Bir erkekte ne gibi özellikler ararsınız?

Kızlar bir erkekte ne gibi özellikler ararsınız?

Ben çok kibar,cömert,kızlarla arası iyi birisiyim ama hiçbir kız yüzüme bakmıyor genelde yakışıklısın ama kaşlarını aldırmalısın diyorlar ama beni böyle sevmelerini istediğimden şimdilik aldırmıyorum(bu sorunu lisede çok yaşadım).Beni komikte bulurlar.Boy 1.80 // Kilo 68 kilo problemimde yok acaba güzelliğe mi bakıyorsunuz yoksa erkeğin içine mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların bir erkekle ilgili ilk izlenimleri genelde değişmez ve doğru olur. İlk dikkat çeken tabiki dış görünüştür. Ben dış görünüşe çok fazla önem vermem. Yok şu kadar boyu olsun kilosu şöyleydi de gözü şu renk olsunduda. Sipariş veriyoruz sanki. Geçiçi şeyler bunlar. Fiziki olarak erkek dediğin güçlü olmalı. Zayıf naif erkeklerden hoşlanmam. Bunun dışında özü sözü bir, cömert ve şerefli olmalı. Nerde nasıl davranacağını bilmeli, tutamayacağı sözler vermemeli. Şimdilik aklıma gelen kriterler bunlar.

0|1
    0|0
    • Cömert var bolca da... Özü sözü bir ve şereflilerden fazla kalmadı gözlemlerime göre...

Kızlar Ne Diyor 3

• önce şöyle düşün bakalım kaşları orman gibi olmuş bi kızla beraber olmak istermiydin eğer evetse salla aldırma kaşlarını elbet bulursun birini :)

0|0
    0|0
  • erkek değilde adamlık bence :)

0|1
    0|0
  • 1.80-85 boy 70-75 kilo renkli göz olabilir, kaslı olsun, cömert,efendi, dürüst

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• ben kız olsam ama değilim bu saat de uyumuş erkeğe yönelirim bu saate kadar uyanık kalan erkekden hayır gelmez :))

0|1
    0|0
  • kızların seni tarif etmesinimi istiyosun kendini tatmin etmek için

0|0
    0|0
    • Hayır kızlar ne tür erkeklerden hoşlanır bunun cevabını arıyorum,ne gibi eksik özelliklerim var bunu bilmek istiyorum.Düzgün okursan anlayabilirsin.

Yükleniyor...