Bir erkekle Twitter'dan tanıştınız...

bir erkekle twitter dan tanıştınız iki gün sonra facebooktan o erkeği eklediniz ve o gün numaranızı verdiniz mesajlaşmaya başladınız ve yine iki gün sonra o erkeğe dediniz ki bana birşey sormayı unutmadın mı erkekte dedi ki bunu sorduğuna göre erkek arkadaşın var sizde evet var dediniz sonra erkek bunu söylediğine göre özel hayatına önem veriyorsun bundan sonra sen yazmadan yazmıyorum dedi sonra dediniz ki ne alakası var erkekte dedi ki bir sorun olmasa böyle birden konuşmayı değiştirmezdin özel hayatında sorun olsun istemiyorum ki zaten özel hayatına önem veriyorsun bunları sorduğuna göre kusura bakma sen yazmadan yazmak istemiyorum dedi ne düşünürsünüz bu arada kızdan cevap yok hala

Güncellemeler:
bu arada kız dun gece mesaj attı uyudun mu dıye cevap vermedım :)

0|0
23|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• haha bu kız namuslu ayağına yatan kezbanlardan haberin olsun. şu andaki sevgilisiyle de kopuk bir ilişkileri var. ayartma şansın yüksek. ha tabi istersen.

3|3
    0|0
  • Kız bence şu ankıı sevglısını o kadar takmıyo yenı fırsat cıkarsa degerlendırırım ayagında.. Bence uzak dur boylelerı senleykende baskası cıkınca ona gıder

0|0
    0|0
  • o değil de kızın sevglisi varsa nie senle yazışıo kaşar mı ki?

0|1
    0|0
    • kız asırı derecede futbol hastası zaten bı tweetı dıkkatımı cektı futbolla ılgılı oyle yazdım bende futbolcuyum ve şu an bırlıkte aynı takımda oynadıgım arkadasım onu tanıyormus futbolculardan baska kımseyle yatmaz dedı boyle boyle oldu dedım sen salaksın aynısını banada dedı uzerıne gelmenı beklıyor dedı ama ben hala mesaj atmadım

• futbolcu olduunu öğrenmştr potansiyel kısmet:D

• bılıyordu zaten :D

• 2 gunde netten tanistigin bir kizdan ne bekliyordun onu acikcasi merak ediyorum.. birakin bu sanal da manita yapma olayini nette gecirdigin vaktini gercek sosyal hayatiniza harcasiniz kanli canli bulursun bi tane.

1|1
    0|0
    • kanlı canlı sorun degılde aaynı sehırde olmadıgım bırıyle elbet netten tanıscam mac var ıstanbulda yarın oda ıstanbulda konustuk maca gelcek mactan sonra onda kalıcam :D

• iki gunde netten tanistigin bir kizin evinde kalcan? ya seni gectim erkeksin ama 2 gunden sonra evine cagiran kizi hemde sanaldan tanistigi birini sen dert edip burda soruyorsan benim sana diyecek lafim yok.

• kız motor dıyorum da kımse anlamıyor herhalde napcam kızla nıkah mı kıycam

• bütük ihtimalle senle tanıştığında sevgilisiyle sorunlu olduğu bi dönemdeydi, şimdi de araları düzeldi diye sana bunu söyleme gereği duydu. Bi süre sonra bozulursa araları -ki muhtemelen bozulucaktır böyle bi ilişki uzun gitmez- yine sana yazıcaktır. Ama böyle kızdan hayır gelir mi o da senin cevaplaman gereken bi soru..

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmış :) Herşeyden önce özel hayatını sormak lazım ki ilerisi olsun olabilsin numara ekleme yanlış zamanda :)

0|0
    0|0
    • orda bahsı gecen erkek benım twıtter da tanıstık durduk yere kendı ekledı facebookta sonra ben numarasını ıstedım hemen de verdı konustuk ettık ıkı gun sonra boyle oldu

• wuuuww wuuu patronnnn :))

• patronnn ya :D

• sıkılmış bence

0|0
    0|0
  • ona ne uyudun ya da uyumadın.. Maceramı arıyo kendine ne.

