Kızların futbol oynaması niye garipseniyor?

Türkiye de kızların Futbol oynaması ve bu gibi bir sürü etkinlikte bulunmaları niye garipseniyır? Lütfen detaylı açıklar mısınız?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların futbol oynamasını garipseyenler sporu sevmeyen bir dengesizlerdir.
    herkes özgürdür kimse karışamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Garipsemiyorum :) bence daha da aktif olmalılar futbolda :) futbolcu bir sevgilim vardı maçını izlemeye giderdim. Şu an devam ediyor mu bilmiyorum Turgutlu bayan futbol takımında oynuyordu :)

1|0
    0|0
  • çünkü sallanan bişeyleri var :D

0|0
    3|0
  • Alışkanlık meselesi sen hiç topuklu ayakkabı giyen erkekler gördün mü? Görseydin ne kadar da tuhaf gelir di değil mi? Sadece Alışkanlık meselesi

0|0
    0|0
    • İyide topuk ne alaka o çok ayrı bir konu

• İlginç
      Bir örnek kadınların futbol oynamasına alışkın değiliz dimi? Topuklu ayakkabı giyen erkek gördün mü? Dışarda öyle gezegenleri görsen garip gelirdi değil mi? Sadece alışkanlık meselesi anca böyle anlatabilirim daha basite indiremem

• Hmm değişik

• garip değil bence

1|0
    0|0
  • benim hoşuma gidiyo yaa aslında

1|0
    0|0
  • garipsenmiyorki onu nereden çıkardın

0|0
    0|0
  • ben garipsemekten ziyade hoş buluyorum :D benden iyi oynuyolar.

0|0
    0|0
  • Garip değilde ben futbol sevmediğimden güzel bulmuyorum açıkcası bide futbol erkeksi spor şimdi kadına pek gitmiyor kadınsı birçok spor var daha estetik ve güzel duruyor

0|0
    0|0
  • gayet guzel bırsey

0|0
    0|0
  • Aslinda insanlarin ayagini desiyosunuz baska bise yapmiyosunuz ve 90 dk olunca kondisyonunuz digerleri disinda cogu kisinin dusuk kizlarin gucsuzsunuz ve sutlariniz kaleyi falan bulmuyor cunku. Ayrica spor sadece voleybol falan yapiyosunuz

0|0
    0|0
    • İyide erklerle oynayacaz diye bir şey yok sadece kızlar arası :-)

• Sen hiç kızları futbol oynarken gördünmü ki konuşuyon bu kadar bence süper oynuyoruz

• Az gormedim o garipsemiyorum diyenlerde %90 yalan zaten durust olanda pek yok eminim tabi de neyse izledim az macta yapmadim acikcasi hepsi oyle

• garipsiyene pek rastlamadım ligleride var milli takımıda var normal bisi ama genelde futbolcu kızlar çirkin oluyo

0|0
    0|0
  • neden garipsensin ki

0|0
    0|0
  • ben garipsemiyorum şahsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...