Beşiktaş 2-1 Kaybetti Görüşleriniz?

1-0 Dan Maç Verip 2-1 Maglup Olan Beşiktaş Kötü Bir Oyunla Kaybetti Benim Görüşüm Demba ba Çok Kötü Oynadı Liverpool Maçının 90 Dk Son Saniyesinde Aatamadıgı Golle Takımı Uzatmalara Götürüp Yoran Ve Ligde balıkesirspor a puan Kaptıran Ve Bu Maçta 1-0 Öndeyken 2 Gol %100 Olması Gerekirken O Pozisyonu Harcayan Demba ba.. Olcaya Verip Gol Olsaydı 2-0 Önde Olacaktı.. Çok Kötü Bir Oyunla 2-1 Kaybettik
Sizin Görüşünüz Nedir? Rövanşta Şansımız Nedir?

Güncellemeler:
Bazı Yavşaklar Görüyorum Ortaya Çıkan Maç Öncesi Tebrik Eden Yendigimizde Bende Bjkliydim Diyen Ama Bir Kötü Sonucta Yenildigimizde İbnelik Yapan Tıpkı Liverpool Maçı Öncesi Gibi Daha Son Söz Söylenmedi Sonuç Belli Olsun Ondan Sonra Horozlanmaya Başlayın Avrupanın A Sını Yıllardır Göremeyen Fenerbahçe Ve Bizimle Dalga Geçen Hem Evinde Hem Deplasmanda 4 Yiyip Rekor Kıran Galatasaray !

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü değildik. Her şeye rağmen***(zeminin bozukluğu, gökhan törenin kanadını sulamaları, oyuncuların sertliği, taraftarın baskısı) Demba Ba'nın kaçırdığı atağa kadar tek kale oynadık. Olcay'a pas atamazdı bence. TV den boş olduğu net ama onu ya Sosa ya da Oğuzhan görebilirdi. Tottenham maçında Cenk Tosun'un direkten dönen şutu, Liverpool maçında gol öncesinde Tolgay'ın uzaktan şutu takımda nasıl bir etki yarattıysa Demba Ba'nın auta attığı top tam ters etki yaptı. O dakikadan sonra oyundan koptuk. Kazandığımız maçı vermemiz üzücü oldu. Yine de her şeye rağmen*** bu deplasmanda gol attık ve doğum günümüzde 80.000 kişi rövanşı bekliyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Izlemedim mac hakkinda yorum yapmam ama İstanbul'da alinacak sonuc daha iyi olacaktir bence.
    Ayrica yorumlarda da goruyorum ki yere goge koyamayip hatta utanmayip drogbayla kiyasladiginiz demba simdi bos futbolcu olmus hahahah 😂😂😂

1|1
    0|1
  • bir gün herkes besiktasli olacak diye bir şey yok besiktasli olmak ayricaliktir birakin o ayricalik bizde kalsin

0|1
    0|0
  • Kötü oynadık rövanş sonrası derbi var zora soktular işi. Demba Ba ya bende çok kızdım Cenk Mersin maçında volkanı izlemiş galiba o çıkışlar neydi öyle anlamaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
    • Mk cenki sorma zaten kendini kaleci değilde futbolcu sandı heralde

• Yedekte Forvetin Olmasa Eyvallah.. Ulan Mustafa Ce Cenk Tosun Duruyor Sahada Yürüyen Adamı Tutup Oynayan Adamı Çıkarıyor Biliçide Anlam Veremedim Ayar Etti Herkezi Körmü O Kadar Kişi Görüyor Biliç Nasıl Göremez !

• Demba ba çok boş bir futbolcu

0|1
    0|1
  • Maç mı? Ne maçı abiii böyle maç mı olur mk. Kale önüne sabunmu sürmüşler napmışlar bizimkiler patinaj çekyi bildiğin. Hele o penaltıya ne demeli herif bildiğinn kendii zıpladı yaaaa tavşan gibi zıpladı attı kendini yere şerefsiz hakemde penaltı yaptı. Cenkinde iyi olduğu pozisyon değil. Mk hakemi bildiğin satın almışlar. Göstermelik sarı kart gösterdi şerefini siktiğim. Maç değildi bu belgeseldii zıplayan tavşanlar satılık köpekler. Böyle maç olmaz olsun. Kanlarında it kanı var itt

0|0
    0|0
    • Ha bide birşey dicem dem baba maçtamıydı yaa enson adını duyar gibi oldum mk.

