Sevgiliniz için yaptığınız en büyük çılgınlık?

evet soru gayet açık, hayatınızda sevgiliniz için yaptığınız en çılgın olay neydi?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• mezar fobım vardı benım degıl gece gunduz yanımda kımse olmadan mezarlıgın onunden bıle gecemezdım ama tek basıma bır gece onun mezarında uyudum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• alışveriş merkezinde tartıştık bayağı aramız açıldı beni bıraktı gidiyor bende olduğum yerden seni seviyorum diye bağırıyorum lakin herkes beni sapık sanınca ortamın rengi değişiyor en gelip o benim sevgilim sapık değil demeseydi ölebilirdim :)

2|1
    0|0
  • 1 Hafta boyunca okulu kırıp sakarya'ya gitmek ve orda yabancıların evinde kalmak.Sonra beraber bindiğimiz Trende biletsiz olarak en arkada bekçinin gelmesini beklemek sanırım.Ulan kız paramla rezil edecekti beni nerdeyse, Allah'tan bekçi gelmedi en arkaya :D

1|0
    0|0
    • kondöktörü bekçi yaptın ya pes

• Ben ne biliyim yav, ilk defa iller arası trenle gidiş yapıcam ayrıca insanlar herifi çağırırken "Bekçi abi, bekçi dayı" vb. hitapta bulunuyordu :)

Tabi çağırırken Kondöktür amca gelir misin diyemezler dimi oda var :D

• eve mum döşemiştim süpriz olarak pasta almıştım doğum günü için sonra kanepede aşk yaparken mumun üzerine kanepe yastığını düşürdük yanmıştı anneme hala yastığın esrarını merak ediyor :) makinist kursunda boynum ağrıyor diye götürdüm dedim visko yastığı niye götürmedin götürdün niye orada kaldı diyor :)

ama en büyük çılgınlığım 2 haftada evlenme teklif etmekti

1|0
    0|0
    • evlendiniz mi bari ?

• yok 2 si farklı kızlar 2incisi ile aramız soğuk 2 haftada evlenme teklif edersen olacağı bu ama beni tanımıyorsunki dedi soğutmaya başladı arayı sorularım kısıma bakarsan ayrıntılı şekilde anlattım

• uyurken hint kınası ile beline tam çatalının üstüne yine bekleriz yazdım,gerçek dövme ile yaptıgımı söyledim (yarı amatör dövmeciyim)işte bu altına sıçıyodu

2|0
    0|0
  • cebimde 4 lirayla sadece görmek için yurduna gitmiştim 2 arkadaş gidiş geliş 4 lira yapıodu sen orda çay ısmarla 2 lira gitsin 6 km yolu yürüme geri dön arkadaştan yediğim küfürler de cabası :D

1|1
    0|0
  • Onu sevmekti artik sevmiyorum bu daha güzel bi cilginlik :D

1|0
    0|0
  • buna cevap veremeden duramicam sevgilim olmadı ama aşık olduğum kızın peşinden marmaristen izmire ailemin haberi olmadan gittim ve hayatımdaki en büyük hayal kırıklığını yaşadım en azından tecrübe ettim öldürmeyen acı güçlendirir

1|0
    0|0
  • ben bir kız arkadasım için sırnaktan daaaaaaa kırklerelline gittim biri türkiyenin bir yerii biri baska yerii ama bosunu gittimmm

1|0
    0|0
  • Onu sevmek

1|0
    0|0
  • tırstığım halde sırf o seviyor diye balona bindim sanırım bu:D

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmamış olmam

1|0
    0|0
  • resmıne bakıp wc den peçete almak hahashduadsıhıasdhasdhıoasdhasıdhıashasdıhasıasdıoıoasdıdo

0|0
    1|0
  • dişlerimi fırçalamıştım bikez

0|0
    2|0
  • çiçek almıştım sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Makyajımı silmek :)

1|0
    0|0
    • Bu güzeldi :D

• :) kıskanır da kendileri. sırf huzurlu olsun diye o an çantamdan ıslak mendil çıkarıp hiç düşünmeden güzelim makyajımı silmiştim :D

• hiçbirşey

0|0
    1|0
  • Henuz yapmadım ama yapacagım sevgılısı olarak degıl eskı sevgılısı olarak =)

1|0
    0|0
  • Herkes uyurken çıkıp Ataşeir'den taa Bebek'e gitmekti sanırım :)

1|0
    0|0
  • ikimizin baş harflerinden oluşan kolye yaptırmıstı bana gümüş. onunla buluştuk taktım eve ggeldim yemek yerken babam görmüştü kolyeyi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...