Sporcu (fitness, Kardiyo) arkadaşlar yardım edermisiniz ?

2 ayı aşkın süredir kardiyo yapıyorum sıkılaştırma falan işte 20 kiloya yakın kilo verdim ben istiyorum ki vücudum muazzam olsun birisi veya birileri için istemiyorum bunu kendim için yapıyorum babam bile kızlar için yapıp yapmadığımı sormuştu başlarken ama içimde kopan fırtınada kimsenin haberi yok kendimi kendime kanıtlamaya ihtiyacım sizlerden de tüyo alma istedim ne yaparsam yağlar erir kas oluşumu hızlılaşır veya daha kolay kilo verebilirm bazen yorgun düşüyorum ne ile dinç durabilirm şimdiden Teşekkürler

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşm tebrik ederim iyi hoş spersinde bence sen biraz herşeyi aceleye Alıyosun zamana bırak dengeli düzenli beslen bol su iç ve spor yP zamanla herşey rayına girer sporu baskası için yPıyosan zaten basarılı olmazsın

0|0
    0|0
    • Başkası için mi hayır kesinlikle hayır ben kendimi kanıtlamak istiyorum kendime o kadar kaslı adonistli halim beni mutlu etmicek beni mutlu edecek şey değişebiliyor olmamı görmem

• Yok kanka baskası için yapıosun demedim yanlış anlaşılmasın:) baskası için yapıyosan zaten başarılı olmaz sıkılırsın bir yerden sonra demek istemiştim neyse doğru ifade edemedim sanırım başarılar yaptığını her insan yapamaz

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 Ay cardıo yaparak 20 kiloya yakın kilo vermişsin. Senin vücut sarkmış yağlar erimiş yani şimdi bu sarkan vücudu toplamanın zamanı gelmiş. Egzersiz yapacaksın artık dambıl al çalış dambıl kaldır. Cardıo sıkılaştırmaz.

0|0
    0|0
    • Vücudumda zaten sarkmalar mevcuttu başlamadan önce şu an ki halim başlamadan önceki halimden daha iyi ve sıkılaştırma ağırlıklı çalıştırıyor hocam zaten

• bence bu aralar fazla yağ yaktığın için yorgun düşmen normal l-carnitin felan kullan enerji verir

0|0
    0|0
  • protein agırlıklı beslen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beslenmeni düzene sok protein ağırlıklı beslen ve temiz karbonhidratlardan ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...