Koyu taraftar kızlar hakkındaki düşünceleriniz ne?

Koyu fenerli ya da koyu galatasaraylı bir kız Düşünün böyle sürekli futbol muhabbeti yapan degilde takımının bilekliğini eşyalarını kullanan ilk 10 u sayabilen ofsayt nedir bilen bir kız düşünün işte iticimidir böyle bir kız çekici midir bir de güzel sayılırsa

0|0
14|26

En İyi Erkek Görüşü

• GALATASARAYlıyım ama hangi takımı ne kadar tuttuğunun bir önemi yok desteklesede olur desteklemesede tek nefret edeceğim yanı erkek gibi yorum yapıp konuşması olurdu onu yapmıyorsa fanatik fenerli olsun isterse fenermaçına bile götürürüm :))) (gerçek seviyorsam ) :D

0|0
    1|0
    • Aynen tam demek istedigim erkek gibi küfürdü şuydu buydu maç muhabbeti yapan degilde takımını takım tutmuş olmak için gs liyim veya fb liyim diyenlerden cok tam fikri olan oyuncuların ismini bilmesi falam bence en normali

• kesinlikle öyle bence olacaksa ya o şekilde takım tutsun ya da hiç tutmasın :)) bu arada teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Çekicidir tabiki, bulunmaz nimet :)

2|0
    0|0
  • Futbol muhabbetine girildiği anda çirkefleşiyorsa, dünyada yalnızca ikimiz kalsak yine bakmam... Holigan kızlar fazla antipatik..

Ama yalnızca masum bir fanatikse, bir de Beşiktaşlıysa aşık bile olunabilir..

0|0
    1|0
  • Neden itici olsun olayın boyutunu abartabılırım :) Kadıköydeki her maca bizlerle gelen kombine kart sahibi :) Klüp temsilci uyelıgını almış bazı deplasmanlara bile bizle maça gelen kadıköydeki onemli maçlar oncesi yemek bulusmasında restaurantta bizlerle sinkaf lı tezahuratlara bile katılan yanında rahatca sayıp sovebıldıgımız bayan arkadaşlarımız var tribüncü tayfamızda ve on numara :) rakip takımların taraftarları ile ağız dalaşına girip laflarını ağızlarına tıkacak kadarda futbol bilgileri var

1|0
    0|0
  • Çok itici

0|0
    2|0
  • Ofsayt nedir bilmiyorum acikcasi umrumda da degil lincoln un galatasarayda hala oynamadigini bilac gun once ogrendim. Fanatizm sacmalik heleki futbolda fanatizm buyuk sacmalik. Basitlik

0|0
    2|0
    • @adımısenkoyhihi ha birde 22 adam bir topun pesinden kosuyorlar ya cok sacma. Ne anliyorlarsa...

• İlk 10 u bilenden sonrasını okuma gereği duymadım

1|0
    0|0
  • bana itici geliyor nedense...

0|0
    2|0
  • Bence kız dedigin farklı olur erkek gibi kızı ne yapam 😃

0|0
    2|0
    • Senin kız anlayısın pembe pembe giyinip tırnağı kırılınca ağlayan sürekli kız işi takılan mıymıntılarsa ben almıyım canım

• trabzon sporlu olmasın da çünkü onlar şampiyonluk gibi boş hayaller kurabiliyorlar :))

1|1
    0|0
  • Takımıma laf etmedigi sürece iyidir zaten koyu taraftar bir kız takımımı sevmiyorsa hiç gerek yok hatta hiç konuşmasın anlayaşamayız :D

0|0
    1|0
  • En koyu bayan taraftar Beşiktaş'tadır. Ve koyu Beşiktaşlı kız/erkek farketmez kardeşimdir abimdir canımdır ciğerimdir benim. Onlar hep diğer insanlardan 10 adım önde olacak benim gözümde

0|0
    1|0
  • Oo galatasarayliysa direk nikah dairesine :-)

1|0
    1|0
  • çok önemli değil.
    yeterki fanatik fenerli olmasın. ;)

0|0
    1|0
    • Koyu fenerli bir keresinde gs yle derbilerinde yenilince ağlamaktan gözlerinin şiiştiğini bilirim

• çocuklarımının aklının karışmasını istemem ;)

• Bana göre iticidir. Ben sürekli futbol muhabbeti yapan erkeğe tahammül edemiyorum kızda hiç çekemem galiba.

0|0
    1|0
    • Abi anlamada sorun mu var erkek gibi sürekli futbol muhabbeti yapmayan tırnak içinde

• aşkların en güzeli :))

1|0
    0|0
  • Sürekli de futbol muhabbeti olmaz. Herşey tadında güzel

0|0
    1|0
  • Eskişehir sporluysa çekici olabilir.

0|0
    1|0
  • Bazıları sırf imaj olsun diye kendini fanatik göstermeye çalışıyor onlara karşıyım sadece.

1|0
    0|0
  • Olabilir ne olacak zararı

1|0
    0|0
  • "İlk 10" u sayıyorsa fanatik olmasın bir zahmet

1|0
    0|0
  • Halisaha maçında kaleye geçmesi için çağırırım :/

0|0
    1|0
  • benden uzak olsun zaten futbol meraklı erkeklerden bıktım zaten

0|0
    1|0
  • Cok koyusu da eyi olmaz

0|0
    1|0
  • Ustune asit dokup erimesini keyifle izlenesi kiz tipi

0|0
    1|0
  • Futbolu sevmimm

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bu kız niye ilk 10 u sayıyorda 1 kişiyi unutuyor acaba diye Düşünürüm. Bileğimden Beşiktaş bilekliği çıkmaz çakmak alsam lisanslı alırım. Ofsayt biliyorum 18 kişilik kadroyu sayabilirim ve Erkeklere nasıl gözüktüğümü umursamıyorum.

2|0
    0|0
  • Yani benim gibi.
    İtici değildir. İtici diyenler de var ama aldırma. Sonuçta onlar için sevmiyosun kendin için seviyosun.

2|0
    0|0
  • Kiz dedigin futbolu " 22 tane adam bir topun pesinden kosunca ne anliyolarsa " diye tanimlamiyosa o kiz ölsün. helvasi da fistikli olsun.

2|0
    1|0
  • Ben pek anlamıyorum da ne kadar bıldırcınım var futbol delisi :)))
    Geçen biri gene gs formasıyla foto atmıştı ahahahh ^^

adını vermeyeyim beni duyuyorsan buull garaveel! :)

1|0
    1|0
  • Dışarıdan fanatik gibi duruyorum evet çok seviyorum ama ne ofsaytı ne de adamları tam olarak bilebilirim yapabildiğim tek yorum muslera çok yakışıklı, sneider'in eşi olacaktım var ya... :D gibi şeyler

1|0
    1|0
  • Bana çekici geliyo :D

2|0
    0|0
  • Niye itici olsun?

2|0
    0|0
  • acıkcası ben oyleyımde sevgılıme daha bı cekıcı gelıyor beraber mac ızlıyorum maca gıdıyoruz:)

2|0
    0|0
  • İlk 10 evet

0|0
    1|0
  • Koyu GS liyim neremiz itici?😂💪

1|0
    1|0
  • Hiç tarzım deyil

0|0
    2|0
  • Çekilmiyorum.