0|0
    0|0
  • Erkek olsam kızla bidaha görüşmem.

0|0
    0|0
  • muhabbete bak, sal ipini gitsin

0|2
    0|0
  • Bence de cevap verme yani :)

1|0
    0|0
    • aksam verdım napıyordun canım falan dedı canımlı hayatımlı konusuyor :D

• kız motormuş

0|1
    0|0
    • evet motor kızı tanıyan arkadaslarım var ustune gıtmenı beklıyor bende sevgılısı varken yattım dıyor

• olay çözülmüş ya

• :D komedi ikilisi :D

0|0
    0|0
  • Arkadasım su konusmayı at ya bu ne boyle :D dallas gıbı olmus.

1|1
    0|0
  • azıcık önemsiyorsa bi müddet sonra mesj atacktr . yoksa sen açıkken açyr ve dikkan çekmeye çalşyr (facede begnme gbi ) ise senden bişey bekliyordur ki sanaldakileri bu kadar önemsemek yanlş ''bence''

0|0
    0|0
    • nıyetım cıddı degıl benım ıstanbulda bı hatun fazladan olsun ıstıyorum ;) face kullanmıyorum ama zaten twitter da sureklı tweetler paylasıyor hanı benı beklıyor mu beklemıyor mu anlasılmıyor :D

• neyse ya yollu olan kızla bu kadr uğrşma ''bence''. kafana göre ;)

• ugrasmazsan hıc bısey yolunda gıtmezzzz ;) once ben ugrascam o geceden sonra o ugrascakkkkk :D

• o nası bi kızmış öyle ya. karakter yoksunu vitaminsiz.

1|0
    0|0
  • kız macera arıyo bu kadar .

1|0
    0|0
  • Sevgilisi var ve sana numarasını veriyor ilginç

0|1
    0|0
    • cunku motor kız ;)

• bende hersey kızına gore guzelım kız motor olmasa ustelemem elbet ;)

• yaa ne kadar uzattığının farkında mısın sen acaba tamam anladık bir hata yapmışsın bırak unut

• kıza bak :)

0|0
    0|0
  • yazık la

0|0
    0|0
  • yolluya bakk numarayı nie vermışşş sevgilisini bulup senle flort ettiğini söle :)

0|0
    0|0
  • Püfff.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• arkadasım söyle düsün

senin icin onu terkeden baskası icin seni terkeder. duygusala gireceksen ruhu kasar olan kisiyi tost yapan cok olur :-)

0|0
    0|0
  • Hakkımda çıkan asılsız iddialar bunlar.

Hiç bir erkekle tanışmadık.

Hem o sadece arkadaşım!

0|0
    0|0
  • Aklıma nedense bu geldi :D link

0|0
    0|0
  • Arkadaşım Özel Hayatına Önem Veren Kız Nosunu Baskasına Vermez. Bıraksın Bu Namusluyum Aldatmam Ayaklarını. Bence Bu İhanettir. Yalanda Bir Aldatmadır. Kadınada Erkeğede... Salla Gitsin. Sevgilisine Acıdım Şimdi.

0|0
    0|0
    • kız yollu kardesım acıcaksın gomlegı vurucaksın g...te yollucasksın memleketıne ;)

• O Zaman Öyle Yap. Ama O Kıza :Koymaz Bu Yaptığın Olan Sevgilisine Olur. Namuslu Bilior Sanırım. Neysem Sen Bilirsin.

• kız ağır motormuş aga .

0|0
    0|0
  • takılmalık ama uzun vadeli değil kız taktik kovalamacasında gibi.

0|0
    0|0
  • Tipik kadın tripleri..

0|0
    0|0
  • okumadım özetı yokmu

0|0
    0|0
  • Manasın hareketler bunlar

0|0
    0|0
  • O düşünmüyosa durumu, düşünmek sana mı düştü onu anlamadım ben.. :/