Michael Schumacher'in F1 tamamen bırakmasına ne diyorsunuz?

yaşayan efsane Michael Schumacher f1 bıraktı ve ben artık f1 den soğuduğumu söleyebilirm sizin yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
efsaneye saygı
bbbb

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• en sevdiğim f1 pilotlarından biriydi. "Di" diyorum çünkü sporu bırakıp tekrar geri dönenlere acayip gıcık oluyorum. Bu şekilde dönüp eski performansını yakalayan sporcu ben hatırlamıyorum. Zirvdeyken bırakmak diye bir şey var. Herkes onu böyle hatırlayacaktı ama şimdi öyle değil. Müthiş başarılar elde edip gitti geri geldi eli boş döndü olarak olarak hatırlanacak hayal kırıklığı olarak hatırlanacak. Ha diyeceksin ki "bindiği araç kötüydü yok takım kötüydü" ama tarih bunları yazmaz...Bence geç bile kaldı bırakmakta. Efsane mi ? evet ama zedelenmiş bir efsane artık. Hakkinen tadında bıraktı bence en iyisini yaptı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• rezil olmadan tepede bıraktı.gerçi düşüşe geçmişti çokta tepede denilemez

0|0
    0|0
  • Mika Hakkinen varken shuminin adı okunmaz.

Shumiyi en iyi zamanında yenip şampiyon olan tek pilot Hakiken.

Şampiyon olup bıraktı babalar gibi...

Shumiyi ezdi bıraktı babalar gibi..

Shumi süründü kendi gibi.

0|0
    0|0
  • hayatımda ilk yarışı izlediğimde yanılmıyorsam 99 yılındaydı, schumi nin ayağı kırılmıştı. Ondan dolayımı ne bilmiyorum o günden sonra hep sampati duydum, hiçbir yarışını kaçırmadım. Ayrıldıktan sonra soğudum, geri döndü sonradan ama bu sefer ben ısınamadım ve nerdeyse 7 yıldır izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Efsane pilotun geri dönüşü iyi olmamıştı bu onun kariyerinide zedeleyebilirdi bence böyle düşündü Mercedes'in teklifini kabul etmedi hala efsanedir gönüllerde

0|0
    0|0
  • Bırakmazdan evvel soğumuştum ben F1den.

0|0
    0|0
  • hayırlısı ne diyelim

0|0
    0|0
  • gitmesi gerekiyordu efsane olabilmesi içn zamanında jübilesini yaptı gidiyorum dedi o zaman gitseydi inan süper efsane olurdu şimdi geçti efsaneliği çizdi karizmayı efsane dediğin sıralamalarda yerle bir olmazz

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • Futbola başlayabilir. Çok iyi oynadığını biliyorum.

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • yaşlandı bırakması normal bence bende bıraksın istemezdim ama yapcak bişey yok;)

0|0
    0|0
  • tekrar dönmesi hataydı.

0|0
    0|0
  • geri hiç dönmeyip mükemmel zamanda bırakacaktı

0|0
    0|0
  • o yaştaki admalar kendini ibadete verdi adam hala araba sürecem diyo ya la..

0|0
    0|0
  • bi bırakıyo bi başlıyo..ben anlamadımki ne yapıyor bu adam..gene mi bırakmış :)

0|0
    0|0
  • Bıraksın artık, yapamıyordu

0|0
    0|0
  • hiçbişey demiyorum neden diyim benim ülkemimi temsil ediyo sanki sacma bişey sordun dostum bang bang!

0|0
    0|0
Yükleniyor...