Bugün evde egzersiz yapmaya başladım?

öğlen ve akşam 1 er saat yaptım ve bittim resmen ama yılmak yok. bir süre sonra bırakırım diye korkuyorum. bırakmamak için ne yapıyosunuz taktik verin:)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• 3 gün yap dinlen. Ve tekrar 3 gün yap dinlen. Böyle olsun programın dinlenmek çok önemlidir.

0|0
    0|0
    • ben 1 er gün arayla yapmayı düşünüyorum hamlamışım baya ardada yapamam 3 gün:)

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 saat öyle yapana kadar max. 40 dk HIIT CARDIO yap evde o 2 saatten daha çok yağ yakarsın. Youtube de gir var bussuru video her gün sistemli yap sıkılmazsın hem.

0|0
    0|0
    • izledim biraz yapmaya çalıştım da çok zor belki ilerde öyle yaparım

• Aferin

0|0
    0|0
  • kendi kendime gaz veriyorum sporumu yaptıktan sonra vücüdümün ne kadar güzel olacağını düşünüyorum derken şükür yaptım bile vücudu

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra bırakırsın :D

0|0
    0|0
  • Para verip salona gidiyoz birakmiyoz para verdigimiz icin. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hırslan kiloları verdikten sonraki halini aklına getir ( dediklerimi keşke bende yapabilsem -_- )

0|0
    0|0
    • yaparsın:) ben şu an iğreniyorum kendimden mesela ne ara bu hale geldim diyorum daha önce başlamadığım için kızıyorum ve hırslıyım şimdi kilo verince de bırakmak istemiyorum tabi

• Denemedim aslında boyumun uzaması için birkaç ay baskete gitmiştim onunda yararı oldu. Ve ev - okul arası 40 km yürek dayanmaz

• uzakmış ama hızlı yürüyüş işe yarıyo gerçekten. ben de basketbol oynamıştım pişman oldum bıraktığım için neyse artık bırakmak yok. sen de başla ve bırakma:)

• teknikleri değiştirin eğlenceli hale getirin müzik falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...