Çankırı merkezde askeri olan var mı ?

Lütfen abisi sevgilisi nişanlısı kuzenı falan çankırı merkezde askerlik yapan varsa cevap yazsın. Çünkü sevgilim orada ve bana süreklı carsısının kılıtlı olduğunu söyluyo aradığımda telefonu hep mesgul. ÇArsıya cıktığındada mesaj yazdığını gördüğüm halde inkar ediyo. Lütfen sizinde varsa askerınız en azından carsıları gerçekten kıtlenıyor mu bunu öğrenırım tesekkurler..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çarşı kilitli değil ki :S

0|0
    0|0
    • dedı ki öğlene kadar spor var öğleden sonra çarsıya çıkabılırım anca dedi şimdi cevap yazmıyo

• E dedik ya.

• Yanı demek ıstediğim. Olamazlar dedınız yaa. Bukadar net konusmanızın sebebı, orada asker olmanız mı yoksa yakınınız mı var

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• yalan soyluyor

0|0
    0|0
    • nasıl yanı lutfen acıklar mısınız lutfennnn

• Çok teşekkür ederimm

• rıca ederım yınede aklın karısırsa bıseyler sormak ıstersen arkadas olarak ekle ıstersen tabı yardımdı olabılırsem savınırım

• arkadaşım orada 3 aylık asker şuan

1|0
    0|0
    • Lütfen bana yardımcı olabılır mısınız. benım sevgılımde yaklasık 3-4 aylık asker ordaa

Kızlar Ne Diyor 2

• Ceza aldıysa yasak koyuluyor evet

0|0
    0|0
    • Yok cezası falan. Eğitim var diyoo.

• Eğitimleri yapamıyor zorlanıyor tartışıyorsa yasak koyuluyor durduk yere yasak verilmez sanırım

• o karargahta yanı onlara egitim yok sözde yenı baslamıs oyle demıs yenı gelen komutanlarıı

• E biraz rahat birak fazla bunaltma sende. Okadar kosma pesinden

Bide seni aldattigindanmi suphe ediyosun?

0|0
    0|0
    • Öylee ama. :S Bunu kaldırabılır mıydınız sız

• Öyle yapayaım değil mi. Mesela öğlenden sonra çarsıya cıkacakmıs ben msn ye gırmeyeyım usonucta onunla eğlenecek sonra gelıp benı mı gorecek. Mesajlarınad cevap yazmayayım surtsun burnu

• Bencede:) oyle yap

Yükleniyor...