Bisiy sorcam bak hele 😃 ?

gobegimi goturmek icin mekik ceksem bir zarari olurmu?

0|0
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• Aman çekme yağlar erir sonra kıyamazsın onlara aman diyim fjfjfjjshaja kız mekiğin ne zararı olur insana :)

0|0
    0|0
    • Hayir yani kas olmasin gobekli gobeklii 😃

• Kalori yakarak eritir zaten kat mat anlamam ben şekle sokması için fikir verdim sadece.. @gizlikullanıcı22

• burada tekrar tekrar söylüyorum mekik çekerek sadece karın kaslarınıza belli bir büyüklükte hacim kazandırırsınız mekik çekerken kucagınıza ağırlık alırsanız karın kaslarınıza yanlamaya hacim kazandırırsınız. Sadece mekik hareketi yapma çık dışarı 45 dakka yürü-koş sonra eve gel dizlerinin üstünde 3x10 şınav yarı nizamı 3x5 şınav sonra 3x10 çakı mekigi 3x10 normal mekik 3x15 bisiklet 3x10 yan mekik sadece karın çalışmak istiyosan ilk ağır gelebilir 3x8'dende başlayabilirsin bazı hareketleri sonradanda ekleyebilirisn.

En İyi Kız Görüşü

• Mekik göbek eritmez. Kas yapar. Yağları eritmek için cardıo lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• evet kör olabilirsin :D
    mekiğin ne zararı olacak ya :D

0|0
    0|0
  • Abi nerden duyup cıkartiyonuz şunlari "gobegimi goturmek icin mekik ceksem bir zarari olurmu? "
    bu ne demektir Allah'ım. Ne zararı olabilirki kârı sadece karın kasların daha da sertleşir ama göbeği eritmez mekik. Göbeğim erisin diyorsan diyet yapicaksın yediklerine dikkat ediceksin bunda zor birşey yok . Hayırlı geceler olsun

0|0
    0|0
  • olmaz çek

0|0
    0|0
  • Yok bence elinden tut götürmek için

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Herkes bişey olmaz çek diyor mekik çekmek yağ eritmez sadece yağların altındaki kasları geliştirir benim tercihim ya zayıflayarak karın kası çalışmak ya da zayıfadıktan sonra çalışmak 1. tercihimi denemelisin.

0|0
    0|0
  • önce ısın sen en iyisi böyle sorduğuna göre bişiler var sende :)

0|0
    0|0
  • baklava yaparsın :)

0|0
    0|0
  • Ölün mölün Allah muhafaza

0|1
    0|0
  • Hayır da fazla kilon varsa yeterli olmayabilir

0|0
    0|0
    • ilk gun 50 ikinci gun 120 felan

• Fazla uçtun :D kondisyon lazım onun için yürüyüş koşu felan yapman lazım yoksa ne ciğerlerin ne de kasların kaldıramaz zaten 1-2 gün yaparsın öteki günler ağrıdan yatarsın

• Yok bir hafta yaptim ama sonra daha sistigini felan duyunca biraktim 😢

• zararı olmaz da mekikle göbek gitmio canısı

0|0
    0|0
  • mekik hareketi sadece karın kaslarını çalıştırır eğer göbeğini eritmek istiyorsan daha çok ter atabileceğin sporlar yapmanı tavsiye ederim yürüyüş koşu ip atlama tarzı şeyler yani.

0|0
    0|0
  • Olmaz cek

0|0
    0|0
  • zararı olmaz faydası da olmaz ;)

0|0
    0|0
    • Niye

• mekik çekmen karın kasların için karın kaslarında göbeğindeki yağların altında. Mesela örnek olarak kapı olan bir şeyin içini ne kadar güzelleştirirsen güzelleştir öndeki kapıdan gözükmez :)

• Nereye götürüyorsun kız bırak dursun yerinde :)

0|0
    0|0
    • Gezmeye :D

• Ama utandirma ya :D

• yahu gizlisin neden utanıyorsun sanki millet kim olduğunu biliyor göbişini öptüm hahahahahahh :D

• Ah şu kadınlarrr

0|0
    0|0
  • Spor zarar yapmaz her halde

0|0
    0|0
  • adam gibi konuş l*n, bak hele ne, bakarmısınız bişey sorabilirmiyim size denir ök*z insan...

0|0
    0|0
    • Okuzum bundan kime ne?

• Gerek vrmi sana?

• gereksiz insan, ne alaka, adam gibi soru sormayı öğren... buradakiler gevşekse ben ne yapim...

• olur bişey olmaz yani

0|0
    0|0
  • gobeklere yasam hakiiii:-) :-) :-)

0|0
    0|0
  • Olur gobegindeki yaglar erir... :(

0|0
    0|0
    • Ahh kiyamamm ya ben onlara 😢

• Olmaz.

0|0
    0|0
  • Sacmalama ne zararı

0|0
    0|0
  • Cocugun olmaz sonra

0|0
    0|0
  • olmaz.. zorla kendını ama sınırın kadar daha ileriye gitme sınırında durmasını bil :)

0|0
    0|0
  • Göbeğin ne kadar?

0|0
    0|0
  • Olur göbekteki yağlara büyük zararı olur yapma !

0|0
    0|0
  • Gobekli kiz candir can :*

0|0
    0|0
  • Çek Çekkkk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...