Erkek arkadaşımın peşimden koşmasını istiyorum

3 buçuk yıl oldu artık bişeyler değişsin kıpırdasın istiyorum bu yüzden peşimden koşmasını istiyorum normalde böyle birinin peşinden koşcak biri değilim nasıl yaparım bunu bu arada illerimiz farklı

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi, göldeki balık, kavak ağacını bulacak...Bulduktan sonra tırmanacak, en üste çıkacak... İşte o zaman bu çocuğu peşinden koşturursun. İmkansızı istesen, olabilme ihtimali daha yüksekti.

Yalnız, bir yol var tabii. Cinselik işin içine girerse, o zaman peşinden koşar. Başka türlü zor valla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen nereye koşuyonkı adam senın peşinden gelsın bi dur kacma kım kımı nereye kadar kovalayacak koşacaksanız bırbırınıze koşun

0|0
    0|0
  • kendini biraz ağırdan sat arada kararında trip at soğuk davran kaçan kovalanır misali

0|0
    0|0
  • sen milletin peşinden koşmuyonda milletin senin peşinden koşmasını neden istiyon .ben olsam kılımı kıpırdadmam senın için.

0|0
    0|0
    • millet dediğin benim 3 buçuk yıllık sevgilim ve biraz renk gelmeli artık

• milletten kastım senın sevgilin zaten ben onu tanımıyorum benım için --millet-- hitabı gerekir şunuda ekleyım benım peşimden koşmayan bır segılının bende peşinden koşmam tabı kişiye göre değişir

• olduu..başka ?

0|0
    0|0
  • illerini farklıysa olmaz hani aynı il de olsanız cilve yapardın kaçardın

0|0
    0|0
  • sen o çocuğun peşinden koşacaksin.hiç kendini kandirma

0|0
    0|0
  • mesefeler yetmez iller ayrı ise kendi ilinden birini bul

0|0
    0|0
  • Koşma büyüsü yap.

Stamina'yı falan geliştir.

0|0
    0|0
  • 3.5 yıl sonra koşmaz.

0|1
    0|0
    • 10 dk sonra öleceğimi bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini geri çekerek yapabilirsin. Bi anda soğuk davranmaya başladığında farkedecektir birşeyler olduğunu. Bu sefer o senin üstüne düşecektir tabiki umursamaz bir değilse.

0|0
    0|0
  • Valla canım .

Şuaana kadar peşimden koşan kim varsa

kaba tabirler onlara''it''muamelesi yaptım.

insan yerine koymadım

ilk baş alıştırdım sıcak davrandım.

sonra*i cektim.

bunu yaparsan sana aşık olmıycak erkek yok.

hepsinin amk

0|0
    0|0
  • tasma tak

0|0
    0|0
  • İmkansız.

0|0
    0|0
  • başka bir erkeğin senden hoşlandığını söyle hatta sırf senin için neler yaptığını anlat ama dikkatli ol ayrılmayın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...