En pahalı kıyafetinizi ne kadara aldınız?

Evet arkadaslar benim en Pahali aldigim esya Galatasaray Formam 120 TL civarinda almistim ayni zamanda en sevdigim ve en kiymetli esyam Formamdir benim.. Ya sizinki?

0|0
25|43

En İyi Erkek Görüşü

• bi kıyafete bir sürü para harcanıyor... hiç anlamıyorum... çok mu kaliteli yani neyden yapılmış ? bulunmaz hint kumaşından mı ? aynı kalite daha ucuz yok mu ? elbette var ama marka takıntılarına anlatamazsın. ya da parası çoktur alır... her neyse.

tişört en fazla 25

kot en fazla 45 (hayatımda 1 kere maviden kot aldım o indirimli diye)

ayakkabı en fazla 75

paltom başkasının eskisi, tişörtlerim de var öyle başkalarının eskisi.

ama mutluyum... sağlığım da iyi sayılır çok şükür.

4|0
    0|0
    • Tesekkür ederim

• tüm artılar senin olsun +++++++++++++++

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 42

• mont almıştım. 95 civarıydı. takım aldım 150tl.

En fazla ayakkabıya para veririm. oda 90 dan yukarı çıkmaz.

3|1
    0|0
  • 3|4
    1|0
  • takım elbise, ayakkabı gibi şeyleri saymazsak gömleklere çok para verdiğimi hatırlıyorum. geçtiğimiz yazın 135TL'ye gömlek almıştım. ama keyfiyetten değil. terleyen biriyim ve yazın sıcağında kaliteli şeyler giymek zorundayım.. yoksa bi gömleğe o kadar para verecek değilim ama eğer takımım söz konusu ise takım altına veririm abi..

0|0
    0|0
  • valla önemli olan aldıgın kıyafetin parası diil, üstüne yakışmasıdır...bide bu işler merak meselesi..ben altıma esofman, üstümede sweat sirt, t.sirt, deri ceket dışında bişi giymedigim için haliyle bunlarda max parca basına 150 lira oluo, oda maximum..takılma bu şeylere...bi kadının fiyatı arttımı güselligi artar diye, bi arabanın fiyatı arttımı güselligi artar diye, bi kıyafetin fiyatı arttımı güselligi artar diye bi kural yok...bi evin fiyatı arttımı güselligi artar diyede bi kural yok..sadece kaliteleri artar...

0|0
    0|0
  • şimdi bu pahalı kavramı kişinin kendisine ve kazancına göre değişir, kimine 100 tl lik birşey pahalı gelirken, kimine 10bin tl günlük harcama gelebilir.

Benim, kendimce en çok parra harcadıgım seyler takım elbiselerim oldu. fiyatını yazmak dogru olmaz.

0|0
    1|0
  • ßénim aldığım en pahalı kıyafet 8200 aaaaaaavro ya deri mont desem kimse inanmaz bende o parayı vermem zaten :D 1 tl ye çorap aldım geri kalanı kızılay falan veriyor :P :P

1|0
    0|0
  • benim kı 260 tl lık ayakkabımdı ama galatasaray dedın ya onun degerı paha bıcılmezkı sımdııı :)

1|0
    1|0
  • tişört : 10 lira

pantolon : 50 lira

don : 2 tanesi 7.5 lira

atlet: 5 lira

çorap : 10 tanesi 2.5 lira

ayakkabı : 200 lira ( bu önemli)

kıyafete deli gibi para dökenler akılsızdır. marka takıntısı olan onu giyince kendini bişey olucak sanan kapitalizmin koyunlarıdır açık ve net. ayakkabı hariç hiç bişeye çok para vermem. gayet güzel şeyler var ucuza. ama yakıştırmayı biilene. herkeste güzel durmaz o ayrı bi mesele ama kıyafete deli gibi para dökenlere acıyorum

1|0
    0|1
  • takım elbise 650

1|0
    2|1
  • Vaktinde bir kota 300 euro vermiştim. Aklımı skeyim.

0|0
    0|0
  • sade bir gün giydiğim mevsimlik monta 80 tl vermiştim.kullanım şeklinden dolayı en pahalıya gelen o oldu:)tek güne 80 tl.masaj salonuna verseydim çok daha faydalı olurdu :))

0|0
    0|0
  • ömrü hayatımda sanırım en pahalı alacağım kıyafet gelinlik olur, onlar ne öyle binlerce liraya perde kumaşı mı tül mü çoğu nedir, millet br kere evleneceğiz diyerekten bayılıyor. 5-10 bin lira versem birkaç kez evlenip ortalama maliyeti düşürmem gerektiği aklımdan çıkmaz la benim

0|0
    0|0
  • Mont ve takım elbise hariç, benimde en pahalısı G.Saray formamdır sanıyorum :)

Hani istisnalar dahi olsa, formayı alırken kaç para demeden aldım neredeyse :)

0|0
    0|0
  • sanırım saatim 465 tl idi.

0|0
    0|0
    • pardon kıyafet takım elbisem 750 idi ve yurtdışından tişört getirttirdim 100 tl civarı idi.

• 850tl takım elbise

0|0
    1|1
  • 3 bin Euroluk çorap aldım çok kaliteli. Ömürlük, hiç çıkarmıyorsun ayağından ve kokmuyor :/

1|1
    0|0
  • geçen sene kot pantolon almıştım 55 tl mi neydi

0|0
    0|0
  • botlarımı almıştım 200 genelde ayakkabıya veriom yüksek paralar beğendiğim kıyafeti alan marka takıntısı olmayan bi insan olduğum için 50-150 arasında değişio fiyatları değerli bişeyim yok anlıcanız :D

0|0
    0|0
  • Hiç hatırlamıyorum verdiğim paraları ama 200 ün üstünde çok nadirdir aldığım kıyafetler. Genelde 100 ile 200 arası değişiyor hep.

0|0
    0|0
  • kendime değil de eski sevgilime 400 avroya bir ayakkabı almıştım

1|1
    1|0
  • bir zamanlar etiketine bile bakmadan o kadar giyecek aldım ki son 2 yıldır nerdeyse yeni birşey almıyorum :) kim daha zengin yarışı yapmıyoruz değil mi? ona göre cevap vereyim yoksa.

0|0
    0|0
  • seri sonu indirimlerine git yari fiyatina al en iyisi.

takım elbise ama fiyatini hatirlamiyorum ben diyim 300 sen de 9999999999999

0|0
    0|0
  • 50tl heralde.

0|0
    0|0
    • tesekkürler

• yanlıs cevapladım sanırım :D en sevdigim elbisem yok genelde 50 tlye kadar pazarlık yapıyorum alısverıs yaparken allaha sukur marka takıntım yok ev gecındırmek zor :)

• 260 polarım

0|0
    2|1
  • Armani jeans bir pantolona 500 tl vermiştim.

1|0
    0|0
  • 5 tanesi 5 liraya seyyar satıcıdan don aldım.

1|0
    0|0
  • Chicago Bulls Tshirt

50 dolar + amerika gidiş dönüş thy bileti.

0|0
    0|0
  • kemerim 6 bin euro :(

1|0
    1|0
  • Tommy deri ceket : 3200 tl .

1|0
    1|0
  • dieselden kot 320 euro

0|0
    2|1
  • Erkekler Devam