Sevgilinize evinizin anahtarını verir misiniz ?

Sevgilinize evinizin anahtarını verir misiniz ? Verirseniz ne kadar zaman geçmesini ya da hangi şartların oluşmasını beklersiniz? Vermezseniz de neden ? ("Çünkü ailemle kalıyorum" cevabını gereksiz yere kullanmayın emi)

• Evet, veririm.
    51% (49)61% (34)55% (83)Oy Ver
  • Hayır, vermem.
    49% (47)39% (22)45% (69)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
40|44

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 39

• Istemediği sürece vermem. Verdikten sonra da anahtarı kaybettim bahanesiyle geri alırım sanırım :(

Rahatsız olurum ben yokken evde dolaşmasına.

2|1
    0|0
  • Şu anki sevgilime veririm mesela.Ama her sevgilime vermem yani.Evimin anahtarını verecek kadar yakın hissetmiyorsam da sevgilim olmaz, o da ayrı konu zaten :)

0|0
    0|0
  • Hiç kendime ait evim olmadı, nasıl bir duygudur bilemiyorum. Hadi biraz zorlayıp hayal edeyim.. Biraz daha zamanın geçmiş olması lazım tabi güven durumunun da sorunsuz olması lazım. Onun sonrasında verebilirdim.

3|1
    0|0
  • Güvenmeden veremem evin anahtarını ve aynı evde yaşama durumu var ise veririm yoksa vermem .

0|2
    0|0
  • Üniversiteye gidince o evimin anahtarını veririm o da kalabilir hatta ama normal yaşadığım evin anahtarını vermem annem babam evde pat sevgilim geliyor öyle saçma seymi olur :D

2|1
    0|0
    • Çat kapı üni evine gelen değişik aileler de var :)

• Aradığın sırada kapı zili çalarsa şoku yaşarsın işte :)

• Sans biraz da tabi:D

• evimin anahtarını veririm küstüğümüzde gelsin ya da ben yokken girip bana sürpriz yapsın diye. eve girmesini istemeyecek kadar kızdırdıysa beni kapıyı kilitler anahtarı çekmem o da dışardan açamaz

0|0
    0|0
  • ben kalbimin anahtarini verdimde ne oldu gasp ettiler beni :D vermem elin ogluna evin anahtarini kendi evim olsa bile, eve erkek almiyorum ve erkegin evinide gitmiyorum ki anahtarini vereyim. diger türlü annemle otursam verebilirim annem baltayla karsilar onu bir daha gelmez kendiliginden :D

0|0
    0|0
  • vermem hayır

3|2
    0|0
  • Hayır olamaz asla.

4|2
    0|0
  • vermem ben evde yokken sevgilimin evimin içinde dolaşmasına gerek yok.

2|2
    0|0
  • veririm ama kullansin diye degil, disarda falan kalirsam lazim olur yedek anahtar.

1|2
    0|1
  • veririm

ama bu sevgilime özgü bir şey olmaz samimi olduğum arkadaşımla aynı şehirde isek ona da verirdim ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • iç çamaşırlarımı giyip aynanın karşısında dans etmeyecekse veririm.

4|1
    0|0
  • cevaplara yorumlara baktim da. sanki erkekler kizlara daha cok güveniyor :):) hmmm...

0|0
    0|0
  • Yalnız yaşıyorsam tabiki veririm neden vermeyeyim istediği zaman girsin cıksın. Ama arkadaşımla falan yaşıyorsam o zaman istese de vermem.

0|1
    0|0
  • vermem diyenler niye öyle diyor merak ettim. yani güzel bir ilişkiniz varsa o sizin en yakınınızdır. ne kadar zaman geçeceği ise kimisine göre 4-5 ay kimisine 1 yıldır. güven oluşmalı, samimiyet, sıcaklık, yakınlık, dostluk

0|0
    0|0
  • vermem

3|1
    0|0
  • yanlız yaşıyorsam veririm tabiki de niye vermeyim ki? de sen dün akşam yalan dünyayı mı izledin?

0|1
    0|0
  • sonuçta sevgilim yani nişanlım değil sözlüm değil anahtarı vermem.

0|4
    0|0
  • Vermem çünkü vermem.

2|2
    0|1
  • yurttayım,evim olsaydı anahtarını verirdim,...evi o alsın bana ben ona anahtarını veririm ya sorun değil.. :D

0|1
    0|0
  • veririm

0|0
    0|0
  • Güven öyle birşey ki 1senede geçse güvenmezsin yada 3 ay geçer karşındaki sana öyle bi güven verirki herşeyinden emin olursun.Ama genel olarak söylersem yinede 1senelik bi ilişki olması ve kesinlikle güvenmem doğrultusunda veririm anahtarımı.

0|0
    0|0
  • ailemle kalıyorum :D

1|1
    0|0
  • en az 1 yıl geçmesi lazım

0|0
    0|0
  • başka biriyle yaşanılan evin anahtarı sevgiliye verilmez.

hadi tek yaşasan tamam.

2|0
    0|0
  • ayni evde yasiyoruz. kapida kalir yahu.

