PES 2013'deki takımınız hangisi?

Pes 2013 malüm çıktı master ligdeki takımınız hangisi genşler ;))

Ben Barca oldum ama sıkıyor 2 takım arasında geçiyor mücadele bayern ile arsenal arasında gidiyorum hangisi olayım sizce ?

Güncellemeler:
ama oynamayanlar başlasın hemen oyunda GP alıyosun adamların her özelliği +3 yükselebiliyor daha zevkli oluyor o zaman ;)
Geçen seneki gibi Arsenal oldum bakalım :)
Bu pes de hatalar var zaten Fifa oynucam oynayanlar anlatsın bakalım oyun nasıl grafikleri oynayışı gerçekliliği filan anlatın kardeşler :)

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• fifa 13 oynada oyun gör takımım gs meloyla pitbull sevinci yapıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• orduspor:(

0|0
    0|0
  • Barça'dan şaşmam

0|0
    0|0
  • aliskin olmadigin icin hata var gibi geliyor.ya da cdin bozuk. fifayla harmanlanmis durumda pes cunku.

0|0
    0|0
    • Hadi be sende ikisinin de alanı farklı bir tanesi grafik üzerine bir tanesi teknik üzerine.

• ayy laf soyledi balkabagi.

• 2012de interdi. 2013u bilemem. arsenal olacak galiba.

0|1
    0|0
    • ben de 2012 arsenalle oynadım 2020ye kadar ama bayern olayım dedim bakalım belki arsenal olabilirim sıkarsa zorlasın istiyorum oyun 5-6 takım arasında geçsin şampiyonluk..

• ikisi arasında gidip geliyorsan arsenal ol

0|0
    0|0
  • Real madrid

Anlantico madrid

Bayern munıh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• atletico madrid ondan sıkılırsam bayern munchen olur

0|0
    0|0
  • ilk tercihim her zaman juventus.

sonra arsenali alırım. real barca gibi takımları pek sevmiyorum herkes onları alıyor cunku

0|0
    0|0
  • ben yenı ındırdım fenerle top playerde sampıyonlar lıgı yapıom pes 2012 den gayet ıyı 2012 sacmaydı ayar oluyodum bundada faullere hemen sarı kart verıyo

0|0
    0|0
  • Her zaman Real madrid

0|0
    0|0
  • Hiç oynayamam desem yalan söylerim Gol bana ait. buyrun siz karar verin.. link Birinci olmuşluğum falanda yok değil hani

0|0
    0|0
  • Ben Süper Starı oynuyorum Yıldız oyuncu olarak Suan milana transfer oldum:D

0|0
    0|0
    • evet ya o çok iyi bencede bireysel takılıyorsun özgürsün.)) ben yeni başladım ona

• C tuşu cok ise yariyor :D top istiyor istedigin gibi takılıyorsun dostum ben 2020 senesindeyim Oyuncu puanımda 91 şu an herkes beni istiyor :)

• 2012 de Ülke olarak Fildişi Sahilleri, Takım olarak Milan'ı kullanıyordum. 2013'ü beğenmedim oynamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben her zamam atl. Madrid'i alırım hangi seri olursa olsun

0|0
    0|0
  • bayern bence ;)

0|0
    0|0
  • Barcelona.

1|0
    0|0
  • Flamengo,Galatasaray

0|0
    0|0
  • Juventus

0|0
    0|0
  • Barçaa :D

0|0
    0|0
  • city

0|0
    0|0
  • ben 1 ay sonra türkçe spiker indirdim... ts ye alıştıgım için bu oyun bi acayip geliyo

0|0
    0|0
  • Real

0|0
    0|0
    • ben barçalıyım da o zaman herkeşi yeniyon :) 6 gol attım atleticoya bende sıkıldım :)

• 2012 ye göre fark varmı oyunda?

0|0
    0|0
    • olmaz mı oyun baya ağarlaşmış daha gerçekçi olmuş oyun ayarlarsan herşeyi manuel yapabiliyorsun ama zor oluyor o zaman..

• Beşiktaş'ı alırım her zaman.

0|0
    0|0
  • Vallahi daha bugün gittim ve ps3 için pes 2013'ü aldım fiyatı yüksek olduğu için anca toparladık. :D Şu kadar söliyim harbi oyun yapmış adamlar şok oldum, takımım bayern.

0|0
    0|0
Yükleniyor...