• bilic her zamanki gibi ezber bozamayan taktiği ile önemli bir maçı ellerinden kaçırdı, inş İstanbul'da kazanırsınız..

0|0
    0|0
  • Demba ba çöptü bu maçta

2|0
    0|1
  • Beşiktaş üst tura çıkamaz zaten böyle üst turlara alışık bir takım değil

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 22

• İkinci mac cikar eleriz yine bazilarinin sevincini kursaklarinda birakiriz

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahceli olarak besiktasin kazanmasini isterdim ama 1-0 ondeyken 2-1 e yenilmek bisey diyemeyecgim gecmis olsun.

0|1
    0|0
  • Bjk gol attikdan sonra cok kotuydu dedigin gibi ba cok kotuydu gokhan gol atti ama sonra dustu oyundan necip kirmizi yemesi gerekirdi birde bjk niye bukadar kolay penalti yapiyo anlamak guc herseye ragmen burada 1-0 lik skor tur icin yeterli.

0|0
    0|0
  • evde aliriz turu

0|1
    0|0
  • Kaybetmesi kotu olmus ancak skor itibari ile turu atlama sansi var

0|0
    0|0
  • Kötü oynadık, atak üretemedik bunda Sosa nin yoklugunun payı vardı. Orta saha da top tutamadik bunda da Atiba nin yoklugunun payi vardi. Takim olarak form dusuklugu var. Ama Liverpool macindan daha avantajli bir skor, deplasmanda gol atmak önemliydi.

0|1
    0|0
  • Klasik gazla çalışan bjk profili

0|0
    0|1
  • Dembabanın gol atabilmesi icin penalti bos kale veya donen topa vurmasi lazim iyi firsatci lakin bu tarz yetenek isteyen maclarda aslinda ne kadar vasat bir oyuncu oldugu ortaya cikiyor. Ingilterede karsi karsiya kacirdigi pozisyon ceza sahasi disinda aldigi toplardaki basitligi dembaba nin fonksiyonsuz bir forvet oldugunu ortaya koyuyor

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Uefa avrupa liginin bu sezon en vasat futbolunu oynamıştır.

Brugge hak etti ama İstanbul'da aynı senaryo olmayacak 80 bin kişinin önüne çıkacaklar baskı neymiş asıl o zaman görecekler!

0|0
    0|1
  • Dembaba çok boş bir futbolcu bir drogba değil

0|0
    0|1
  • Güzel skor şimdi İstanbul'da daha ciddi bir oyun sergileyerek tur atlayabilirler rakip kaldıramaz o baskıyı atlar gideriz vesselam.

0|0
    0|0
  • Ya okadar kötü değildik tediğimiz ilk gol şansa ololdu adamlar moral buldu ama İstanbul da işi bitiririz

0|0
    0|0
  • İstanbul'da bruggeturup atar :D

0|0
    0|0
  • çok kötü deildi beşiktaşın oyunu ama malesef herşey İstanbul'da belli olucak

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun kartalim daha is bitmedi liverpool da ilk maçı kazanmıştı hatirlatirim

0|0
    0|0
  • Kuponumu mikti ak

0|0
    1|0
  • 8taş ın elenmesine az kaldı zaten ligde de bişey yapamıcaklar o yüzden şampiyonuz.
    not: fenerbahçeliyim.

0|0
    1|1
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • sonuç normal bu sene adamlar kendi evinde hiç kaybetmemiş. turu brugge geçcek bence

0|0
    0|0
  • Allah beşiktaş camiasına dembaba hakkında sabır versin..
    rövanşta beşiktaş bir şekilde turu atlar

0|0
    0|1
  • Rakibi küçümsersen böyle olur

0|0
    0|0
  • Beşiktaş rakibini çok kucumsedi önem vermedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...