Bulunduğum şehirden gitmek istiyorum. Boğulma meselesi, ne yapabilirim?

şu an ne yapacağımı bilmiyorum bulunduğum şehirden gitmek istiyorum ama ayaklarımdan bağladılar kıpırdayamıyorum (bu bir tasvir gerçek olarak anlayanlar olabilir) nefes aralığı arıyorumda napim bilmiyorum sizce ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• nefes aralığı ne ya sağlık sorunların mı var?

0|0
    0|0
    • hayır ... yani bulunduğum yerde daralıyorum boğuluyorum gibi sağlık açısından değil ruhsal

• aslında herşey ... uzaklaşmak istiyorum bu insanlardan bu şehirden ... insanlarını özellikle yakınımdakiler (aile hariç) sevmiyorum sevemiorum daraltıyorlar beni

• hee anladım:) sevdiğin bir kaç kişi olması yeter aslında. zamanla ötekiler gözünde daha az batmaya başlar. ben de sevmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayrılıpta Ne Yapican. Otur Oturdugun Yerde. Ailenden Ayrılırsan Hayatta Seni Ne Gibi MAceralar Bekliyor Bilemezsin. Tek Bildiğim Piyasa Olursun

0|0
    0|0
  • yaşadığın yer küçükse daralman normal ama büyük şehirde sıkılmak mümkün değil.mümkünse doğayla başbaşa olacağın bir yere git

0|0
    0|0
    • işte bende tam olarak onu istiyorum ... da işte ...

• memlekette iken küçüktü bir yerdi yani zeytin bağına giderdim.şu an İstanbulda'yım burdada güzel yerler var.mesire piknik alanları yokmu diye soracağım saçma olacak çünkü haftasonu daha çok sıkılırsın.en azında yürüyüş yap başka birşey aklıma gelmiyor.

• yüreğini zincirlere vurdun şimdi kalbini özgür bırak sevdanı özgür bırak gitsin ufukta ayrılık rüzgarları esiyor ufukta hasret rüzgarları esiyor...

0|0
    0|0
  • yakın ama şehrin dışında yerlerde vakit geçirmeye çalış mesela benim bagajımda kapm ekipmanlarım var her an 50km yol yapıp şehirden kurtulabiliyorum. süper oluyor

0|0
    0|0
  • böyle düşündükçe boğulursunuz, oysa her yerin kendine göre ayrı bir güzelliği vardır. Böyle düşünün.

0|0
    0|0
  • şehirden gitmeden olmaz ozaman

0|0
    0|0
    • yaşadığım şehir küçük ve görmek istemediğim insanlarla aynı iş yerindeyim ve bu his beni aşırı rahatsız ediyor

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...