Milli Takım ilk onbiri kurar mısınız Hollanda maçı için, tarafsız olalım ama?

Ben sayiyim
Tolga-Gökhan-Semih-Ömer-Caner-Topal-Selçuk-Töre-Arda-Nuri-Burak

Güncellemeler:
Bunu bir kiz sorsa idi yeminlen soliyim 800 kisi yazdiydi şimdiye :)
Arda cezali bosuna yazmisiz :) kadroma arda yerine calhanoglunu yaziyorum
evet beyler hepimiz patladık. aday kadro açıklandı buna göre ilkonbirim.

Harun
Gökhan Gönül -Ömer Toprak-Serdar Aziz-Caner Erkin
Ozan Tufan-Mehmet Topal-Selçuk İnan-Hakan Çalhanoğlu-Gökhan Töre
Burak Yılmaz
Yine tutturamadık bu 5. kadro güncellemesi şerefsiz toprak gelmiyomuş, keşke töre vursaymış bunu. Muhtemelen Burak da sakat oynayamıcak Dahada gelmesin zaten

Harun
Gökhan Gönül -Ersan-Serdar-Caner
Topal-Ozan-Selçuk-Hakan-Töre
Umut

0|0
8|90

En İyi Erkek Görüşü

• tolga-gökhan gönül-semih-ömer toprak-caner erkin-selçuk inan-mehmet topal (tolgay arslan)-arda turan-hakan cağlanoğlu (kadroya alındıysa tabi)-gökhan töre-burak yılmaz

çoğu kişinin yazacağı kadro aynı olur zaten...

0|1
    0|1
    • en iyisi bu bencede

• Selçuk mehmet ekici oynarsa ne yapmayı düşünüyosun ikiside mesafe katedemiyo oyunu diline oynayan çift yönlü ortasahalara ihtiyacımız var emre 35 yasında olnasına rağmen tempo kaZanıtsa yine kimde kesemez ikili için en garanti yeri olan ozan tufan vunku oyunu iki yönlü oynuyo;)

Kızlar Ne Diyor 8

• Tolga
    Ersan Adem
    Atınç
    Serdar Kurtuluş
    İsmail K
    Necip
    Oğuzhan
    Olcay
    Kerim Frei
    Cenk
    Mustafa Pektemek :)

0|5
    0|3
    • bjk nin onbirini istemedik senden

• futbol bilgine hayranım :) tamam sensin

• Efsanesin ki ne efsane, BEŞİKTAŞK ulan!

• Volkan demirel gökhan gönül serdar aziz egemen caner mehmet topal selçuk arda gökhan töre ozan tufan umut tam bu olmasada idare eder

0|2
    0|2
  • Volkan-Gökhan-Semih-Caner-Mehmet topal-Hakan Çalhanoglu-selçuk-arda-gökhan töre-umut bulut-Olcay Şahan

0|1
    0|0
  • Rüştü
    Gökhan Töre
    Selçuk Şahin
    Murat Pektemez
    Olcay Beklemez
    Emre Bölöz
    Kaan Tangöz
    Umut Bulut

0|0
    0|1
  • Semih ve caner iyi olur ;)

0|1
    0|1
  • Onur caner semih omer gokhan topal selcuk calhanoglu tore arda burak

0|0
    0|0
  • Ben futbolcuların hangi mevkide oynadığını pek bilmiyorum Fenerbahçe de oynayanlar dışında :))

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 😍

1|4
    0|4

Erkekler Ne Diyor 89

• kaleye ts nin kalecisi o yoksa volkan
    semih olmasın onun yerine herhangi biri olabilir
    nuri de olmasın mümkünse gerisine lafım yok
    (gs liyim)

0|1
    0|1
  • volkan caner egemen semih gökhan topal selçuk töre arda olcay burak

Galatasaraylıyım.

