Fazla pasif kendi halinde bir insanım

nasıl açılabilirim çok asosyalim ve bign fazla sosyalleşsem ay iğrençsin diyorum kendime ya da herkesle konuşmama konusunda kendimi koşullandırıyorum bunu nasıl aşarım

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• tedavisi mümkün. seansı 50 tl. 10 seans sonunda 1 yeni erkek arkadaş garantili.

0|0
    0|0
    • psikolog mu önericeksin :)

• eft ile havale_? nasıl istersin

• havale hızlı olur. ziraat vakıf türkiye finans kuveyt üzerinden çalışıorum hangisini istersin:))

Erkekler Ne Diyor 10

• Deneme, yanılma ile bu işi aşabilirsin.. Tanıdığın ama yanlarında dilinin düğümlendiği kişilerin yanına git ve saçma da olsa onlarla sohbet etmeye başla. Tabi bu ilk denemeler vasat ve komik olacak. Ama ne olursa olsun hepsi birer hamle sayılır.

Daha yoldan geçen bayanları durdurarak saat, adres sor... Kendine olan güvenini artırır...

Bu yapılanlar otomatikleştikçe çıtayı yükseltebilirsin...

0|0
    0|0
    • ya o kadar da değil özürlü yaptınız

• Özür değil kardeşim bu. Seçici sosyal olmaktan kurtulma yöntemleri bunlar.. Durup dururken kimse gelip, tekerlekli sandalyeni itikleyip, seni varacağın adrese götürmez...

• Başkası gibi olmaya çalışmaktansa kendin gibi yaşamak daha iyidir bazen.Bende pek sosyal birisi değilim ama yinede huzurluyum önemli olan bu.

0|0
    0|0
    • bn nedense sevmiyorum sosyalleşmeyi pek mesela evde yalnız vakit geçirmeyi çok severim ama gelecekteki mesleğim dolayısıyla sosyal olmak zorundayım

• Hemen sosyal ortamlara katılma derim. Önce odaklan. Kendine inandır. Kendini , mükemmel olarak görme. Sorunun sanırsam, hata yapmakdan korkmak. Şimdi direk sosyal ortamlara katılırsan, hata yapma şansın çok fazla. Çünkü tabanında eksik olan " inanma" vardır. Bu seferde olmuyor dersin. Başarılar.

0|0
    0|0
  • spor yap diksiyon kursuna git makyaj yap bunlar özgüvenini arttırır veeee sonra ortamdan ortama akarsın

0|0
    0|0
    • hepsini yapıyorum zaten, kendime güvenirim

• hayır,sadece bunlar kişiliğime ters gibi gelmeye başladı özellikle son 2 senedir

• kareketerin böyleyse yapılacak bir şey yok.değiştirmeye çalış kendini bizim birşey dememizle hiç bir şey değişmez

• Keşke birazcık daha bilgi verseydin. Herkesle konuşma konusunda neden kendini koşullandırıyorsun? Buna seni iten ne? Obsesif kompulsif hastalığı olabilir sende. Kesin tanı için doktora görünmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • nasıl bi hastalık ya takıntı falan mı ? sen sorarsan ben söylerim.günlük hayatımı etkiliycek bişey değil bendeki ..tek başıma herşeyimi hallederim çekinmem yani.sadece sınırlı sayıda arkadaşımın dışında insanlarla konuşmak sıkıyor ya da hoş gelen biriyle

• Ben 2 saat önceki yazdıklarımı sorduğun soruya göre yazdım. Fakat hayatını etkileyecek bir şey değil ve sınırlı sayıda insanlarla konuşmak ve her önüne gelenle konuşmak istemiyorsan sıkıntı yok. Bu saydıkların her insanın başına gelebilir.

• Esprili, komik bir tip erkekle takılırsan bunu aşarsın belki..

0|0
    0|0
  • Öncelikle çalışmaya başla. Ya da okuyabilirsin. Sosyalleşmene yardımcı olur.

0|0
    0|0
    • öğrenciyim

• Üniversitede katılabileceğin topluluklar etkinlikler illaki vardır. Bu etkinliklere katılmaya çalış. İlk başlarda zevk almayabilirsin ama sonraları insanlarla olan iletişimine katkısı olacaktır.

• Herkesle konuşmak zorunda değilsin.. Kafa yapına hitap edenle devam az öz..

0|0
    0|0
  • evde popo büyüterek

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarınladamı takılmıyosun ortama?

0|0
    0|0
    • takılırım ama sıkar

• evet ama hoşlanmadım öylesine

• hmmm hoşlanmadığın biriyle öledir

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini güzel hissedeceğin şeyleri giy,saçında değişiklik yap mesela ve kendini ortam içine girmeye zorla

0|0
    0|0
    • ilkönce kendisiyle barışmalı bence ve sonra hayatı sevmeli ve kendini hayatın akışına bırakmalı gerisi zaten kendiliğinden gelir

Yükleniyor...