Savaş konusunu açmak istemiyorum fakat klavyedeki kadar kolay olmadığını nasıl anlatabiliriz insanlara?

kimiz askerlik yaşını soruyor kimimiz dalalım Suriye ye görsün Türkün gücünü diyo örnekler bol nasıl dur demek lazım?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• sokakta iki köpek havlasa kulaklarının dibinde iki maytap patlasa tırsacak olanların asalım keselim diye gaza getirmesi milleti ve gaza gelmeleri ne komik.

kalabalık bir grupla karşılaşsalar karşıdakiler sağlam pataklayacaksa kaçacak yer arayacaklardır e can bu tatlı kolay vazgeçilmez

savaş çıksa ne olmasını bekliyorlar acaba, onlar oturdukları yerden çekirdeklerini çitleyip tv de bombaların atılışını havai fişek gösterisi şeklinde izleyeceklerini filan mı

evleri başlarına yıkılacak masum herkesin, kaç çocuk anasız babasız kalıcak, kaç anne evladını kocasını kardeşini kaybedicek umurlarında mı

ölen onlar olmadığı sürece yanı başlarında birinin ölmesi neden umurlarında olsun ki

o yüzden rahatlar bu kadar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayy çok komikler ya. Boşver, kendi hallerine bırakalım.

0|0
    0|0
  • burada klavyeye giriyo anlatamayız

0|0
    0|0
  • Millet klavyeden savaşalım demeyin. Gidin askerlik şubenize benim seferberliğim var imzaya geldim diyin. Adresinizi ve size ulaşabilecekleri irtibat numaranızı verin. Sonra otobüs biletiniz elinizde.

(Mesela bi arkadaşım öyle yaptı.)

0|0
    0|0
    • savaşalım diyen herkes öyle olsa boynumj kıldan ince savaşalım dağıtalım deyip, arkasında ölüm olmasın diyen insanlar var

• İşte boş insalar . Onları en iyi anlatan link :)

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Savaş çığırtkanlığı her kesim tarafından dile getirilir bu dönemde ama tansiyon düştükçe bi süre sonra yok olur gider.

0|0
    0|0
  • Çok basit.Yaşamadan anlamazlar.En basitinden sırf ekmeği 20 TL'ye yiyeceklerini bir yerden biryere otobüsle gitmek isterlerse enaşağı 10 TL bayılmaları gerektiğini düşünseler ne olduğunu biraz daha iyi hissedebilirler belki :)

0|0
    0|0
  • savaş filan çıkmaz arkadaşlar rahat olun. hem savaşın kazananı yoktur sadece az kaybedeni vardır.

0|0
    0|0
  • onlar ergen abisi kantır gibi sanıyorlar. boşver salla onları.

0|0
    0|0
  • kaçacak delik ararlar. bunlara laf anlatamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...