0|2
    0|0
  • Geçen yıl ki Atletico Madrid'ten Dünya Kupasında İspanya milli takımında Costa hariç hiç kimse oynamadı. İspanya'nın haline hepimiz şahit olduk.

Şampiyon Löw'e gelecek olursak baktı elde hazır takım var. Eksik bölgelere baktı, bir iki modifikasyonla (Örn: Boateng'in yanı boş. Stopere Dortmunddan Hummels gibi) direkt Bayern Münih'i aldı.

Fatih Terim de maşaallah Del Bosque izinden emin adımlarla gidiyor. Geçen yenildiğimiz maçlardan birinde yalnızca 3 Beşiktaşlı futbolcu ilk 11 deydi. Eleman 3 değişiklik hakkını da Beşiktaşlıları çıkararak kullandı. Günah keçisi Beşiktaşlılarmış gibi gösterdi. Halbuki Oğuzhan sakatlanmıştı mecburen çıktı. O dakikaya kadar da Olcay ve Gökhan sayesinde ileri gidebiliyorduk. Fatih Terim'in de elinde hazır bir takım var. Seçip seçmemek kendisine kalmış. Ya çağır hepsini milli takım bir yere gelsin ya da 1 kişi bile çağırma, günah keçiliği yapacak başka birilerini bul, biz de hiç olmazsa milli maç aralarında takım halinde antrenman yapıp ülke puanı kasalım.

Beşiktaş düşmanları hemen sallamaya başlayacak. Hadi Beşiktaş'ı çağırmadın. Bursaspor da hak ediyor. Onları çağır o zaman, onları da destekleriz ama bunlar dururken hala arda, selçuk, topal, burak, emre, volkan, semih, hamit vb. den oluşan klasik fatih terim kadrosu oynayacaksa size kolay gelsin. Hak edene formayı vermeyince samimiyetini kaybediyorsun.

0|0
    0|0
    • bence düşünce yanlış bir kere ben solda olcayı oynatıcağıma ardayı oynatırım kat kat daha iyi.. sağda töreye lafımız yok defansta ersan düşünülebilir ama necip facia o oynayacağına ömeri tercih ederim. gelelim forvete burak ve mevlüt varken cenk ya da mustafa oyanayamaz orta sahada topal ya da çalhanoğlu varken oğuzhanı neden oynatayım mantıklı mı sence?

• Hic katılmıyorum cok fazla tecrubesiz bahsettigin futbolcular

• bir yerden başlamak gerekiyor. 2010 da almanya da tecrübesizdi, birbirleriyle oynaya oynaya 4 yıl sonra kupayı aldılar.

• mehmet ekici gibi bir adam var, hakan çalhanoğlu gibi üstün yetenekli bir insan var, selçuk yerine daha ideal olur bunlar, tolga yerine volkan şu an daha etkili bir performans gösteriyor

0|1
    0|0
  • Cenk-gokhan gonul, caner, semih, ersan-gokhan tore, arda turan, mehmet ekici, mehmet topal, hakan calhanoglu, burak

0|1
    0|0
  • Semih GS oynamıyor olmaz Orda Bana kalsa Egemen ama Terim Uğur Demiroku oynatabilir. Mehmet Ekici çok formda

0|1
    0|0
  • Cenk GÖNEN
    Gökhan GÖNÜL
    Semih KAYA
    Sabri SARIOĞLU
    Serdar KURTULUŞ
    Selçuk İNAN
    Gökhan TÖRE
    Mehmet TOPAL
    Hamit ALTINTOP
    Umut BULUT
    Cenk TOSUN

0|0
    0|0
  • Volkan gökhan g serdar aziz mehmet topal caner erkin selçuk veya emre ozan tufan arda turan volkan şen hakan çalhanoğlu ilerde burak
    Yedekler tolga şener ömer toprak emre veya selçuk gökhan töre umut

