Şapın yan etkileri var mı?

özel bir yurtta kalıyorum ve burada yemeklere şap atıyorlar.geçenlerde internette şapın insanın psikolojisini bozduğu yönünde yazı okumuştum.benimde psikolojik sorunlarım var ve antidepresan kullanıyorum.gerçektende şap, insanın psikolojisini bozuyor mu?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya yok öyle bir şey şap zarar vermez korkma... İnternete de inanma. Tam bir saçmalık. Şapa gelene kadar yediğimiz fast food yitecekler, cipsler, kolalar asıl onlar hem sağlığını hem de psikolojini bozuyor... Madem depresyon problemin var yapacağın şey hazır ve ambalajlı gıdalardan vazgeçmek olmalı. Şapın ise ne faydası var ne zararı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yurtlar yemeklerine şap koyması onların açısından doğru ama bizler korkuyoruz tabi. aslında korkmana gerek yok benim ablamda antidepresan kullanıyordu ve yurtta kaldığında şaplı yemekleri yiyordu. bununla ilgili bir sorun yaşamadık anlayacağın canım.

0|0
    0|0
  • Şap hormonları düzene sokar.Fazla kullanıldığı takdirde aşırı tüylenmeye yol açar, yani hormonları bozar.

0|0
    0|0
  • Bol bol tüyleniyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şap hikayeleri askerlik dahil erkeklerin birlikte yaşamak zorunda kaldığı tüm ortamlarda kulaktan kulağa yayılan şehir efsanelerinden başka bişey değildir. bu hikayeleri duyanlarda genellikle erektil disfonksiyon (ereksiyon problemleri) oldukça sık görünsede nedeni tamamen psikolojiktir. Ayrıca antidepresan kullandığınızı yazmışsınız ki bu tür ilaçların cinsel isteksizlik gibi yan etkileri bulunmaktadır. Herhangi bir sorununuz yok. Duyduklarınıza inanmayın.

0|0
    0|0
  • bende 1 yıl özel yurtta kaldım karma yurt olduğu için ordada böyle söylenti vardı. ama ne tüylendim ne de şapın malum etkisi oldu. psikolojik etkiden şap varmış gibi hissetmeye başlamıştık :)

askerde olur dediler ordada hiç bişey olmadı bendemi bi gariplik var acaba :)

0|0
    0|0
  • neden atıyorlar ?

0|0
    0|0
  • :D hiçmi hayat devam ediyoru izlemedim yavriiiimmm :D kalp krizi var :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...