Piyano çalan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Piyano çalan erkek hakkında ne düşünürsünüz? Piyano çalan sevgiliniz oldu mu hiç? Ya erkekler piyano çalan var mı aranızda? Sevgilinize hiç beste yapöış mısınız yada kızlar piyano çalan sevgiliniz size beste yapmış mı? Piyano çalan birisi olarak soruyorum

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Piyano çalan erkek mükemmeldir, harikadır, candır. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• romantik ve kadın ruhundan anlayan (anlaması gereken )erkektir.. piyano çalan sevgilim olmadı ama tanınmış bi piyanistin bi bestesine ben isim verdim :D aramızdaki dostluğa binayen... kadınla nasıl konuşulacağını bilen erkeklerdir diye de genelliyorum

0|1
    0|1
  • yakışırrrrrrrrrrrrrrrr:))

0|1
    0|0
  • Hayranı olabilirim. Nasıl çaldığına bağlı. Piyanoyu nasıl gördüğüne.

Çalmıyorum ama sesine en çok hayran olduğum müzik aleti.

0|1
    0|0
  • Bence cok asil,kibar ve romantik bir sey.Piyanoyla neler calinir onun sesi dondurur basini insanin oyle boyle degil iyidir baya calanin elleri de iyidir. Ben bi ara basladim sonra biraktim simdi cello caliyorum.

0|0
    0|0
  • Piyano çalan sevgilim olmadı.

Olsaydı kötüde olmazdı iyide olmazsı. Ha şarkı yazıyorsa bana iyi olurdu o zaman.

0|0
    0|0
  • özellikle jazz tarzında çalıyorsa evet çekicidir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• adam edward yeeaaa.

çalmıyorum fakat bir ara çalmayı denedim, pek beceremedim :)

çalan birkaç arkadaşım var

çok nazik, kibar insanlar.

0|1
    0|0
  • Simli janjanlı ceketle taverna tarzında çalmıyor ve oturduğu zaman piyanoyu kendine doğru çekiyorsa iyidir.. Yapı Kredi sanat festivallerini de kaçırmıyorsa tutun bacağından, evlenin..

0|0
    0|0
  • sanatçı kişi ;)

0|0
    0|0
  • yaklasik 17 yildir caliorum...benim icin hayat bulmak demek piyano...genellikle siradan hediyeler yerine beste yapmayi tercih ederim...Ancak tecrubelerime dayanarak soyluyorum...ozellikle muzikle ilgilenen biriyse karsinizdaki yani aktif olarak muzik yapiosa...pek ilgi cekici olmayabiliyor...hatta bir dogum gununde tamami ona ithaf edilmis 7 piyano parcasi yapip gondermistim kendisine...ve inanin dinlemedi bile...umrunda olmadi bile diyebilirim...parcalari bilgisayarinin cop tenekesinde bulmustum 1 hafta sonra...demek ki o insan icin o kadar cok beste yapilmis ki benimkiler bisi ifade etmedi...ya da en dogrusu degmeyecek birine yapmisim..bunun gibi orneklerle de karsilastim...ilk seferde cok orjinal bisi gibi geliyor ama sonraları yuzune bile bakmıyorlar bestelerin ki ben o bestelere kimsesiz besteler diyorum...cunku terkedilmis oluyorlar...ancak yine de sevdigim insanlara beste yapmaya devam edecegim...kendimi bu sekilde ifade ediyorum ...

0|0
    0|0
    • seni çok iyi anlıyorum dostum aynısı ebnim başıma da geldi. 13 yıldır piyano çalan ben deliler gibi aşık olduğum kıza bir sürü beste yapmışım.. bir kısmını kendisine çaldım bir kısmını CD ye kopyalayıp ona verdim.. CD'yi gözümün önünde parçaladı.. o gün bugündür 8 aydr beste yapmıyordum.. tek fark benim sevdiğim müzikten anlamazdı.. senin ki anlar mıydı?

• bize köpek gibi davrananları severiz maalesef ...

• aynen oyle..

Yükleniyor...