0|1
    0|0
    • Semih kaya sakat dönerse ilk on bire onu alıp topalı ortaya cekip ozanla oynatır fatih teerim volkan şene verdi formayı tekrar verir nuriyle olmuyo vazgeçin o sevdadan tolga iyi ama sakat nasıl dönceği belli değil formda volkanı hiç sevmesemde kimse kesemez ozan tufanınfa yeri garanti arda kaptan zaten serdar azizde başarılı bir stoper şener son haftalarda durgun ama ülkedeki en iyi yerli bek buna gökhan gönülde dahil ama milli tecrubesi yok ama gerçekten muthiş tempolu ve cok kuvvetli

• Tolga-gokhan-semih-omer-caner-topal-selcuk-hakan-arda-töre-burak.

0|0
    0|0
  • Volkan Babacan (Ya da Mert Günok)
    Şener Özbayraklı (Gökhan Gönül) - Egemen (Ömer Toprak) - Semih (Ersan) -Caner
    G. Töre-Mehmet Topal-Ozan Tufan- Mehmet Ekici (hakan Çalhanoğlu)-Arda Turan
    Burak (Kazım)
    Bu kadroyla iş yaparız fakat futbolcularımızda ruh olursa, milli birlik beraberlik olursa gerisi gelir ama nerde o ruh

0|0
    0|0
  • Sinan Bolat
    sabri semih koray hakan balta
    Selçuk hamit
    Yasin emre çolak olcan
    Burak
    Tarafsızım valla bak :D

0|0
    0|0
  • Kale : Onur Kıvrak Defans : Caner Erkin Gökhan Gönül Ömer Toprak Semih Kaya Orta Saha : Gökhan Töre Hakan Çalhanoğlu Mehmet Ekici Arda Turan Forvet : Burak Yılmaz Mevlüt Erdinç

NOT: İsimleri sağ kanat stoper sol kanata göre sıralamadım aklıma gelenlere göre yazdım haberiniz olsun ve herkes herkesin düşüncelerine saygılı olsun lütfen. Salak vb. hakaret edici sözler kullanmayalım.

0|0
    0|0
  • tolga hanı su brugge karsısında hatalarla adamı kanser eden tolga mı? hocam yapma , Mert gunok varken tolga onur falan bunlara ıs dusmez dusmemelı.. neden solıyım mert ın degajları ve oyunu baslatma yontemı cokguzel , ve penaltı hıssıyatı gelısmıs ama malesef 35 yasındakı volkan yuzunden yeterınce kaleye gecememıstır.. ınan mert hem yapılı hem uzun ve dınamık.

0|0
    0|0
  • bence hollandanın dünya kupasında oynadığı 3-5-2 sistemini defans şeklinde oynayabiliriz. hollanda önde sadece 3 adamı tamamen serbest bıraktı snijder robben van persie

biz de bu taktiği çalhaoğlu töre burakla oynayabiliriz gayet ideal bence arkada da defans ağırlıklı bir orta saha ozan- topal- nuri- arda olacak bu 3 adam önde tamamen serbest olacak. kontra atak yapacağız bir kademe düşüğü olur ama benim aklıma çok yattı bu sistem.

0|0
    0|0
  • Onur kalede
    caner sol bek
    omer toprak ve semih kaya stoper
    gokhan gonul sağ bek
    Selcuk inan ve mehmet topal orta saha
    olcan orta sahanin solunda
    hakan calhanoglu ortasahanin saginda
    ilerde burak ve mustafa pektemek olabilir bencee

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel-Gökhan Gönül-Ömer Toprak-Ersan Adem Gülüm-Caner Erkin-Ozan Tufan-Mehmet Ekici-Selçuk İnan-Arda Turan-Gökhan Töre-Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • Volkan--egemen--- gökhan gönül-- semih---caner--mehmet Topal---hakan çalha.---selçuk--arda --gökhan töre-- volkan şen.

