediğime pişman oldum:)

1|1
    1|1
    • Kızın insan gibi yaz... Liverpool eskisi gibi değil penaltılarda zor elediniz:)
      Neyse küfür etmek istemiyorum..

• Haftaya değilmi maç sen gizliden çıksana Clup Brugge koyduğunda bu laflarını tek tek...

• ya avrupada follofoş ettiler sizi hala utanmadan gelip burada yok liverpool şöyle yok böyle demeye utanmıyorsunuz. sizin 2 maçta 8 yediğiniz arsenalden biz 2 maçta 1 gol yedik utanmadan konuşuyorsunuz birde. insanda biraz utanma olur. Hala bruge koyduğunda diyorsun. Siz Avrupada kupada nerdesiniz ben göremiyorum bana hangi kupada hangi gruptasınız söylesene. Ülkenin tek gururu biziz şu an onu bile çekemiyorsunuz.

• Şerefsiz ve vatanı sevdiğini söyleyip asıl ihanet eden bunlardır işte görüyorsunuz. Liverpool maçında da deplasmanda 1-0 yenilmiştik. İstanbul'da almıştık daha bunun İstanbul'u var...

0|0
    0|0
    • Aynen renktaş

• Sen sıkma canını renktaş deplasmanda bir golümüz var avantajlıyız burada 1-0 yensek bile uzatmaya gider

• Fenerli biri olarak: İstanbul'da parçalayın onları kara kartallar !

0|0
    1|2
  • Hepsi bizim takımımız :)
    Kiminle maç yaptı ki?

0|0
    0|0
  • Onlar Yavşak adam , Ülke Puanını Yükselttiğini , Bir Türk Takımının Adını Avrupada Duyurduğunu Anlamazlar.. Fanatiklik İle Yavşaklığı Karıştırıyorlar.

0|0
    0|0
  • 2-1 kötü sonuç değil

0|0
    0|0
    • Bende ona gülüyorum işte😂 yazık acizliklerine 😂

• işte biz kötü günde hep omuz omuzayız övünmek gibi olmasın biz BEŞİKTAŞLIYIZ bırak onlar sadece böyle şeylerle mutlu olabilirler...

0|0
    0|1
  • good bye besiktas diyenler anca rüyalarında görür oda hayal güçleri kuvvetli oldugu için burada pataklarız :D

0|0
    0|0
    • Çekememezliklerini hem belli ediyolar hemde yooooo kabul etmiyorlar 😂

• besiktaslı olmayan anlamaz :D

• Bugun yok survivor

0|0
    0|0
  • İstanbul da öttürürüz biz bunları

0|0
    1|0
  • Ulan zamanında Galatasaray ın maçı varken açmadığınız takım bayrağı kalmadı

1|0
    2|0
  • Bugün beşiktaş gününde değildi ama İstanbul'da turu geçeceğini düşünüyoz biz :))

0|0
    0|0
  • Düştükçe gücleniriz...

0|0
    0|0
  • İstanbul takımı değil mi sürünsün alayı

0|0
    1|1
  • ikisinide izlemediiim :D

0|0
    0|0
  • Fazla sevinmeyin köy takımlarına karşı aldığınız galibiyetlere seviniyorsunuz. Zaten Liverpool maçı rezaletti Liverpool'un Suarezli zamanına gelseydiniz o adamlar sizi sahaya kazırdı. Avrupa maçlarında Beşiktaşı destekleyecem derdim. Yorumlara bakıyorumda işiniz gücünüz tahrik. Zaten sadece köpekler dünyayı siyah beyaz görür.

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Madem Fanatiksin gizliden sormandaki amacı anlamadım maça gelince. Haksızlıklarla dolu bir maçtı.. Maçın skor 1-1 olmalıydı. İkinci gol pisi pisine geldi. Hakemi satın almışlar mk. Adam bildiğin zıplıyor atıyor kendini yere biz televizyondan ayır edebiliyoruz i*ne hakem nedense o saha içerisinde olmasına rağmen dikkat edemedi. Çaktı haksız yere penaltıyı. Ee cenkte bizim cenk penaltılardaki performansı ortada adamın elinden hiç birşey gelmedi ayrıca. Dem baba oyundamıydı ya son anda farkettim mk. Bizim takıma gelenler ilk baş güzel oynuyor parayı görünce sapıtıyorlar. Birde şey dikkatimi çekti club brugge ikinci yarıdan sonra kale etrafına sabunmu sürdü naptı bizimkiler patinaj yapa yapa bir hal oldular. Böyle bir taraftara böyle bir çarşı grubuna bazı hareketler hakaret gibi. İntikamımızı alıcaz diye düşünüyorum herşeye rağmen bu yenilgiyi hak etmedik.

0|1
    0|0
    • Ben böyle çirkef takım ve taraftar görmedim. Liverpooldan sonra ilk defa bu kadar intikam ateşiyle yanıyorum. Biletlerini kesicez İstanbul'da adım gibi eminim!

• Kendi evlerinde gol yiyip deplasman averajı avantajı Beşiktaş'a geçmesin diye Gökhan Töre'nin kanadını suladılar o ayrı konu. Gökhan ilk yarı ayakta duramadı, ikinci yarı kuru zeminde ilk denemede golü attı.

• Beşiktaş, İngilizlere futbol öğretirken bu işi ''evi olmadan'' yapıyor. 2004'te gsnin evi yokken 14 puan farkla küme düşmekten kurtuldu. Bil istedim.

• 1-0 öndeyken takımla dalga geçip 2 gol girdiğinde surat asanlara güldüm en çok :D:D

1|2
    4|2
    • Geçemeyeceksiniz. Hiç bjk taraftari olmaz zaten kötü olay olunca hemen suç at ha bide bizim 6-0 lık maçın linkini atayımda izle o 4 leri yazmadan önce :)

• Beklerim buralardayım hep :D

• Beşiktaş, İngilizlere futbol öğretirken bu işi ''evi olmadan'' yapıyor. 2004'te gsnin evi yokken 14 puan farkla küme düşmekten kurtuldu. Bil istedim.

• Kartali duz ovada avladilar

0|1
    0|0
  • Sindirmek sıkıntı napcan :)
    O değilde işi orda bitirseydik iyiydi fb maçı var rövanstan sonra

0|0
    0|0
  • Türk takımı ya insan sevmese bile saygı gösterir

0|0
    0|0
    • Çekemiyorlar canım. İstanbul'da eleyecegimizide biliyorlar halbuki 😂

Yükleniyor...