Fitness yapanlar buyrun?

Haftada 2 gün fitness salonuna giderek ne kadar sürede vücut değişmeye başlar? Değişir demiyorum elbetteki 3 4 hatta 5 6 ayı alır şekillenmesi ama benim değişime ihtiyacım var bu yüzden bilenler cevap verebilir mi? 45 kilo 165 boy

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 2 gün olmaz min 3 gün max 5 gün ilerleyen seviye 5 gün normali 3-4 gün.

0|0
    0|0
    • Merak ettigin başka bişey varsa özelden sor cevaplarım

• Anlaşıldı 👍

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabahları koşu yap, o parklardakı aletlerle çalış yeter 😊 nasıl çalışacağını biliyorsan eve geldiğinde internetten fitnees programlarını izleyerek de yapabilirsin vaktin yok sanırım

0|0
    0|0
    • Ama koşu yaparsam zayıflarım ben kilo alarak şekil vermek istiyorum vücuduma.
      Vaktim yok değil sınava hazırlanıyorum üniversite

• Kansızlık var metabolizmam hızlı sporla iştahın açılır diye düşünüyorum spor sonrası yerim yani

• Ewet ama fazla yorma kendini sınavlar felan vakit ayıramassın sonra yavaştan basla

• 1 , 1 buçuk ay sonra gözle görülür değişim olur zayıfsında zaten farkedilir hemen. İşin püf noktalarını ve doğru hareketleri bilmen önemli bu konuda. Vücut bu ilk başlayacağın aylarda fazladan gelişim sağlar o yüzden doğru yapman avantaj olur

0|0
    0|1
  • 2 gün az ama o 2 gün ilk bir aydan sonra Fullbody programı uygularsan çok verim alırsın. Vücut çalışırken değil dinlenşrken buyur ve dinlenme suren de gayet yeterli. Beslenmene dikkat etmeyi de ihmal etme.

0|0
    0|0
  • baya bır zaman gecmelı

0|0
    0|0
  • Spor geçmişin varsa max 3 ayda istediğin şekili alır önceden hiç alakam yok diyorsan 7 8 9 gene beslenme uyku yaşam düzeni bunlar etkileri azaltıp arttırması

0|0
    0|0
    • 1. si hiç uyumuyorum diyebilirim uyku düzenime sürekli uyuyorum ama sadece gözlerim kapalı haftalardır bu moddayım
      2. si beslenmem de iyi değil kilo almam lazım.
      Teşekkür ederim yorumun için 👍

• Uykusuz olmaz %60 beslenme %30 antreman %10 uyku kaslar uykuda gelişir beslenmene çok dikkat etmelisin kilo alman gerek.

• 1 ay sonra değişimin farkına varmaya başlarsınız.

0|0
    0|0
  • haftada 2 gün çok az ama

0|0
    0|0
  • Çok az yapıyosun değişme için erkeklerden daha çok çalışman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...