Adonis Kası, Dünya Üzerindeki Erkekleri, Olanlar Ve Olmayanlar Diye İkiye Ayıran İnce Bir Çizgi midir?

Adonis Kası, Dünya Üzerindeki Erkekleri, Olanlar Ve Olmayanlar Diye İkiye Ayıran İnce Bir Çizgi midir?
Ben erotik buluyorum adonis kasını. ;)
Siz Adonis Kası Olanlardan mısınız?
Kas-madan da olur :)

1|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• düzenli spor yaparım ama en takmadığım umrumda olmayan kastır var illaki ama bunu karı kız beğenecek diye spor yapan mallar takar anca

0|2
    1|0
  • Adonisim var mutluyum @igrencapacheçikoo :D

1|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/P5Nd87.jpg bunlar hep ozentilikten 😄

1|0
    0|0
  • Bizim salonada gelirler yeni başlayanlar sırf adonis yapıp kız tavlamak için. Adamın bir tek adonis var diğet taraflar berbat ama çocukların havasından geçinilmiyor. En son yaptığım bölgelerden biri ve o kadarda uğraşmam adonis için.

0|0
    1|0
  • Var şükür de. Olmasada farketmezdi

1|0
    0|6
  • Olmayanlardanım. O da olmayıversin :D

0|0
    0|0
  • Şüphesizki dış görünüş önemli ama bu kadar da abartmayın.
    -Sizi üzecek- Adonisli erkekler için göbekli erkekleri üzmeyin kızlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZdYcz66laE4

0|0
    0|0
  • istediğin kadar kaslı erkek ara beyaz atlet giyen göbekli biriyle evleniceksin

0|0
    1|0
  • Spor her zaman için iyidir. Hem eşiniz beğenir, hem sağlıklı olursunuz, hemde giydiğiniz yakışır. Yani çok iyi bişey.

0|0
    0|0
  • Sakin ol ve o pc'yi yere birak evlat.

0|0
    0|0
    • hey dostum senin neyin var :))

• hangi anlamda söylediysen söyle bu adonis e olan bakış açımı değiştirmeyecek.!
      ayol hem yaşıma n'olmuş. hahayt.
      ayrıca ben adonisli koca istiyorum diye birşey demedim. farzet ki istiyorum bundan sanane.!
      50 yaşına da gelsem adonis kası hk. görüşlerim değişmeyecek.
      adonis cahili seni!

• Cevabımdaki yazıyı tekrarlıyorum, sakin ol sakin 28 gün geçmiş hiç mi dinmedi öfken? :D

• tabikide hşuna gider nereyi çağrıştırdığı belli
    http://i.imgur.com/iCRqMn8.jpg
    bende yapıcam bu kası

0|0
    0|0
  • Adonis ve sixpacklar ergen kas gruplarıdır. Çalışmadım, çalışmam da. Var diyenlerin %90 ında da yoktur. Her iddiasına girerim.

0|0
    0|0
  • adonislerin çizgisi, cinsel organın yerini işaret ettiği için mi seksi geliyor

0|0
    0|0
  • Adonis iyidir iyi...

0|0
    0|0
  • Bence cok alakasız oblikleri biraz çalıştır yağ oranını düşür her erkekte olabilecek bişey

0|0
    0|0
  • Bende ingiliz anahtarı var. Adonis yok :D

1|0
    0|0
  • Erkek saglam olmalı ben fit ve kasli olmama ragmen 2 senedir spor yapiyorum tembel insanlar hep bayane bulur bu tur seylere kendileri fizigi duzgun bir bayan isterler ama kendileri tırt :)

0|0
    0|0
  • yeni yeni çıkıyor aplası ben çizginin ne tarafındayım :D

0|0
    0|0
  • Bende fazlası ile var bir faydası yok

0|0
    0|0
  • Bu konuda Bruce Lee'nin eline kimse su dökemez..

0|0
    0|0
  • Maalesef var ama türk erkeklerinse olsa bile kıldan gözükmüyoki. s

0|0
    0|0
  • Adonisimi yedim bekliyorum :d

0|0
    0|0
  • var ve gayet mutluyum. karşımdakinden güzel olmasını bekliyosam ben de göze hitap etmeyi bilmeliyim

0|0
    0|0
  • Utanmasam fotoğrafını paylaşırdım adonis kasımın ama şovu sevmiyorum işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten adonis kasina seks kasi deniliyo o yuzden erotik gelebilir. Ama adonisli bir koca fena olmazdi be :)

1|0
    0|1
  • ewt çok hoş duruyo

1|0
    0|1
  • Hislerime tercuman oldun. Tamamiyle boyle dysynuyorum ve sorunu cok faydali buldum :))))

0|0
    0|0
  • Himm iyidir adonis.

0|0
    0|0
  • Kas itici kollarda haric

0|0
    0|0
Yükleniyor...