Evde Spor Yapan Var Mı?

Şınav, dumbell, barfiks vs gibi programlı bir şekilde evde yapan var mı? Kas ve kilo anlamında katkısı olur mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok muhteşem bir şekilde olur kapı arasına barfiks demiri bitane plates topu kilosu takıp çıkarılanlardan dumbell al her turlu evede iyi bir vucuda sahip olursun ben 1 sene evede spor yaptım vucudum şekillendi sonra daha fazlasını isteyip spor salonuna yazıldım ve hala gidiyorum internetden MADBARZ sitesinden kendine programlar seçebilirsin hepsi resimli ve kolay anlaşılır bir şkilde var ve ayrıca android telefonuna freeletic olması lazımdı onu indirip sosyal bir şekilde egitmenlerden yardım alarakda evde spor yapabilirsin eger apartmanda oturmuyosan gunde 3 set sabah oglen aksam burpes yapmanı tavsiye ederim cardio kas ve fit bir duruş istiyosan kesinlikle burpes aradıgın haraket şimdiden iyi şanslar ve spor yapmaya gerçekten hevesliysen sakın vazgeçme herşey kucuk seylerle başlar kendini olabildigince zorla evde.

0|0
    0|0
    • Öncelikle teşekkürler hocam yorum için. İstediğim sadece vücudumun az da olsa şekillenmesi kollar falan çok ince kalıyor şınav+dumbell ile ilerletmeyi düşünüyorum tabi ki dengeli beslenerek barfiksi ilerleyen zamanlarda alırım büyük ihtimal birde bu burpes dediğiniz hareketler doğrudan vücuda mı etki ediyor yoksa karına göğüse falan mı?

• burpes cardio hareketi nerdeyse gerken tum kaslarını çalıştırıp kalp atıını hızlandırır hem yağ yakarswsın hem kas yaparsın barfiks kesinlikle şart sırt gureşte kavgada boguşmlarda çok işe yarar eger kendini birilerine lkarşı kanıtlamak istiyosan kesinlikle barfiks demiri al kapı arasına asılanları var heryerde bulabilirsin 20-30 tl arasında satılıyor ilk başta barfiks çekemiyosan dedim gibi madbarzdan yyardım al zıpla ve kendini yukarda asılı tut sonra yavaş yavaş bırak bir aysonra yklasık 7 8 tane barfiks çekmeye başlıarsın beslenmede çok onemli beyaz ekmegi azalt ve bol protein yemeye başla ozellikle yiye biliyosan ton balıgı yemelisin 100 gramında ykalaşık olarak 22-24 gram protein var konservede ton balıgı spordan 30 dk sonra kasların , için cok faydalı olur

• eyvallah hocam en yakın zamanda başlayacağım programlara falan bakıcam ilk forumlarda

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben gelişmiş yoga yapıyorum bize uzak dediklerin :D

0|0
    0|0
    • İçimin rahatlamasını değil vücudumun kaslanmasını istiyorum bende maalesef olmadı bu :D

• Yok yoganin çok zor hareketleri var ama esneklik bayanlar için ama dumbell kullanarak kas yaparsın ben biraz kol kası yapmıştım :D

• Salona eskiden gidiyordum. Programim yoğunlaştığı için evde yapıyorum sürekli hareket ediyorum

0|0
    0|0
    • dumbell şınav falan yapıyor musunuz

• Şinav mekik

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben salona gitmiyorum karşıyım ve evet zayıflama oluyor evde yaparsan programım var benim de

0|0
    0|0
    • Zayıflama değil de dengeli beslenerek sporla kilo almayı hedefliyorum daha çok

• evde programlı yapmak zor ama motivasyon müziklerini , motive olmak için kullanabilirsin :))

0|0
    0|0
    • Aynen spor salonu iyide vakit konusunda sıkıntım var istediğim çok şey değil zaten belirgin gözüksün yeter

• zor..

0|0
    0|0
  • ben !
    işe yarıyor kardeşim ama düzenli olman ve beslenmeni de iyi yapman gerek.

0|0
    0|0
    • Açıkcası derdim zayıflık kas denen bir şey yok az da olsa vücudun iyi gözükmesini istiyorum dumbell ve şınav ile bu mümkün mü kardeşim sence?

• şimdiden başarılar !
      motivasyona ihtiyaç duyarsan, youtube'dan "mateusz m" yazıp motivasyon videoları izleyebilirsin. bana çok faydası oluyor :)

• teşekkürler hocam inşallah istediğimiz olur :)

Yükleniyor...