Kapat

Şınav çekerek vücut geliştirme?

Evde şınav çekerek özellikle göğüs kası yapmak istiyorum. şu an 3×20 tane çekiyorum. Daha fazla nasıl arttıra bilirim. Birde kaç günde değişim belli olur

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bir anda hiç bir şey gelişmez. öyle cok kendini zorlamayada gerek yok beni dinleyerek üç ayda rahatlıkla yeterli dereccede gögüs kası yapabilirsin tek yapman gereken sabretmez ve azimli olmak erinmemek.. progra şöyle sabah ikindi ve gece yatmadan önce 50+50+50 şınavlarla devam etmelisin ama şinavda on tane iç on tane dış ontane düz şınav yapmalısın ve bu her öğünde elmas şınavı kesinlikle hepsinin sonuna ekleyebildiğin kadar eklemelisin sabah ikindi ve gece yatmadan bu dediklerimi yaparsan gerekli, kasa sahip olacağına inanıyorum çünki. bunların aynısını bende yaşadım ve şu an yeterli bir göğüs kasına sahibim azim et başar.. ne demişler azimle s.. çan mermeri deler :)) hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • Eyw hocam çok teşekkür ederim. O saydığın sınav çeşitleri tam olarak nasıl.

• bir bildiğimiz normal şınav pozisyobu ikinci eller içe dediğim parmak ucların dışarıya bakaçak 45 derece açılacak yani dış dediğim ise için tam tersi parmak ucları dışa bakacak bunları günde dediğim gibi uygula 3 aya yeterlisin ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece şınavla kas yapmak :/ olmaz öyle birader millet beslenmesinden düzenli sporuna kadar herşeyi sağlam yapıyor ve ayrıca 4-5 ay geçtikten sonra yeni gözle görülür bişeyler farkediyor

0|0
    0|0
  • ayaklarını sandalye üzerine koy. öyle çek. direk göğse vuruyor. biraz daha zorlamış olursun. bu şekilde yapabilirsin gögüs kası.

0|0
    0|0
  • Ben 2 senedir çekiyorum ama 3 5 ay ara vermişliğimde oldu. Özellikle dehşet bir arka kol kasım var göğüsü zaten söylemiyorum. Şınav çek uzun zamanda harika sonuçlar alırsın ama hızlı çekme ve nizami çek 3x20 başlangıç için mükemmel ötesi

0|0
    0|0
  • Sadece şınavla olmaz.

0|1
    0|0
  • Değişik sınav varyasyonları dene ya da ağırlık koy üstüne
    Ve sadece sınav çekme başka hareketler de yap diğer bölgeler icin

0|0
    0|0
  • Tekrar Dinlenme Set
    A1- Push Up 20
    A2 - DB Squat 15 30 - 45 sn 3