Tatil dönüşü kredi kartı ekstrenize baktığınızda hissettikleriniz nelerdir?

Yuh ben bu kadar harcama yapacak kadar eğlenmedim mi dersiniz çünkü geçmiştir tatil :D ya da anılar mı depreşir :D bardaki kıza şunu ısmarlamıştım bak günahını şimdi çekiyoruz falan mı ;) ?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kredi karti mi? Ne kredi karti? Bende sadece bankamatik var. Ogrencilik zor is. Gonul isterdi ki bir AMEX olsun...

0|0
    0|0
    • olur olur her şeyin bir vakti zamanı var sıkma kendini ;)

• of off

0|0
    0|0
  • İç seHemen zengin sevgili bulll hemen

0|0
    0|0
  • o değilde tatile gitmedim o koyuyo insana :S

hayatımda gitmediğim ilk yıl :SSSSSS

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Ilk Tecrübemi 20,000 Euroyla yapmisdim bir ayda bukadar para nasil harcanir diye sorma.

Gecmisde kaldi gerci Parali günlerim ama hayatimda hic unutmam ölsemde Kredi Kartinda limit olmayinca cok tehlikeli kredi kartini sinirlendim geri verdim.

Düsün yani ne hissedigimi..

0|0
    0|0
  • yazlığımız bulunmasına rağmen epey sıkıntıya giriyorum bu konuda,insan diyorki seneye tatile gitmeyeceğim,nisan gelince baslıyor serinleme hissi:))

0|0
    0|0
  • Kart kullanmıyorum ben. Peşin para daha lezzetli yeniyor...

0|0
    0|0
  • isveçe gitmiştim bikere.. 2 haftada tam 5300 küsür tl harcamıştım.oha lan dedim.neyse ben eşşek gibi çalışmıştım nasılsa.iyide oldu.bomba tatil yaptım.her kuruşunada değidi deyip ödedim :D

0|1
    0|0
  • Tatilde nakit harcıyorum kredikartı harcamaları ek ihtiyaçlar için =) ondan çok etkilemiyor, zaten tatil aktivitelerinin çoğunda kredikartı geçmiyor, tüplü dalış olsun, tekne turları olsun, vs.. :)

0|0
    0|0
  • Şemsiyeyi açmak için uğraşmam.

0|0
    0|0
  • vay sinkaf! gitti maaş

0|1
    0|0
    • sinkaf ne ?

• küfür anlamına gelir. adli raporlarda, ifadelerde biri küfretmişse onun yerine sinkaf kullanılır :)

• Tabiri caiz ise, hay ananı avradını diye bir söylem başlar sanırım :))))

0|0
    0|0
  • iyi planlama yoksa si.. tuttuk dıyom:))

0|0
    0|0
  • sorma ya nan benmi harcamışım bu kadar durumu oluyor:D

0|0
    0|0
  • Kredi kartım yok bi de yıllardır şöyle güzel bir tatile çıkmadım ben ne hissedeyim peki ? :'((

0|0
    0|0
    • bilemedim ki şimdi... senin durum daha vahim miş kardeş

• Güzel güzel yemenin acı acı ossurması olurmuş derim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...