Kadınların arkalarında bıraktıkları enkaza olan merakları neden?

1-10 sene önce hayatıma 1 günlük giren hatun hala ara ara ortaya çıkıp "tatlandırıcım duruyor değil mi" diye sorar

2-Sırf sanatçıyım , çevrem geniş diye beni terk eden " her yeni eserimden sonra, bunu bana mı yazdın" diye sorar

3-10 yılımı geçirdiğim ve nişanımdan 2 ay sonra kıçıma tekmeyi basan hatun, en ufak kavgalarda yüzükleri, aldığım hediyeleri çıkarıp verirken ayrılığın ardından 3 yıl geçmesine rağmen hala geri vermedi.

4-4 aylık ilişkiyi apar topar bitirip 6 ay sonra bir anda yolda karşıma çıkan hatun hala evimin anahtarını geri vermedi bende inatla istemiyorum..

diğerlerini düşünmüyorum bile

Ve sonuç ; Be Ey hatun milleti ardınızda bıraktığınız enkazı neden merak edersiniz , hadi götünüz yemiyor ve geri dönebilecek bir nokta bırakmak istiyorsanız neden hayatımızın içine ediyorsunuz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkür ederim özellikle son şıktaki kişi için hissettiklerim daha çok vicdanı, duygusal şeylerden önce, zira daha önce ben kapıyı kapadığım ve gidecek yeri olmadığı için kötü yola düşmüş biri var ( ha içinde zaten vardı bel ki ayrı ama neden ben olayım ki müsebbibi) .

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• amaç geri dönmek değil ki entel insan amaç ego tatmin etmek:D senin onlarda belli bir yerin var,belli bir endamın bariz:D onlarda araasıra yokluyor ki bakalım hala seviyormusun? seviyorsan diyecekler ki vaybe aşkımdan ölmüş.meğer ben sanatçıya bile ilham olurmuşum.ben "o" kadınmışım meğersem:D alsana gerçek:)

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadınların bir yanı gider bir yanı bekler.. Gitmeleri için elinden geleni yapan siz erkek milleti bunları neden merak edersiniz anlamam

1|0
    0|0
  • baya kazık yemişin he o değil de bunların zoru neki?

0|1
    0|0
  • Kadının doğasında herşeye sahip olma isteği var .Bu yüzden 10 yıl önce de olsa onun kalmasını istiyordur .bu psikolojik sorun değil bence.

0|0
    1|0
  • sen niye bu kadar dert ediyorsun

0|0
    0|0
  • Hatun milleti neden hiç yaranılmıyo?

0|0
    0|0
  • Senen sonunu merak ediyorum gelen kullanmış giden bende kullanayim demiş resmen

0|0
    0|0
  • Bende kopamiyorum mesaj atiyorum nbr diye sonra karsimdaki tekrar baslayalim deyince cevap yazmiorum.anlamadm gitti.benm olmasn baskasnnda olmasin.o ordakalsn

0|1
    0|0
    • bencillik değil mi ?

• öyle ama elde de değil.Geçen cok eski bi sevgilimi tesadüf facete gördüm..Nişanlanmıs..Allahım bi ağladım..Sacma sapan bi duygu.Ulan cocugu terkettim her haltı yaptım...Bide üzüldüm nişanlanınca..

• Ben olsam bıraktığım yerde kalsın isterim, bir daha ASLA muhattap bile olmam. Ayrıldığım adamla görüşmek, konuşmak istemem o görüşmek, konuşmak istese de.. Telefonumu değiştirdim, mail adresimi değiştirdim. Hayatıma çok büyük zarar verdi. O da bulup bir şekilde bana mail atıyor yüzsüz twitterdan takip ediyor falan. Böyle insanların kesinlikle psikolojisi bozuk. ve hayatından KESİNLİKLE çıkarmalısın. Geri dönememeliler. Yaptıkları maymun iştahlılık, yüzsüzlük, emin ol senden başka onu öyle adam yerine koyan olmamıştır. Kızlara böyle boşluk vermicen, ki o da önüne baksın, geri döneceğini, açacağı bir kapı olduğunu bildiğinde, psikolojik olarak, bilinçaltında yeni insanları ve muhtemel ilişkileri engelliyor. Sen de böyle hissediyorsundur. Bazı şeylerin sınırı, netliği olmalı. SENİN de onlardan vazgeçmen lazım. Bırak ne yaparsa yapsın, yolunu herkes kendi bulur. Su akar yolunu bulur. Taşınabilirsin, bu çok radikalse anahtarını değiştir, yok yahu anahtar vermek, başı belaya girer değiştirmemek ne demek yahu?