0|0
    0|1
    • Forvet yok mu :) volkan sen deme bana da

• :) burada tek forvet veya çift olarak sıralama. yapmak. istrmedim gole yönelik oyunlarda hakan arda gökhan töre ve volkan zaten mevkilerinden giderek gol bulabilen futbolcular ben volkan şen i nedem sewdiğini sewmediğini bilemem ama. futbolun yeni agresif çocuqu vede çok iyi forvet olarak biraz değişiklik yapılabilir örneğin umut bulut kullanılabilir

• :) olabilir

• Onur-(Gökhan G.-Caner-Semih-Ömer Toprak)(Mehmet Ekici-Ozan Tufan-Arda Turan-Gökhan Töre)(Umut Bulut-Cenk Tosun) Eğer Arda Cezalıysa Özer Hurmacı ya da Yusuf Erdoğan.

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel

Gökhan G.- Ersan G. - Egemen - Caner

Mehmet Topal

Gökhan T.- Mehmet Ekici- Selçuk İ. - Arda

Burak

Alternatifler: Cenk G.-Semih Kaya-Ozan Tufan-Nuri-Hakan Ç-Olcay-Umut B.

0|0
    0|0
  • Mert-Gökhan-Egemen-Semih-Caner-Mehmet topal-Selçuk-Hakan Çalhanoğlu-Arda-Nuri (töre)-Semih Şentürk

0|0
    0|1
  • Volkan. Egemen bekir caner gokhan m. topal emre alper erkan zengin Secukinan burak sonradan gokhan tore hamit umut olcan girebilir digerlerine ihtiyac yok. Ozellikle bjk in 2. sinif yerlilerine ihtiyac yok oguzhan veli necip olcay gibi

0|0
    0|0
    • Arda kesinlikle milli takimda oynamamli egoist lacka bicimde oynuyor. Kesinlikle gurbetci ve yabaci ligte oynayanlar alimmamali

• soruma cevap verim oğlum sen önce, veli ve erkan ı türk mü sanıyodun sen? hala utanmadan anlıyorum diyor futboldan

• Valla veliyi yolda gorsem tanimam bjk li pek futbolculari bilmiom. Ben gay degilim futbolcularla ilgilenmem takim olarak oyuna bakarim

• fenerbahçe Galatasaray maçında ki volkan. Cane. Uçan tekmeye kafa atan semih. Yorulmak bilmeyen gökhan gönül. 2 yıl önceki Selçuk inan mehmet Topal Nuri şahin arda gökhan töre forvet muhammed demir

0|0
    0|0
  • Kalede kesinlikle Cenk Gönen - Gökhan Gönül Semih Ömer Caner -Töre Arda Tolgay Arslan Mehmet Topal Hakan Calhanoglu -Umut Bulut

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıştır a eig vermişsin * .
    Burak top oynayamıyor boşuna yer işgali. derbide gs az pozisyona girdi ve başka oyuncunun gol atacağı pozisyonda Burak atamadı. milli takımda sadece daha kötü olur

0|0
    0|0
  • Ertuğrul (Bursa)-Caner-Ömer-Semih-Gökhan-Ozan T.-Mehmet E.-Arda-Gökhan T.-Hakan Ç.-Burak

Öndeki 6 oyuncu tartışmasız oynar.

0|0
    0|0
  • tolga
    şener
    serdar
    semih
    caner
    gökhan töre
    selçuk inan
    mehmet topal
    hakan çalhanoğlu
    yasin öztekin
    burak

0|0
    0|0
  • Tolga-gokhan-semih-egemen-caner-selcuk-mehmet-gokhan-olcay-umut-burak

0|0
    0|0
  • Volkan-Gökhan-Egemen-Semih-Caner-Mehmet Topal-Selçuk İnan-Gökhan Töre-Olcay Şahan-Emre Belözoğlu-Umut Bulut

0|0
    0|0
  • Muslera
    Snajider
    Alex
    Ronaldo
    Hagi
    Jardel
    Ranaldinyo
    Neymar
    Messi
    Sisokko