Club Brugge - Beşiktaş?

Bu Akşam Club Brugge - Beşiktaş Maçını Kim Kazanır?

• Club Brugge Kazanır
    33% (1)27% (4)28% (5)Oy Ver
  • Berabere biter
    33% (1)20% (3)22% (4)Oy Ver
  • Beşiktaş Kazanır
    34% (1)53% (8)50% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İnşallah Beşiktaş kazanır

0|1
    0|1
  • Berabere biter

0|1
    0|0
  • Berabere biter

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bruggeyi takip eden biriyim iki hafta önce en önemli golcüleri sakatlandı çok etkili bir oyuncuydu ondan baska da eksiği yok form olarak da çok iyi durumdalar güzel bir grafik yakaladılar.. Beşiktaş'a bakarsak da son Sivasspor maçında izlediğim Beşiktaş'ı hiç ama hiç beğenmedim eğer öyle oynarsa kesinlikle galibiyeti unutmalı bir de rehavet içerisinde şu an kulüp Liverpool galibiyeti büyük bir rehavet yarattı umarım kurtulurlar bu psikolojiden gönlüm Beşiktaş'ın galibiyetinden yana ama yüzde olarak Brugge daha önde yaptığım analiz ve istatistiklere göre ama inşallah galibiyetle döner ülkemizi temsil eden Beşiktaş

0|1
    0|0
    • brugge her hafta olmasada iki haftada bir izliyoruz ve performans vede fizik olarak Beşiktaş'ın yanina pek yaklasabilecek takim degil.. su ana kadar avrupada en iyi karsilastigi kulup Torino onuda iki mactada yenemedoler..

• bunun bir liverpool örnegi yok yakin mac diye o veriliyor bunun arsenali var tottenhamı var feyenoordu var

• Maalesef Liverpool maçındaki oyun yoktu sahada inşallah İstanbul'da bitirirler işi

• Club Brugge Kazanır

0|2
    0|0
  • Duygusal dusunerek oy verdim ama berabere bitecegini dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • Berabere biter ikinci maçta beşiktaş tur atlar

0|1
    0|0
  • maç sonu 0/2 varsa paran bir bankoyla 2 mac oyna 7 oran ben 50 bastım 350 alicam aksam.

0|1
    0|0
  • brugge kazanır

0|2
    0|0
  • Sıfırdan bir dedik

0|1
    0|0
  • beraberlik düşünüyorum
    ancak brugge kolay bir takım gibi görmesinler

0|1
    0|0
  • Tabiki Beşiktaş

0|1
    0|0
  • koyar geçeriz brugge kim yahu?

0|1
    0|1
  • 0/2 biter

0|1
    0|0
  • bjk yenilmez

0|1
    0|0
  • Club Brugge Beşiktaşı buruşturup atacak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...