Kolay gelsin, bu arada sen de psikoloğa git, insan bu kadar zor şeyleri o an kaldırsa da,kaldırıyor görünse de sonradan acısı çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Kadın oldugumuz için...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dikkat ettim de hep "terkedilen" taraf olmuşsun ilişkilerde. Yapan mı suçludur yaptıran mı çıkmazında ben hep "hayatı seçtiklerimiz değil, seçmediklerimiz yönlendirir" kısmında kaldım. Seçtiğimiz yanlışlardan ziyade seçmediğimiz doğrulara hayıflanmalıyız bence...

0|0
    0|0
  • Kadınların en büyük hastalıgıdır unutulmamk isterler bişey hissetmeseler bile bölede bi ahmak yönleri var ama bildikleride birşey var her erkek birgün unutur.sadece onu unutturacak dogru kızın gelmesi zaman yada şans ister.kimsenin şekil yapmasına gerek yok.giden gitsin yolu açık olsun ama döndüğünde unutamıyorum demesin maloglu ya bunlar yemin ederim dövülüp denize atılası.

0|0
    0|0
  • Bir cevabı var da o cevabı burada yazmam sonum olur.

Can güvenliğimi sağlayın.

0|0
    0|0
  • rahat bırakın artık şu adamı.

1|1
    0|0
  • Kıymetini bil ben 10 sene boyunca elbet birgün arııyacak o zaman görüşeceğiz dedim. Benimkinde gevur inadı çıktı hala aramadım amk :S

0|0
    0|0
  • Anlaşılan senin de dediğin gibi "psikolojisi bozuk" lar hep sana denk gelmiş.

Olay budur. Ama neden hep "psikolojisi bozuk" lara denk geldin, onun cevabı sende...

0|0
    0|0
  • Geçmişte seninle olan bazı duyguyu hissedebilemek için. Hala duruyormu diye bakıyodur. Kendini tatmin edicek.

0|0
    0|0
  • aşk adamısın üstadım işin zor...normalde aşk adamlarına böyle yaklaşa bilirler.geriye dönüp eserini görmek istemeleri bu yüzden normal...sen ne zaman acaba o buradamı demeyi bırakırsın o zaman onlar keybettiklerini anlar.

0|0
    0|0
  • kadınlar bence pitbull gibiler kafaları çatladığı zaman rahatsıze baglıyolar hepsi 20 yasından sonra şizofrene bağlıyor ondan

0|0
    0|0
  • rahatsızlığı olan insanın yapacağı bişey bu tüm kızlar aynı değil gerçi ama elindekinin değerini kaybettikten sonra anlayan erkekte kızda çok;)

ama geçti bolu pazarı sür eşşeği niğdeye diyorum ben onlara:D

0|0
    0|0
  • Tamamı için söylemiyorum kimse üzerine alınmasın ama acıyla beslenen ve ruhsuz olanları vardır içlerinde bunlar sizin o yitik halinizden mutluluk duyarlar o yüzden enkazlarını sık sık ziyaret ederler :))

0|0
    0|0
  • hocam gelen vurmuş giden vurmuş sanada ...

yalnız o anahtarı al..yada kilidi değiştir.

1|0
    0|0
    • Psikolojisi dengesiz biraz zırt,pırt eviyle kavga ediyor yine öyle bir durum olursa en azından gidecek bir yeri olsun diye almıyorum , ama senin aklına gelen bir uyarı varsa ?.

• kendi anahtarını kilitlediğinde kapının üstünde bırak..

• hmm ben evdeyken diyorsun o hep öyle dostum yıllardır.

• çok şükür yalnız değilmişim,adamımsın...

0|0
    0|0
  • leş yiyiciler!

0|0
    0|0
Yükleniyor...