2|0
    0|0
  • her önümüzle çıkmadığımıza göre verirdim, sonuçta güvendiğim biri ama tabi biraz zaman geçmeli

0|0
    0|0
  • Hayır, vermem

0|0
    0|0
  • Adonisli bi erkekle yakalarsa gunah benden gider

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 44

• Vermem tabikide.Hem ne münasebet ya?Neden vereyim ki?Tamamen saçmalık bu.Hem ayrıca sevdiğim kişiye kötülük etmek olur bu.Ya evde bir şey kaybolsa?İnsanlık hali bu bazen insan birşeyini kaybeder.Peki ondan sonra o anahtarı verdiğimiz sevgilimiz zan altında kalmazmı?

2|1
    0|0
  • Anahtarlığı veririm al bak diye sonra geri alırım.

Anca o kadar.

0|1
    0|0
  • Anahtarımı verecek kadar sadece iki kişi oldu hayatımda. Biri zaten birlikte yaşıyordum yani mecburen vardı onda anahtar.

0|0
    0|0
  • en az 5-6 ay en fazla 1 sene ve ayrıca kendi evim olsaydı kesin verirdim neden vermiyim istediği zaman istediği gibi girsin çıksın kendi evi gibi... :)

0|0
    0|0
  • cııık vermem ya ben yokken evimi soyarsa

0|1
    0|1
  • sadece anahtar mı neler neler veririm..:D

1|0
    0|0
  • SEVGILIM diyebiliyorsam veririm.

0|0
    0|0
  • niye vereyim deli mi s... :)))

1|2
    0|0
  • Bulasıkları yıkasın yemek yapsın camasırları yıkasın gerekirse benle gelsin yasasın evde gizli saklı yok hersey ortada zaten.

0|0
    0|0
  • Eğer yeteri kadar iyi tanıdıysam anahtarı veririm. Ara sıra gelip evi düzeltmesini de şaka yoluyla isterim. Sonuçta erkeği yaptığı temizlik ile bir bayanın yaptığı temizlik asla bir olmuyor.

0|0
    0|0
    • Sevgiliyken evi temizlemeye can atıyorlar da evlenince zor geliyor :)

• Sevgililik gelir geçer ve ciddi de düşünsek helalim olmadığı sürece onun evimde işi yok.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim olmuşsa hak eden biridir her şeyimi veririm, zaten güvenime ihanet edecek kadar kötü biriyse ve beni kandırmayı başarmışsa o zamanda helal olsun ne diyim :)

0|0
    0|0
  • benim vereceğim tek anahtat kalbimin amahtarıdır,evimin anahtarını verebilmem için eşim olması gerekir

0|0
    0|0
  • İsterse veririm

0|0
    0|0
  • Tam da yerinden vurmuşsun ya...

Sevdiğim bana vermez, vermek aklının ucuna bile gelmez.

Eski nişanlısına vermiş de anahtarını değiştirmesi gerekirmiş canı istediği zaman geliyormuş diye...

Yine efkârlandim...

0|0
    0|0
    • Güven sorunları, eşeledikçe zorlaşır. Bir daha hiç sorma derim, meraklanıp kendi açar konuyu :)

• Evim, olsa sevgilim burda olsa direk eve alırım.

Birlikte yaşamaya başlarız. =)

0|0
    0|0
  • aklımdan süphemmi var ?

gel beni yatakta bas demek o ya..

tee allahım..

sabah sabah..

0|0
    0|0
  • verilecek zamanın geldiği anlaşılır zaten... ondan eminsem veririm.

0|0
    0|0
  • Evi üstüne bile yaparım <3

0|0
    0|0
  • Uzun süreli, güven konusunda sıkıntı cekmemiş bir sevgilimse eğer veririm ama daha yeni sevgili oldugum birisi ise birazcık daha beklerdim. Hoş ki sevgilimde olmadı :D

0|0
    0|0
  • vermesine veririm güven konusunda sıkıntı yok. ama o kız benim evime gelirse benim aklıma soru işaretleri gelmeye başlar benden önceki güvendiği insanlarında evine gitti mi diye?

0|0
    0|0
  • ben dışardayken eve erkek atmayacaksa veririm :))

0|0
    0|0
    • onu yapıcaksa da bi zahmet kendi evinde yapsın :)

• "o kareyi gördüğünde napar ki" en basitinden katil olursun o sinirle. :) O yüzden yakalamaktansa sonradan öğrenmeyi tercih ederim :)

• allah başlara vermesin ne diyim.ben vaz geçtim sokakta yatsa da vermem anahtarımı filan artık :)

• hayır vermem

0|1
    0|0
  • Ben en değerli anahtarı, kalbimin anahtarını vermişim ona evimin anahtarını mı gizlicem...?

1|0
    0|0
  • güvenimi kazandiğinda kredi kartlarımı da alabilir

1|0
    0|0
  • Her konuda veririm.

1|0
    0|0
  • elbette veriyorum ona vermicem kime anahtarı vericem...

0|1
    0|0
    • elbette ailem olduğu zaman aileme sevgilim olduğu zaman sevgilime veriyorum...

• ne vercemya

0|1
    0|0
  • 9 kusurlu hareketten biridir anahtarı vermek :)

0|0
    0|0
  • bütün maymuncuklar feda olsun ona..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...