Ne yapmalıyım arkadaşımın bu özelliğine karşı?

çok yakın bi arkadaşım var kızda bi hastalık gibi bi şey var benden aldığını daha vermiyor mesela geçen gün üzerimde bi hırka vardı çıkardım o giydi üşüdü galiba dedim içimden sonra o hırkamla eve gitti kaç gün oldu geitrmedi bende istemedim yani isteyememde bi kaç kez böyle şeyler oldu hayır yani nasıl istiycem hergün farklı kıyafet giyiyorum o ise tek tük acaba nasılsa onda var fark etmez mi diyo ama bu iyi bi şey değil yani hoşlanmıyorum ama konuşup isteyemiyorumda ne yapmalıyım arkadaşımla çok yakınız

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yokk isteyeceksin... arkadaşın bunu alışkanlık haline getirmiş... kalem olur silgi olur neyse ama hırka falan da artık olmaz yani... olmaya bilir ama.. emanet alınan bişey değeri küçükte olsa geri verilir... hırkanı aldığında sana deseydi arkadaşım bunu bana hediye edermisin dese gene hadi diyeceksin.. huylu huyundan vaz geçirmenin tek yolu... cevabını vererek olur... ""yani sana hırka vermiştim noldu..?"" diyerek peşine düş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karakterli ve aklı başında bi insanın başkasından ödünç aldığı birşeyi geri vermemesi gibi birşey sözkonusu olamaz

0|0
    0|0
  • Bazı insanlarda bu davranış var istemedigin sürece geri gelmeyecek ve iste derim herkezin kendince bir maddi durumu var.

0|0
    0|0
  • Çingenlik Yapmasın. Sende Cimrilik Yapma. Arkadasının Doğru Dürüst Kıyafeti Yoksa, Seninkilerden Bazılarını Ver Giysin. Yoksa Arkadaslıgın, Dostlugun Ne Anlamı Kalıyorki

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum bu tip insanlardan...bence karşı tarafı salak yerine koymaktan başka birşey değil...erkeklerdede var..ya saatine göz koyar..ya başka birşeyine

0|0
    0|0
    • peki çözüm ?

• Ben böyle insanları şöyle analiz ederim..."karşı tarafın kalbini kırmak istmiyoruz" bu huyumuzdan faydalanıyorlar. Biz sustukça daha çok cesaretleniyorlar...söylemen lazım...mesela ya arkadaşım geçen gün sende kalan hırkamı getirimisin en çok sevdiğim hırkamdı diye kırmadan bi uyar...başka eşyalarındada aynı taktiği uygularsa gerisi sana kalmış..

• çok samimi olmıcaksın böyle yiyici insanlarla.5 lira 10 lira borç vermeyle başlıyorlar bi bakmışsın bigün arabanı almış gidiyor.nefret ederim şöyle insanlardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim en yakın arkadaşım da öyle. Kötü niyetle yapmıyorlar aslında. Sen ondan alsan o da senden istemez ya da istesen alınmaz.

0|0
    0|0
  • canim hirkam lazım olduda onu bir gün getirebilir misin diyeceksin. O unutturmaya utanmıyor sen kendi esyani istemeye utaniyorsun.

0|0
    0|0
    • ben ondan bekliyorum onun vermesi gerekir ne biliym isteyemem

• Hayır canım isteyeceksin esyani. Benimde arkadaşım boyle yapardı mesaj yazar söylerdim.

Yükleniyor...