Kızlar ve bitmek bilmeyen tripleri saçma sapan hareketleri

hakkında konuşcam. profil resmim malum herşeyi anlatıyo aslında ama durum şu çok güzelsin dersin uff sapık sanane benim güzelliğimden der, çirkinsin dersin sen ne anlarsın ya sen aynaya bak önce der ağlar, kilo aldım uff yaaa der dayar bazlamayı, gözlemeyi üstüne de 10 bardak çay çakar sonra tuvalete reno9 aynasıyla geri geri yanaşır zor girer. taharet almaz kıçını kokulu mendille siler ahahahaha çok zayıfsın dersin ya kılo almak ıstyrm benı böle begenmıyo msn .s.s.s der. mesaj atmazsın neden atmıyon der atarsın çok sıkıyosun uff .s.s der. aşırı makyajdan solan suratlarına bi çare bulun bunların nolur. makyaj yapmayı bişey zannederler ne bilitim sayfalarca sayabılırım. haksız mıyım yani?

Güncellemeler:
erkeklerde godlsanas diye bı arkadaş var aklınca aynştaynlık yaptı. link verebilsem dedği adamın linkini verıcektım ama lınkten bı alıntı yaptım o kadar . çok dınlemek ısteyen googla sönmez reyiz türk kızı yazın dinleyın saygılar :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

• Camfrog sönmez'den kopyalayıp kopyalayıp laf da yapıştırır mı moruk böyle sağa sola?

0|0
    0|0
    • sönmez reyizimiz lan bizim . gözleme bazlama tama sönmezden amk hayır senın amacın ne?

• O komik, sen değilsin.

• bundan sanane o zaman ? az git ötede oyna

• Olum tek kelimeyle mükemmel özetlemişsin durumu profil resminede koptum ha :D

0|0
    0|0
  • kızlar böyle abuk subuk şeyler yaptımı kesin aranıyo bu deriz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...