Arı sütü hakkında bilgisi olan, kullanan var mı?

selam arkadaslar.. Arı sütü hakkında bilgisi olan varmı kullanan oldu mu hiç.. ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bizim arı,larımız vardı. hala babam ilgilenir.

piyasada satılan sütlere tamah etme. çünkü arı sütü günlük tüketilmelidir.

veya 0,5 derecede korunmalıdır. bal veya polenle karıştırılarak yenilebilir.

ama kesinlikle arı sütüne metal bir parça değmemelidir. özelliğini kaybeder.

bir ay her gün 5/10 gr tüketen 60 yaşındaki adamı 18 yaşında hissettirir.

vücuttaki ölü hücreleri temizler ve yeniler.

neyi merak ettin bana sor.

3|0
    0|0
  • arı sütü polenle birlikte kullanıldığında sizi tüm hastalıklardan korur.bağışıklık sisteminizi destekler güçlendirir.üst solunum yollarında etkilidir ..

2|0
    0|0
  • Bagışıklık sistemini güçlendiriyor,özellikle çocuk geliçiminde çok önemlidir,direnç kazandırır.

0|0
    0|0
  • balla karıştırılıp yeniyo ama dikkat et fazla yeme enerji patlaması yapıyo ben şahsen hastanelik olmuştum her tarafım kızardı

1|0
    0|0
  • benim arkadaslarım kullanıyordu kılo almak ıcın boy uzatmak ıcın vs. ama cok az mıktarlarda alınması gerekıyormus. yagnı herkesın kılosuna vs. gıbı sebeblerden dolayı degısıyor

0|0
    0|0
  • Ne amaçla soruyorsun ailemde arıcılık yapanlar var

0|0
    0|0
    • ben boy uzaması birazda kilo için sordum .. vücut gelişimi yani.. yan etkisi vrmı

• bn 380 gr arı sütü aldım kücün kavanozda icnde arısütü bal ve polen varmıs sadece... 30 tl ödedm nasıldr ne dersinz?

• arı sütü değil o alamassın onu bu fiata nedenini yazıyım sana şimdi arı kovanının içerisinde cerceveler olur o cerceveleri arı gözenekli işler ve o gözeneklere yeni nesil cıkıcak arı yumurtaları yerlerştirilir ve larvanın yemesi için arılar göze süt gibi bir madde yerlerştitir o süt arı sütüdür onu tek tek oradan toplanır ve o gözdeki larva ölür kovan arıyı yenilemez sebebi bu

Sana tavsiyem kestane balı ve polen alman o senin aldıgın kesinlikle çicek balı dır kestane balını o fiata alamassın

• dostum fena bir enerji verdiği sölendi kullandım etki etmedi yahu :D

0|0
    0|0
  • arı sütü allahın kullarına bahşettiği en büyük nimetlerdendir. aşırı tüketilmemelidir.

0|0
    0|0
  • sağmadim ki.

0|0
    0|0
  • zayıflamak için yöntem varmı ? iyi gelirmi :D

0|0
    0|0
  • küçükken kullandım müthiş bir tadı var tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bal ile karıştır ye.

0|0
    0|1
  • sonuçta arının kusmuğu

0|0
    0|0
  • Arılardan çok şey beklemeye başladık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok faydalı bir şey olmasına rağmen nasıl kullanacağın çok önemli. çünkü her cildin her kişinin ihtiyaçları farklıdır. mesela arkadaşım ve ben sivilcelerimiz için bir hap kullanıyoduk. o zamanlarda ben günde 2 hap içerken arkadaşım 3 tane içiyordu. doktor her vücuda göre farklı dozlarda ve farklı kullanım şeklini önerebiliyor. bizimde bunlara uymamız gerekir tatlım

0|0
    0|0
  • link bunu izle.

0|0
    0|0
  • kilo aldırıyo diye duyduydum kullanmamakla birlikte..

0|0
    0|0
    • :D

bir defasında arılığa bakıma girdim. salak gibi peteklerde gördüğüm tüm arı sütlerini yedim:D

her akşam köye haber izlemek için kahveye giderdim:D bu olaydan sonra iki hafta haber izleyemedim:D

sanki priapizm olmuştum:D

• Bir ara kullanmıştım evet

0|0
    0|0
  • inanılmaz faydalı ve pahalı

0|0
    0|0
  • Arı yedimde sütünü içmeyi unuttum.

1|0
    0|0
  • elseve arı sütlü şampuan vardı

0|0